Yardım Bilgisayar ekran kartını sadece güvenli modda görüyor

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Bilgisayarı açınca dxdiagta Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı diyor VRAM 0 ama güvenli modda açınca herşeyini görüyor ekran kartımın acaba nasıl düzeltebilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarı açınca dxdiagta Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı diyor VRAM 0 ama güvenli modda açınca herşeyini görüyor ekran kartımın acaba nasıl düzeltebilirim?
Modeli HD 8350

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,019

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,019
Aygıt yöneticisinde de görmüyor Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor ama güvenli modda görüyor
Sürücüyü yüklediğinize emin misiniz? Ek olarak kod hatası olup olmadığına bakar mısınız?

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Sürücüyü yüklediğinize emin misiniz? Ek olarak kod hatası olup olmadığına bakar mısınız?
Evet eminim hatta tekrar yüklüyorum şuan ek olarak hata kodu yok dxdiagın fotoğrafını da atıyorum şimdi
Driveri yüklendiğimde siyah ekran aldım 2-3 kez siyah ekran araında gidip geldi masaüstü gözükmedi şimdi cable not connected dedi ve biosta da kırmızı noktalar gözüküyor biraz araştırdım ısıtma yöntemi varmış onu deneyeyim mi?

Son düzenleyen moderatör:

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,019
Evet eminim hatta tekrar yüklüyorum şuan ek olarak hata kodu yok dxdiagın fotoğrafını da atıyorum şimdi

Driveri yüklendiğimde siyah ekran aldım 2-3 kez siyah ekran araında gidip geldi masaüstü gözükmedi şimdi cable not connected dedi ve biosta da kırmızı noktalar gözüküyor biraz araştırdım ısıtma yöntemi varmış onu deneyeyim mi?
Fırınlama mı? Bir bilgisayarcıya vs. yaptırmanız daha doğru olur. Reballing işlemi de gerekebilir belki.