Bildirim alamıyorum

İlker Gul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1-2 aydır devam eden bir sorun,bildirim alamıyorum. Bir ara eski hesabımda başıma gelmişti yeni hesap açtım öyle düzelmişti şimdi bu hesabımda başıma geldi tekrar yeni hesap açmakla uğraşmak istemiyorum.Takip istekleri,mesaj beğenmeleri gibi bildirimleri alıyorum ama en önemlisi olan dm leri bir türlü bildirim olarak alamıyorum.Tüm bildirimler açık hem uygulama da hem de telefonda fakat gelmiyor bir türlü. Farklı bir hesaba giriş yaptığımda bildirim geliyor yani hesapla alakalı bir durum ama nasıl çözülür bilmiyorum yardımcı olursanız sevnirim teşekkürler.

efe_ceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1-2 aydır devam eden bir sorun,bildirim alamıyorum. Bir ara eski hesabımda başıma gelmişti yeni hesap açtım öyle düzelmişti şimdi bu hesabımda başıma geldi tekrar yeni hesap açmakla uğraşmak istemiyorum.Takip istekleri,mesaj beğenmeleri gibi bildirimleri alıyorum ama en önemlisi olan dm leri bir türlü bildirim olarak alamıyorum.Tüm bildirimler açık hem uygulama da hem de telefonda fakat gelmiyor bir türlü. Farklı bir hesaba giriş yaptığımda bildirim geliyor yani hesapla alakalı bir durum ama nasıl çözülür bilmiyorum yardımcı olursanız sevnirim teşekkürler.
acaba bu sorunu pc demi yaşıyorsunuz yoksa telefondamı

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Instagram -> Ayarlar -> Anında ilet bildirimleri
burada ki ayarlarınız kontrol ettiniz mi?

İlker Gul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tüm ayarlar aktif.Telefon,instagram hepsinin bildirimi açık.

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Instagram'ı tüm ayarlar ve önbelleği ile silip yeniden yüklemeyi denediniz mi?

İlker Gul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Denedim. Hatta başka hesap açtım ona bildirim geldi çıkış yapıp kendi hesabıma geçiyorum bildirim gelmiyor ve sadece dm.

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
DM'leri sessize almış olabilirsin bilemiyorum. Aklıma gelenler sadece bunlar...

İlker Gul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim yine de.