Beynimde bir Sorun Var

Bu konuyu okuyanlar

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Selam dostlar ben beynimde bi sorun olduğunu düşünüyorum. Bi kaç aydır beynimi çok garip hissediyorum. Daha 15 yaşındayım. Ama unutkanlık benim için büyük bi problem olmaya başladı. Mesela bi kitap okuyorum, ertesi gün kaldığım yerden devam ederken dün okurken ne olmuştu diye 10dk falan düşünüyorum. Mesela hikayeli oyun oynuyorum. Oyuna başladığımda geçen oynayaşımda ne yapmıştım neler olmuştu diye düşünüyorum.Sabah kalkıyorum dün ne olmuştu diye düşünüyorum bunların hepsini hatırlıyorum ama işte bi sorun var gibi geliyor. Lütfen yardım edin daha çok gencim şimdiden hayatım değişmeye başladı. İnternet den araştırırken daha çok korkuyorum beyin tümörü, veya psikolojik hastalıklardan korkuyorum. Lütfen bu konular hakkında azcık bilgisi olan varsa yardım etsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selam dostlar ben beynimde bi sorun olduğunu düşünüyorum. Bi kaç aydır beynimi çok garip hissediyorum. Daha 15 yaşındayım. Ama unutkanlık benim için büyük bi problem olmaya başladı. Mesela bi kitap okuyorum, ertesi gün kaldığım yerden devam ederken dün okurken ne olmuştu diye 10dk falan düşünüyorum. Mesela hikayeli oyun oynuyorum. Oyuna başladığımda geçen oynayaşımda ne yapmıştım neler olmuştu diye düşünüyorum.Sabah kalkıyorum dün ne olmuştu diye düşünüyorum bunların hepsini hatırlıyorum ama işte bi sorun var gibi geliyor. Lütfen yardım edin daha çok gencim şimdiden hayatım değişmeye başladı. İnternet den araştırırken daha çok korkuyorum beyin tümörü, veya psikolojik hastalıklardan korkuyorum. Lütfen bu konular hakkında azcık bilgisi olan varsa yardım etsin.
Ha ayrıca günde 3,4 saat veya daha fazla Telefon kullanıyorum.

Reaksiyon puanı
103
Anlattıkların ve yaşadıkların ciddi olarak bir sorun varmış gibi. Tabi sen de bir sorun görüyorsan mutlaka bir psikoloğa görünmelisin

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bizim yapabileceğimiz bir şey yok bir uman ile görüşün. Genellikle unutkanlık B12 eksikliğinden kaynaklanıyor belki sizin de eksiktir hemen öyle kötü düşünmeyin.

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bizim yapabileceğimiz bir şey yok bir uman ile görüşün. Genellikle unutkanlık B12 eksikliğinden kaynaklanıyor belki sizin de eksiktir hemen öyle kötü düşünmeyin.
Umarım ciddi bi sorun yoktur ?

Derslerim de falan çok başarılıyımdir, sehrimdeki en iyi liselerden birindeyim ama biraz akedemik başarım düşmeye başladı ?

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
İnternetten hastalık araştırmanı önermem. Başının ağrısını bile kansere bağlar seni doğduğuna pişman ederler. Zaten bunların farkında olman sorun olmadığının göstergesi. En kısa zamanda bir dahiliye doktoruna görün muhtemelen vitamin düşüklüğene bağlıdır.

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
İnternetten hastalık araştırmanı önermem. Başının ağrısını bile kansere bağlar seni doğduğuna pişman ederler. Zaten bunların farkında olman sorun olmadığının göstergesi. En kısa zamanda bir dahiliye doktoruna görün muhtemelen vitamin düşüklüğene bağlıdır.
Gercekten arastirdigimda cok ciddi sorunlar yaziyor ve moralim bozuluyor, umarım vitamin eksikliğiyle fln alakalidir yorumunuz icin tesekkurler

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,324
Geçen bacağım çok ağrıdı diye aratıyım dedim internetten sonuç : bacağınız kesilcek ?

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Geçen bacağım çok ağrıdı diye aratıyım dedim internetten sonuç : bacağınız kesilcek ?
öyle valla. İnternetten hastalık araştırıp aylarca depresyondan çıkamayanlar var. beş altı yıl önce karnım şişiyordu. Yemek yedikten sonra balon gibi oluyordu. araştırmaz olaydım bunalıma girecektim neredeyse. Bir cesaret gittim. İki dk konuştuktan sonra sen korkudan sararmışsın dedi ? Sanırım bir tanesi vitamin diğerini hatırlamıyorum 2 kutu vermişti. Daha ikinci günde hastalık kaybolmuştu. oysa ben neler düşünüyordum.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Umarım bir sorun yoktur ama bunu bir teknoloji forumunda sorman bir sorun olduğunu gösteriyor.

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170

Ha ayrıca günde 3,4 saat veya daha fazla Telefon kullanıyorum.
Bu telefon bende de aynı şeyi yapıyor. Günde resmen çoğu saatimi telefonla geçiriyorum. Bende de aynı durum var. Telefonla bir kaç gün oynama ve hafızanın yerine geldiğini göreceksin

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Android telefonda Beyin antremanlı oyunlar oynaman iyi olur.
Günlük, haftalık, aylık değerlerini hesaplar, Gelişmeni görersin belki.

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Şeker kullanımını azalt şeker hafızayı güçsüzleştirir ve teknolojik aletlerin kullanımını azalt. Bazen nedense benim de kafam sepet gibi oluyor.

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Ben de dün ne yediğimi hatırlamıyorum. :D Şaka bir yana, doktora gitmenizde fayda var.