Beyler dertleşelim problem var

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Üzülmeden ayrılmanın yolu yok maalesef. Kısa sürede toplayabilirsin ama. Ben ayrılalım sana zarar verdiğimi düşünüyorum ileride üzüleceğimiz şeyleri yapmayalım falan demiştim. Başta bi yazmadı falan. Şuan arkadaşız.

Reaksiyon puanı
33
Gençler sizi kendime yakın gördüğüm için bi durumdan bahsedicem dertliyim şu sıralar bi de burda küfür etmek yasak mı onu da bilmiyorum ama neyse etmeden yazmaya çalışıcam artık.Beyler benim bi sevgilim var ama son zamanlarda hisettiğim şeyleri kaybetmeye başladım hatta bir çok kez ayrılmayı düşündüm ama şöyle bi husus var onun çok üzülceğini düşünüyorum onun üzülmesini istemyorum onu üzmeden nasıl ayrılabilirim beni seviyor ve şu an aramız gayet iyi fakat dediğim gibi artık pek bir şey hissetmiyorum lütfen cevap verin beyler sıkıntıdayım.
Şunun gibi bir şeyler söyleyebilirsin:
Seninle bir şey konuşmak istiyorum. Lütfen söylediklerim yüzünden üzülme. Sen iyi bir kızsın, seninle güzel günler geçirdik. Şu sıralar çok iyi anlaşıyoruz, ilişkimiz güzel gitti. Ama ben, artık bu ilişkiyi yürütebileceğimi zannetmiyorum ve bu ilişkide pek bir şey hissedemiyorum, hisettiğim şeyleri kaybetmeye başladım. Beni sevdiğini biliyorum, ben de seni sevdim. Ama artık, sadece arkadaş kalmalıyız. Uygun insanı bulup, onunla hayatımızı birleştirmeliyiz. Ama seninle, her zaman iki iyi dost olarak kalabiliriz. Biz birbirimize çok da uygun değilmişiz. Lütfen üzülme, hayat o kadar çok üzülmeye değmez. Bana kırılabilirsin, haklısın da. Ama lütfen anlamaya, kendini benim yerime koymaya çalış. Üzgünüm.

Kibar bir şekilde söylemiş olursun. Kalbi illa ki kırılacaktır ama en azından daha az incitmiş olursun. Direk yanına gidip de, hadi ayrılalım dersen daha çok kırarsın. Sevgili olup da ayrılan arkadaş kalan bir sürü insan var. Söylemek kolay olmayacak ama soğukkanlı ol, kaba davranma ve elinden geldiğince anlayışlı davran. Kız direk kapıyı çarpıp gidebilir, anlayışlı ol. Öyle bir şey olursa oluruna bırak. Aradan zaman geçsin, sonra onu teleofndon ararsın. Ama anlayışlı ol. Benim diyeceklerim bu kadar. İyi şanslar dilerim...

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Sen kıza zamanında değer vermişsin oda seni sevmiş sana güvenmiş sen şuan sebepsiz ondan ayrılırsan duygularıyla oynamış olursun adamlığa sığmaz

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Bence açık açık konuş. Hissettiklerini ( hissedemediklerini) söyle. En doğrusu bu.

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Emin ol dürüst olmadan yapacağın her şey daha fazla üzecektir,

amacın en az zararı vererek ayrılmak ise; tek yol dürüst olmak.. gerisini düşünme bile,
al karşına ona değer verdiğini, önemli olduğunu ama aşk'ın bittiğini izah et ve devam etmek istemediğini söyle,
sorumlusunun o olmadığını anlatmaya çalış,

burada yaşanabilecek diğer bir sorun senin duygularından emin olmaman; ayrıldıktan 1 hafta sonra onu bir başkası ile konuşurken görürsen; ziller çalmasın bir yerinde,

Duygularından emin olmamanı' onu üzmeden, kırmadan bu işi yapmaya çalışmandan belli, herşey bitmiş olsa; zaten burada bunu soruyor olmaz, çoktan sallamıştın.

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Gençler ilişkiyi bitirdik.Allah'ın izniyle artık ikimiz de daha mutluyuz