Beşiktaş - Galatasaray | Süper Final Şampiyonluk Grubu 1. Hafta

Sizce maç nasıl sonuçlanır?

• Beşiktaş kazanır.

Kullanılan: 22 36.7%
  • Berabere biter.

Kullanılan: 3 5.0%
  • Galatasaray kazanır.

Kullanılan: 35 58.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
  • Anket kapatılmış .

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
BJK taraftarında son yıllarda bi hal oldu. Eskiden harbiden en centilmen, en iyi destekleyen taraftar olarak görüyodum bende. Ama nolduysa artık dilde küfür, bakışlar düşmana bakar gibi .. . Yeeter yıldırım demirören yeteeer.

Aydın faul olmasına rağmen yıkılmadı ve golü attı, hemde ne gol.

Gözümüz Fenerde... .

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Bence Beşiktaş gayet güzel oynadı. Galatasaray Tehlikeli 3 atak yaptı 2side gol oldu zaten tebrikler.

Ama senin gibi hakemin allah belasını versin ya

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben yazdıklarından birşey anlamadım kusura bakma
Hocam diyorumki önce depremden dolayı Beşiktaş Vana destek için maç sonu atkılarını atıyorlar destek için sen şimdi gel burda saldır futbolcuya bu nasıl iştir yani önce onu yap şimdi bunu .

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
"Madem sonucu siz belirleyecektiniz neden bizleri Süper Final heyecanı diyerek kandırdınız!"

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
beşiktaş'ın bu futbolla ilk 4 e girmesi bile şanstı bence. adamlar ilk yarı üst üste 2 pas yapamadı. Mustafa gelince topu alınca illa bi adam geçicem diyor direk pas vermiyor. Hakeme laf etmiyorum kararlar verilmiş olmuş bitmiş burda tartısmak sonucu değiştirmiyor. Ama beşiktaşı ben böyle bilmiyordum en azından derbilerde iyi mücadele ediyorlardı bu sezon. maç gsnin hakkıydı bence. nerdeyse hiç top oynatmadılar tebrik ederim

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ayıp mı hep bizim yaptıklarımız ayıp olur zaten
Bende arkadaşın yoruma bi anlam veremedim Siyahi yönünü kullanıp tahrik eden tek futbolcu Ebouedir arkadaşa göre heralde ben ilk defa böyle birşey duydum İspanyadada Dani Alvesede kumrallığını kullanıyo tahrik ediyo o zaman geçiniz bunları adam topunu oynuyor taraftar skordan çıldırıyor saldırıyor olay bundan ibaret .

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
YARIN GAZETELERDE BEKLEDİĞİM MANŞET..

Galatasaray In Gözü AYDIN

:)) GÜZEL MAÇTI FAKAR SON 10 DK BEŞİKTAŞ TARAFTARININ YAPTIĞININ yaptığını saymazsak.. Önce sahaya girdiler Kendi oyuncuları ve yönetimi dahil herkese saldırdılar.Bunun ardından taşkınlıkların yanında fatih terim ve hakeme ... çocuğu vs. küfürler edildi.Bilmiyorum nedir bu ? Daha da olaylar büyüdü sahaya girildi...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
tebrikler G-A-L-A-T-A-S-A-R-A-Y

Siteyi sarı kırmızıya mı boyasak ne yapsak?

Bu arada maçın gollerini ayrı bir başlıkta kim paylaşabilir :D orada da eğlensek keşke :D

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Beşiktaşlılar. Sizi Kardeş Bildik Bağrımıza Bastık. Bu Muydu Sizin Kardeşliğiniz ? Bu Muydu ? Tüm Fi Yapı Toplansa 1 Tane Sabri Etmez. Sizi Koruduk Sevdik. Sırtımızdan Vurdunuz. Bu Saatten Sonra Sizden Bi Halt Olmaz. Her Horoz Kendi Çöplüğünde Ötermiş Sizinde Bu Hesap. Unutmayın Ki Bunun Rövanşı Var. Ve ARENA'da.. Elbet Orada Görüşeceğiz. Gıkınız Çıkabilecek Mi Acep.? ;)

Görende siz olmasanız Beşiktaş taraftarı heba olup gidecek sanır :D

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Hocam diyorumki önce depremden dolayı Beşiktaş Vana destek için maç sonu atkılarını atıyorlar destek için sen şimdi gel burda saldır futbolcuya bu nasıl iştir yani önce onu yap şimdi bunu .
bunlar işte balık hafıza dününü bilmeyenler insanlar kendilerini bukadar dile düşürüyorlar işte basitler

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Beşiktaş çok kötüydü biz normal seyrimizde oynadık hakemde taraflı hareket etti.Aydın'ın gol şahaneydi. :)

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Beşiktaş Taraftarına KOLBASTI Gibi Sallayan Arkadaşlarım.İlk Önce Kendi TARAFTARINA Bakacaksın.Birisi Vandan Girdi,Birisi Desibel Rekorundan Girdi.HAKEM Tahrik Etti.Taraftarda Bu Oyuna ALET Oldu.Benim Taraftarıma Sallayan GS'Li Mühendis Oktayı UNUTMA
Bu Nereden Çıktı Diyeceksiniz Ama Yorumlara Bakınca Anlarsınız.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
La la la la la la laaaaaaa oooo cimbombommmm... :laugh:

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Beşiktaş Taraftarına KOLBASTI Gibi Sallayan Arkadaşlarım.İlk Önce Kendi TARAFTARINA Bakacaksın.Birisi Vandan Girdi,Birisi Desibel Rekorundan Girdi.HAKEM Tahrik Etti.Taraftarda Bu Oyuna ALET Oldu.Benim Taraftarıma Sallayan GS'Li Mühendis Oktayı UNUTMA
Bu Nereden Çıktı Diyeceksiniz Ama Yorumlara Bakınca Anlarsınız.

Oyunculara saldıracak kadar mı tahrik oluyo hocam taraftar .

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Geçen de [MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION] bir konu açmıştı.

Ona saygımdan ötürü susuyorum. Konuşursam uçuş bileti kazanırım.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
O tacı Eboue yerine başka biri kullansa son dakika öyle olmazdı.

Berbat bir maçtı. Beşiktaş'ın kötü oyununa zaten alışığız. Galatasaray da kendini fazla zorlamadan 3 puanı aldı gitti.

Hakem de maçın ağırlığını taşıyamadı. Söyleyecek çok şey var da bu kadar yeter. İçimde kalsın.

Kazananı tebrik ederim.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
beşiktaş'ın bu futbolla ilk 4 e girmesi bile şanstı bence. adamlar ilk yarı üst üste 2 pas yapamadı. Mustafa gelince topu alınca illa bi adam geçicem diyor direk pas vermiyor. Hakeme laf etmiyorum kararlar verilmiş olmuş bitmiş burda tartısmak sonucu değiştirmiyor. Ama beşiktaşı ben böyle bilmiyordum en azından derbilerde iyi mücadele ediyorlardı bu sezon. maç gsnin hakkıydı bence. nerdeyse hiç top oynatmadılar tebrik ederim
haklısın. ilk maçlar sonunda beklenen oldu. favoriler kazandı. başka sebepler aramaya gerek yok. :)

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Ernst gibi bir adam bile çıldırdı ya daha ne demeli zaten. Ama maçın sonlarına doğru sayın hakem taç verdiğinde ernstin hocam yanlış tarafa verdiğiniz deyip bizim kaleyi göstermesi zaten herşeyi özetliyor.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Sadece şu videoyu paylaşmak istiyorum ve susuyorum.

[video=youtube;NakJ3ja_-Yg]http://www.youtube.com/watch?v=NakJ3ja_-Yg[/video]

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Galatasaraylılar hakemden niye şikayet ediyor, 20 tane yanlış foul, bir tane yanlış ofsaytı karşıladı mı,
Galatasaray ile hakemler omuz omuza şampiyonluğa gidiyor işte, helal olsun.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
sonda ki çirkeflikler gerçekten kötü oldu hele o kamerana yapılanlar yanlıştı. hakem de çok kötü yönetti maçı