Soru Bilgisayar mühendisliği için iPad alınır mı ?

Efe saka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba 1.sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim hali hazırda MacBook ve iPhone kullandığım için ilk olarak aklıma iPad almak geldi macbookta istediğim gibi not alamıyacağım için ve yabancı kaynaklı kitapları'da pdf olarak iPad'e kaydedip not alabilirim diye düşündüm ve bu yüzden iPad almayı düşünüyorum ve iPad 9.nesil olarak düşündüm ama asıl sorum anlattığım gibi kitap ve defterlere o kadar para vermektense pdf olarak iPad'e indirip oradan çalışsam daha mantıklı olur mu ?

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
iPad almak ve kitapları PDF olarak indirip üzerine not almak mantıklı bir seçenek olabilir. Bu şekilde hem kitaplara harcayacağın parayı tasarruf edebilirsin hem de notlarını daha kolay yönetebilirsin ki kitap defter fiyatları uçmuş. iPad 9. nesil iyi bir seçim olabilir. Ayrıca Apple Pencil gibi bir aksesuarla not almayı daha da kolaylaştırabilirsin. Bu şekilde derslerine daha interaktif bir şekilde katılabilirsin. İyi forumlar

Efe saka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
teşekkürler bende öyle düşündüm ama yine de sormak istedim mantıklı bir fikir mi diye

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
teşekkürler bende öyle düşündüm ama yine de sormak istedim mantıklı bir fikir mi diye
Mantıklı ve bence her alanda iş görür sadece eğitim şart değil ileriki işlerinizde de elinizin altında olur her şey