Yardım Bilgisayar Kullanmam Yasak ve E-sporcu Olmak İstiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

cesurpro500

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En son 7. sınıfta bakmıştım bilgisayara ve sonrası yasaklandı. LGS'yi geçsem de ilk ay bir şey demediler, hop yazın 2. ayı yasak geldi ve şu an 9. sınıfa gidiyorum. Fakat herhangi bir şekilde hafta sonunda vermiyorlar ve boş zamanımı da aynı zamanda sıcak tutmaya çalışıyorum. Gizliden bir öneriniz varsa söyleyebilir misiniz? Yan meslek olarak e-sporcu olmak istiyorum.
Ve cevaplara yazacak zamanım olmayabilir, ama okuyabilirim. Öneriniz varsa yazın.

Son düzenleyen moderatör:

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
En son 7. sınıfta bakmıştım bilgisayara ve sonrası yasaklandı. LGS'yi geçsem de ilk ay bir şey demediler, hop yazın 2. ayı yasak geldi ve şu an 9. sınıfa gidiyorum. Fakat herhangi bir şekilde hafta sonunda vermiyorlar ve boş zamanımı da aynı zamanda sıcak tutmaya çalışıyorum. Gizliden bir öneriniz varsa söyleyebilir misiniz? Yan meslek olarak e-sporcu olmak istiyorum.
Ve cevaplara yazacak zamanım olmayabilir, ama okuyabilirim. Öneriniz varsa yazın.
Anladığım kadarıyla oyun yasak PC değil, oyun oynamak yerine oyunu geliştirsen? Bu yolla para kazansan?

amanhem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçmişte oyunlar yüzündne ÖSS ye 3 kere giren biri olarak söylüyorum, oyunları çok fazla oynuyorsun. Yasak geldi ise ebeveynlerin haklı, eğitim hayatın için doğru olanı yapıyorlar. Okuldan gelip kıyafet değiştirmeden yatana kadar oyun oynayan tipleri biliyorum. O şekil bir yaşamın varsa-olduysa zaten çok fazla ileri gitmiş vaziyette olmuşsun. Ebeveynlerin ne diyorsa onu yap, boşver gerisin.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
E-sporcu da neymiş? Aile geçindirebiliyor mu? Yeteneğin var mı?

Mr. Doge

Doçent
Reaksiyon puanı
367
Sadece oyunlar mı yasak, yoksa tamamen bilgisayar mı yasak?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Yeğenim de Oyun videoları yayınlayarak para kazanacaktı, kimse izlemedi.