Bi Kızla Nasıl Tanışabilirim

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
Arkadaşlar Hergün Parka Gidip Oturuyorum Yalnız Ve Kafa Dinliyorum Bu Aralar Bi Kız Var Çok Dikkatimi Çekiyor Arasıra Göz Göze Falan Geliyoruz O da Arkadaşlarıyla Geliyor 3 Gündür Kızla Parkta Göz Göze Falan Geliyoruz Arasıra Kasten Önümden Geçiyor Kızla Nasıl Tanışabilirim...?

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
0c87eb9ee1df328897d99a78796f6ae1.jpg

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
Selamın aleyküm diyerek başlayabilirsin, Allah'ın selamı sonuçta almayacak değil ya. Sonra nerelisin naber falan gir muhabbete yürü kardeşim, ayrılırken de tokalaşın "görüşürüz başkan" de.

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
Selamın aleyküm diyerek başlayabilirsin, Allah'ın selamı sonuçta almayacak değil ya. Sonra nerelisin naber falan gir muhabbete yürü kardeşim, ayrılırken de tokalaşın "görüşürüz başkan" de.
O biraz samimi olmaz mı reiz ?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar Hergün Parka Gidip Oturuyorum Yalnız Ve Kafa Dinliyorum Bu Aralar Bi Kız Var Çok Dikkatimi Çekiyor Arasıra Göz Göze Falan Geliyoruz O da Arkadaşlarıyla Geliyor 3 Gündür Kızla Parkta Göz Göze Falan Geliyoruz Arasıra Kasten Önümden Geçiyor Kızla Nasıl Tanışabilirim...?
Afedersiniz Bağyannn siz yoksa Arap sabunu mu kullanıyorsunuz? diye sorabilirsin.??

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
Nasıl gireceğimi bilsem gerisini toparlarım girişi nasıl yapıcam bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sa ayıp olur merhaba desem uygundur bence

S-O-U-L

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bence ilk olarak parkta birşeylerini düşürmüş gibi yap etrafta biraz dolaş arada kıza bak sonra biraz kıza doğru ilerle ama yine arıyormuş gibi yap kızın yanına geldiğindi buralarda (o sırada küçük bir eşya uydur anahtar vs.) eşyamı kaybettim gördünüzmü fln de sonra yardım eder misin gibi birşeyler de kabul ederse ararken sohbet etmeye çalış

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554
SDN Gazlama A.Ş olarak şunu diyoruz.Şu anda neden oturuyorsun ?Git parka ne zaman parka geleceğini bekle sonra açıl.Sonra evlen sonra çocuklara bak sonra iş değiştir sonra hasta ol.Sonra da kefen parası biriktir ve kendine güzel bir mezar taşı yaptır.Seni hem evlendirdik hem üzdük hem güldürdük hem de öldürdük :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy:

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,861
Öncelikle ağırbaşlı olmalısın. Olursa olur olmazsa da dünyanın sonu değil mantığıyla düşünmelisin. Arkadaşlarıyla benim dedikodumu yapıp bana gülecekler mi gibi düşüncelerden uzaklaşmalısın, bunu yapsalar bile sana kimse hissettirmeyecek zaten.
Bir bahane bulmalısın. Bu organize ve profesyonel bir bahane de olabilir, yan yanayken aniden "bugün hava çok güzel değil mi" tarzı bir soru da olabilir. Her şekilde kız kendisiyle tanışmak istediğini anlayıp anlayışla karşılık verecektir. Hatta belki ona bu vesileyle sevecen görünebilirsin bile. Sadece herkesin içinde ona daha önem verdiğini ona hissettirmelisin. Öyle profesyonel ol ki onun dışında kimse hissetmesin :)
Doğaçlama yap o an düşünmeden tanışacak bahaneyi bul ve düşünmeden konuş onunla. Tanıştıktan sonrası en kolayı emin ol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir bahane bul ve merhaba de. Gerisi gelir zaten.
Aynen öyle

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,287
SDN Gazlama A.Ş olarak şunu diyoruz.Şu anda neden oturuyorsun ?Git parka ne zaman parka geleceğini bekle sonra açıl.Sonra evlen sonra çocuklara bak sonra iş değiştir sonra hasta ol.Sonra da kefen parası biriktir ve kendine güzel bir mezar taşı yaptır.Seni hem evlendirdik hem üzdük hem güldürdük hem de öldürdük :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy:
Video hızını 10x yaptın be abi. ?

Aheste aheste gitmeliydi konu. Korkutmayalım adamı.

Zaten ölünce son anda düşünecek ki, eee yaşadım da ne oldu? sadece ızdırap ızdırap azap?