Beyaz Hacker olmak istiyorum

Eferen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hack program tavsiyesi verebilirsiniz ama program yapmayı öğretebilecek varsa daha cazip balık vermektense tutmayı öğretim

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hack program tavsiyesi verebilirsiniz ama program yapmayı öğretebilecek varsa daha cazip balık vermektense tutmayı öğretim

Eğer yeteneğin varsa çok çalışman lazım çooookk. :D Tabi önce beyaz bir şapka lazım sana. :D

Hacker olcam diyor ya, program istiyor.:) Hackerlık kalmadı lamerlik versek. :D

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Yok öyle bir program.Git programlama dili öğren.:D Hacker oldunda şimdi beyazı,siyahımı kaldı.

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim hiç bu işlere girme bak çalmak çırpmak kötü bişey bide arkandan bir ton küfür yemek var karakollara düşmek var hadi onuda geçtim belki hiç beceremeyecen boşver yani:D

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ego böyle bişey hep tatmin istiyor hep tatmin istiyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben oldumda ne oldu başım mahkemelerden kurtulmuyor hiç tavsiye etmem
eğer illada olacam diyorsan sql injection yada botnet atmakla işe başlayabilirsin

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
3r2x2.jpg

vetteron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Symantec Lab in bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak seni beyaz hacker ilan ediyorum..

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Git kendine beyaz bi şapka al olursun :D hackerlik zor iş hacker olmak icin programını kendin kodlaman gerek program indirmekle anca lamer olursun ;)

slipknot44

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hacker olmak program kullanmakla olmaz eğer öyle olsaydı herkes hacker olurdu. hacker olmak için önce programlama dili bilmen lazım

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Tamer Şahin in kitabını oku. Her şeyden önce sana doğru yolu gösterecektir.

Eferen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lamer ne onu söyleseniz ins. kötü birsey değildir :mad:

Eferen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öyleyse lamerlik benim isim degil ben hacker olmak istiyorum ama kötü amaçli olmayanindan

SametOzkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haha çok komik beyaz şapkalı hacker : Güvenlikçi ddos saldırılarını önlüyen yani iyi niyetli yapanlar
Siyah şapkalı hacker da : tam tersi

versen5656

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abilerim ve abilerım bn hacker olmak için kuçukmuyum yasım 14 yoksa uygunmuyum .ilk once saldırı dosyaları ındırıp ılk onlarla baslayıp bılgı toplayıp hackerliğe ADIM ATCAM BNA YOL GÖSTERIN lutfen :clap:bu mesaja işl cevap yazarsınız bişeyler beklıyorum bb:tt2:

hazaryilmaz90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer aklında genel anlamda; insanların yada kurumların sahip oldukları hesap, yazılım yada donanımlarına zarar vermek veya bilgilerini çalmak gibi birşey varsa eğer sende tahmin ediyorsundurki bu çok riskli ve ahlaki açıdan problemli bir durum. fakat bu hevesini belkide kendini 'anti-hacker' olma yoluna adayarak bir miktar bastırabilirsin ve 'iyi hacker' lar olarak tanımlanan katagorinin içerisine dahil olabilirsin. genelde bu 'iyi hacker' lar kurumlarla yada aracılarla daha öncesinden anlaşma yaparak sistemlerinin açıklarını bulmaya çalışırlar ve böylece olası bir hacker saldırısını önlemiş olurlar. aslında çoğu hacker'ın hayallerinden birisidir ; büyük şirketlerin sistem açıklarını keşfeden anti hacker timlerinin arasına dahil olmak. sanırım gelişimini ve araştırma doğrultunu bu yönde geliştirmeye çalışırsan önüne çok güzel fırsatlar çıkabilir ileride. vereceğim link anlattığım şeylere benzer şeyleri biraz daha kapsamlı şekilde anlatan bir içerik ; http://www.xticaret.com/xticaret/?562_82306_=&ref= , belki bi miktar fayfası dokunur. az öncede söylediğim gibi bahsettiğim yönde bir gelişime adarsan kendini yaptığın işten çokda keyif alabileceğini umuyorum.