Bilgisayar alacak param yok

Bu konuyu okuyanlar

gorgulualihan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ailemin maddi durumu olmadığından bilgisayar alamıyoruz evde bir laptopmuz var onla ebaya giriyoruz oda sıkıntılı Oyun oynamak istiyorum ama oynayamıyorum. Kendimce para biriktirsemde annem babam almak zorunda kalıyor [Eski bilgisayarı olan biri verebilirmi lütfen]

Metehngl7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ailemin maddi durumu olmadığından bilgisayar alamıyoruz evde bir laptopmuz var onla ebaya giriyoruz oda sıkıntılı Oyun oynamak istiyorum ama oynayamıyorum. Kendimce para biriktirsemde annem babam almak zorunda kalıyor [Eski bilgisayarı olan biri verebilirmi lütfen]
ne gibi oyunlar oynamak istiyorsun dostum

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Eğer android oyunlar oynıcaksan prime os yüklemeni tavsiye ederim rahatca oynatır

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Tamir edilebilir bozuk parçaları alıp tamir ederek satabilirsin. Ne kadar kazandırır bilemem ama denemye değer.

41korfezli41

Asistan
Reaksiyon puanı
55

41korfezli41

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Elimde Laptop var özellikleri ;
GTX 1650
i5 9300H
16 GB RAM
1 TB HDD
128 GB SSD
İlgilenen olursa yazabilir
He bu da durumu olmayan arkadaşa senin bedava verebileceğin anlamına geliyor o zaman. Parası olmayan kardeşimiz ilgileniyor senin laptopunla

Metehngl7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ayrıca SDN Forum'un 2. el satış için kategorisi mevcut. Oraya açabilirsin konunu.
açtım dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

He bu da durumu olmayan arkadaşa senin bedava verebileceğin anlamına geliyor o zaman. Parası olmayan kardeşimiz ilgileniyor senin laptopunla
ya ne alaka burada havalı görünmek için saçma saçma konuşmana gerek yok

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ders çalışmak için falan deseydin belki birileri hayır yapmak için gayret etmeye çalışırdı da oyun için kimsenin hayır yapacağını pek zannetmem yeğenim. Ama dürüstlük etmiş, doğruyu yazmışsın. :)

Needed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek Çare Çalışmak Çalışamıyosanda çekilişlere falan katıl çıkar belki 2-3 saatini verirsen fake olmayan çekilişlere belki kazanırsın