Beşiktaş - Galatasaray | Süper Final Şampiyonluk Grubu 1. Hafta

Sizce maç nasıl sonuçlanır?

• Beşiktaş kazanır.

Kullanılan: 22 36.7%
  • Berabere biter.

Kullanılan: 3 5.0%
  • Galatasaray kazanır.

Kullanılan: 35 58.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
  • Anket kapatılmış .

WarriorEagle

Profesör
2 Ağustos 2009
1,514
22
218
562079761.png

way_be

Dekan
2 Mayıs 2010
5,798
12
218
Dostum aydının golüyle ilgili tek bir laf eden oldumu ? Eminim maçı izleyen herkez aydının golünü takdir etmiştir.

Peki gelipte neden kışkırtıcı şeyler yazıyorsun anlamıyorum.

kışkırtmakla ne alakası var ortaya karışık espiri buda kışkırtmaysa ooooo

nevuser

Profesör
29 Mart 2010
1,665
2
0
Hocam benim sizden yani Galatasaraylılardan isteğim bu düşüncenizi bütün maçlara yaymanız, ama geçmiş konulara bak, sizin yenildiğiniz çoğu maçta hakemleri rakip takımın hakemi yaptınız, Hep hakem hatalarında hakemi Fenerbahçeli yaptınız, ama gel gelelim Manisaspor maçınızdaki hakem yönetimini desteklediniz,
Elinizi vicdanınıza koyun, şimdi bu adalet mi?

Hocam bi kere çoğunluk olarak konuşma hakemler fenerli olduğu için tartıştık biz ama burda tekrar izle maçı ya hakemde herhangi bir hatamı yaptı bir kaç pozisyon dışında hayır doğru yönettide demiyorum ama her maçta bu yapılmaz nese hocam bitti maç booşuna birbirimizi kırmayalım burda hak eden kazandı bu hakemler yüzünden çou takım puan kaybetti

SwateR

Rektör
19 Nisan 2009
10,200
662
293
Dolu dizgin yolumuza devam ediyoruz. Tebrikler Aslanlarım. Helal olsun. Yanıltmadınız yine bizleri.

Maçın ikinci yarısını izlemedim ama ilk yarısı gole kadar eşit gidiyordu ki Melo Reyis çıktı sahneye. Cevabı verdi. En zor deplasman maçımızdan galibiyet çıkardık. Gerisi zaten gelecek.

Sıra geldi şampiyonluk maçımıza. O maçta da bizleri yanıltmayacağına eminim Aslanlarımın...

|BeyabaN|

Profesör
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
Hocam bi kere çoğunluk olarak konuşma hakemler fenerli olduğu için tartıştık biz ama burda tekrar izle maçı ya hakemde herhangi bir hatamı yaptı bir kaç pozisyon dışında hayır doğru yönettide demiyorum ama her maçta bu yapılmaz nese hocam bitti maç booşuna birbirimizi kırmayalım burda hak eden kazandı bu hakemler yüzünden çou takım puan kaybetti
Tabiki birbirimizi kırmayız, doğru bildiklerimizi paylaşıyoruz, bu da zaten forumun gerekleri sonuçta. Galatasaray güzel oynadı hakem normal yönetsede maçı alırdı.
Ama benim söylemek istediğim hakemler hata yaptığında özellikle Galatasaray aleyhineyse çok büyük tepki gösteriyorsunuz.
Mesela Fenerbahçe, Sivasspor deplasmanında nerden baksan 1 metre ile ofsaytı görmedi hakem ve Fenerbahçe golu yedi, biz olabilir, hakem ters yakalanmış olabilir dedik,
Aynı pozisyon sizde olduğunda ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz, benim söylemek istediğim bu.
(Zaten o maçta biz yenildik, kötü oynuyorduk hakem hata yapmasada yenilirdik.)
Benim anlatmak istediğim bu, zaten o "Hakemlerle Galatasaray omuz omuza1 mesajımıda aslında bu düşüncenize atıfta bulunmak için yazdım, yoksa hakemlerinde kötü günleri olabilir, bu durumun farkındayım ben.

oslun

Dekan
2 Aralık 2008
7,665
33
228
Beşiktaşlı kardeşlerim yapmayın Allah aşkına, hakem her iki taraf adına oyunu katletti. Ben bir Galatasaraylı olarak küfür ediyordum hakeme. Hani penaltınız olsa da vermese, kırmızı kartlık faul yapsakta vermese anlarız. İlk gol için ofsayt diyorsanız sahada olmak lig tv yi açıp sarı çizgi çekip ofsayt demeye benzemez. Hakemin ikinci şansı yok o konuda, yan hakem uyarmadı ofsayt diye, kendisi de vermedi. Şimdi kalkıp hakemi Galatasaraylı diye nitelendirmek hoş şeyler değil tam aksine ilk 20 dakikayı izleseydiniz hakem için Beşiktaşlı derdiniz.

senar1st

Profesör
4 Ocak 2010
2,551
14
0
ilk hafta bu kadar hengame olduysa gelecek hafta sizce neler olur?

Onu geçtim son haftaki maç?

Ligin ... çıktı.

Birileri bunu planlı yapıyor. Sahada cinayet olabilir bakın görün

deatmania

Rektör
30 Ekim 2009
12,997
62
228
Biliyorum, Beşiktaşlı arkadaşlar hakeme kızıyorlar ama lutfederseniz ki onlar da insan.

YellowRed

Rektör
2 Ekim 2008
13,574
27
0
ilk hafta bu kadar hengame olduysa gelecek hafta sizce neler olur?

Onu geçtim son haftaki maç?

Ligin ... çıktı.

Birileri bunu planlı yapıyor. Sahada cinayet olabilir bakın görün
ilk hafta tüm takımların az da olsa iddiası vardı. bu yüzden gerilim oldu. gelecek haftalarda bu kadar gerilim olmaz muhtemelen. son haftaki maçı bilemem tabi. iş son maça kalırsa eyvah eyvah. :)

Elbruz46

Rektör
22 Şubat 2008
11,931
1,338
293
Haftaya GS FB Maçında eğer hakemler FB aleyhinde aynı bu gece olduğu gibi hareket ederlerse olaylar sokağa dökülür...

İnsanlar iyice gerildi. Bu gerilimin patlaması da kötü olur...

GS yine şampiyon olur ama o şampiyonluk bu ülkeye zehir olur...

Ben hangi takımın şampiyon olduğunda değilim...

Ama bu şekilde devam ederse görünenler kötü...

senar1st

Profesör
4 Ocak 2010
2,551
14
0
[MENTION=84327]deatmania[/MENTION]
Hocam mesele hakem değil. Ortamın gerilmesi.. Hakem bazen haklı olabilir ama bizim taraftarımız böyle değil.

Olaylara herkes mantığıyla bakmıyor. İngilteredeki gibi sessiz sakin maç izlenmiyor.

Bugünkü maçta hakemin hataları vardı elbet ama bizim mağlubiyetimizin asıl nedeni hakem değil. Hakem ağrılığını koyamadı.

Bizim demek istediğimiz bundan sonra ortamı gerecek en ufak bir şey olsun bak gör sen!

1 yıl boyunca en fazla iki maçta olaylar oluyordu ama şimdi bir haftada yakaladık bu rakamı...

Birilerinin kıvılcımı başlatması yeterli..

Hakemin haklı olup olmaması değil, taraftarın işi FANATİKLİĞe dökmesinden söz ediyorum.

deatmania

Rektör
30 Ekim 2009
12,997
62
228
@deatmania
Hocam mesele hakem değil. Ortamın gerilmesi.. Hakem bazen haklı olabilir ama bizim taraftarımız böyle değil.

Olaylara herkes mantığıyla bakmıyor. İngilteredeki gibi sessiz sakin maç izlenmiyor.

Bugünkü maçta hakemin hataları vardı elbet ama bizim mağlubiyetimizin asıl nedeni hakem değil. Hakem ağrılığını koyamadı.

Bizim demek istediğimiz bundan sonra ortamı gerecek en ufak bir şey olsun bak gör sen!

1 yıl boyunca en fazla iki maçta olaylar oluyordu ama şimdi bir haftada yakaladık bu rakamı...

Birilerinin kıvılcımı başlatması yeterli..

Hakemin haklı olup olmaması değil, taraftarın işi FANATİKLİĞe dökmesinden söz ediyorum.

Haklısınız.Mesajımı da silmiştim zaten ve [MENTION=2]Troy[/MENTION] da silmiş.

Yanlış anlaşılmasın, o soruyu ortalığı ayağa kaldırmak için sormadım.

mazruf

Guru
Emektar
30 Temmuz 2009
23,098
1,117
293
40
Hüseyin Göçek : "Maç boyunca gördüğümü çaldım. Beşiktaş taraftarı, yönetim değişikliği nedeniyle patlayacak yer aradı. Sebep benim kararlarım oldu.

MHK ile maç sonunda konuştum ancak notumu paylaşmam doğru olmaz. Nasıl olsa başkalarından öğrenirsiniz." (TRT SPOR)

komoon

Profesör
10 Nisan 2008
2,934
8
218
Hüseyin Göçek : "Maç boyunca gördüğümü çaldım. Beşiktaş taraftarı, yönetim değişikliği nedeniyle patlayacak yer aradı. Sebep benim kararlarım oldu.

MHK ile maç sonunda konuştum ancak notumu paylaşmam doğru olmaz. Nasıl olsa başkalarından öğrenirsiniz." (TRT SPOR)

Bu kadar yorum arasında olayı en güzel açıklayan Hüseyin Göçek olmuş..

uA23uA

Profesör
19 Ağustos 2011
3,448
5
218
37
eee hani yeni anket acılmayacak mı:) fenerle galatasaray maçı hakkında birazda dövüşek yaw:D:D