Beşiktaş'ta yeni sezonda Futbol Komitesi ve Teknik Direktör değişmeli mi?

Yeni sezonda Futbol Komitesi ve Teknik Direktör değişmeli mi?

• Evet

Kullanılan: 10 62.5%
  • Hayır

Kullanılan: 4 25.0%
  • Kararsızım

Kullanılan: 2 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    16

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Beşiktaş'ta yeni sezonda Futbol Komitesi ve Teknik Direktör değişmeli mi?

Samet Aybaba ve yönetminden memnun musunuz?

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Kararsızım. Az bekleyip emin olmak lazım.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
:) Böyle tartışmalar güzeldir, bence devam edilmeli.

Ama [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] , başka takım taraftarları GS bölümünde bu yönde eleştirel yorumlar yapmaya çalıştığında GS'liler olarak onları art niyetl, gs düşmanı ilan ettiğinizi hatırlatırım. Değil tartışmasını yapmak, konusunun açılması bile birçok GS'liyi çileden çıkartıyordu.

Ben çıkıp GS bölümüne Fatih Terim Ve Ünal Aysal için benzer bir konu açsam, ortalığın nasıl karışacağını, seninde bu tepki koyan taraftan olacağını kestirmek zor değil. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
:) Böyle tartışmalar güzeldir, bence devam edilmeli.

Ama @deatmania , başka takım taraftarları GS bölümünde bu yönde eleştirel yorumlar yapmaya çalıştığında GS'liler olarak onları art niyetl, gs düşmanı ilan ettiğinizi hatırlatırım. Değil tartışmasını yapmak, konusunun açılması bile birçok GS'liyi çileden çıkartıyordu.

Ben çıkıp GS bölümüne Fatih Terim Ve Ünal Aysal için benzer bir konu açsam, ortalığın nasıl karışacağını, seninde bu tepki koyan taraftan olacağını kestirmek zor değil. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu :)

Eğer konu gereksiz veya tartışma çıkarıcı ise raporlayınız. Gereken yapılacaktır.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=84327]deatmania[/MENTION] iyidir. şu ana kadar en tarafsız kalmaya çalışan gs li mod kendisi benim nazarımda. konuyu açmasında herhangi bir problem yok bence. Fanatiklikle taraftarlık arasındaki ince çizgiyi iyi ayırt etmek lazım

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
[MENTION=84327]deatmania[/MENTION] iyidir. şu ana kadar en tarafsız kalmaya çalışan gs li mod kendisi benim nazarımda. konuyu açmasında herhangi bir problem yok bence. Fanatiklikle taraftarlık arasındaki ince çizgiyi iyi ayırt etmek lazım

En tarafsız mod? :D :D

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
İlk satırımı tekrar oku istersen!

Sayın tambjk, ben sadece bir konu açtım. Daha önce yapılanları bilmiyorum. Konu hakkında bir şikayetiniz varsa lütfen raporlayın. Üstlerim ve bölüm yetkilisi gerekeni yapacaktır.

İyi günler.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Sayın tambjk, ben sadece bir konu açtım. Daha önce yapılanları bilmiyorum. Konu hakkında bir şikayetiniz varsa lütfen raporlayın. Üstlerim ve bölüm yetkilisi gerekeni yapacaktır.

İyi günler.

Konu hakkında bir şikayetim yok, böyle konuların güzel olduğunu, her takım bölümünde açılması gerektiğini ifade ettim zaten. Eleştirim kendi bölümlerinde buna izin vermeyen taraftarlara ve modlara. Yeri geldikçe senin yönetiminine dair eleştirilerimi dile getirip, gerekli şikayet ve raporlamayı yapıyorum zaten, endişen olmasın :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Düşüncelerin için teşekkür ederim.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Samet Aybaba ve yönetminden memnun musunuz?

Evet :p

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
En tarafsız mod? :D :D

Ben adamın şu ana kadar haksız bir yaklaşımını görmedim. Elbetteki her hareketini takip etmişte değilim. Kendi açımdan yaklaştım konuya. Forumdaki taktir ettiğim birkaç yöneticiden biridir.

Yoksa ben modları sevmem onlarda beni :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Beşiktaş'ın Futbol Komitesinden ve Teknik Direktöründen memnun olacak ya da şikayetçi olacak kişiler Beşiktaş Taraftarıdır...

Herkes açık bir anket ile bunun tartışılmasının mantığı nedir?

Şu konu altında sadece BEŞİKTAŞLI olduğu bilinen kişiler yorum yapsalar bu durum anlaşılabilir.

Dışarıdan kişilerin SÖZDE BEŞİKTAŞ'IN İYİLİĞİ için yapacağı yorumlara ne gerek var?!

Ben bir Beşiktaş'lı olarak SAMET AYBABA'NIN derhal çektirip gitmesini isterim!

Ama Eğer bir Fenerbahçe'li ya da Galatasaray'lı SAMET AYBABA BAŞARISIZ GİTMELİ derse buna da ayar olurum, sana ne kardeşim Beşiktaş'ın hocasından?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Milyonluk oyuncuları amatör kişilere emanet edip "sakatlarım çok, kadro kuramıyorum, elimdeki oyuncularla bu kadar" diyen kişinin/kişilerin o mevkide kalması kadar saçma bir şey olamaz.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bursa maçından sonra kalmasını istemiyorum

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Haber1903'teki anketin sonucu

Bu sezonun ikinci yarısında yapılan transferler sonrası alınan kötü sonuçlar Beşiktaş taraftarının tepkisine sebep oldu.

HABER1903 Ekibi olarak yaptığımız "Yeni sezonda Futbol Komitesi ve Teknik Direktör değişmeli mi?" anketimize 18.975 siyah beyazlı taraftar katıldı.

İşte anket sonuçları:

anketQPV71VQL.jpg

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bence futbol komitemiz ve baskanimiz gayet iyi. Samet Aybaba konusunda ise kararsizim. Kadrodan o da sikinti yasiyor bence. Bi haberde okumustum bu sezon transfer icin 72 M€ ayirmisiz. Guzel, kaliteli ve yerinde transferler ile guzel konuma gelebiliriz. FEDA kampanyamiz gercekten cok uzadi ama bu kaynaklarla ve bu kadar kisitli ve yetersiz (bence) kadroyla yine de iyiyiz..

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sadece Sahmet Aybaba istifa etmeli ve adam akıllı transferler yapılmalı.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bende Samet hocanın yetersiz olduğunu ve gitmesi gerektiğini düşünüyorum.