Bilgisayar Koltugu Onerisi

Bu konuyu okuyanlar

egeuludag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Merhaba arkadaslar. Isim geregi bilgisayarda cok zaman geciriyorum, ozellikle su COVID doneminde. Rahat bir koltuk ariyorum ancak nelere dikkat etmeliyim bilemedim. Bazi arkadaslarim boyun-bel destegine dikkat etmemi soylediler. Sizin kullandiginiz veya iyi oldugunu bildiginiz bir bilgisayar koltugu var mi? Oyuncu koltuklarini pek hem fiyat olarak hem de gerekliligi konusunda pek anlamlandiramadigim icin pek yanasamadim. Onun yerine rahat bir ofis koltugu tarzinda ariyorum. Yorumlarinizi bekliyorum, tesekkur ederim simdiden :)

edit: Butce belirtmemisim ancak 500-1000TL bandinda olursa benim icin daha iyi olur. Ancak biraz daha yukari cikabilirim.

Reaksiyon puanı
4,113
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Listeye ekledim tesekkur ederim ancak bana bir koltuk icin fazla geliyor o fiyatlar ya. Oyuncu koltugundan ziyade ofis koltugu fiyatlari daha cezbedici.
Bel ve boyun destekli olması konforu arttırıyor. Çoğu da yurtdışından geldiği için fiyatlar böyle maalesef :(

egeuludag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Bel ve boyun destekli olması konforu arttırıyor. Çoğu da yurtdışından geldiği için fiyatlar böyle maalesef :(
Her sey gibi ne yazik ki :(

200-400 TL arasında çok rahat ofis koltukları var. Kendim 4 yıldır kullanıyorum.
Eminim vardir ancak butcem icin dusuk. Daha rahatlari eminim butcem icin de bulunuyordur. IKEA urunleri de var 600TL bandinda ama boyun ve bel desteksiz anladigim kadariyla. Almak ne kadar mantiklidir bilemedim.

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448

Fiyatı biraz daha yükseltip bunu almanı öneririm :)

egeuludag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Soylediklerinizi listeme aldim arkadaslar tesekkur ederim ama 1300TL'ye ''oyuncu koltugu'' pek icime sinmiyor hala. Kullananiniz var ise bana 700 800 TL'lik bir ofis sandalyesinden farkini soyleyebilir mi? Cidden bu kadar paraya degiyor mu?

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Soylediklerinizi listeme aldim arkadaslar tesekkur ederim ama 1300TL'ye ''oyuncu koltugu'' pek icime sinmiyor hala. Kullananiniz var ise bana 700 800 TL'lik bir ofis sandalyesinden farkini soyleyebilir mi? Cidden bu kadar paraya degiyor mu?
1300 tlye çıkabiliryorsanız xdrıve çok güzel bir oyuncu koltuğu.

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
Bilgisayarda çok vakit geçirdiğin için değiyor

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Her sey gibi ne yazik ki :(

Eminim vardir ancak butcem icin dusuk. Daha rahatlari eminim butcem icin de bulunuyordur. IKEA urunleri de var 600TL bandinda ama boyun ve bel desteksiz anladigim kadariyla. Almak ne kadar mantiklidir bilemedim.
Benimki 350 tl gibi bir şey. Boyun ve bel desteği var.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bunların geneli suni deri gibi. Bir süre sonra ordan burdan pırtlayıp sünger boy göstermesin ?

Son mesajlar