Beşiktaş - Galatasaray | Süper Final Şampiyonluk Grubu 1. Hafta

Sizce maç nasıl sonuçlanır?

• Beşiktaş kazanır.

Kullanılan: 22 36.7%
  • Berabere biter.

Kullanılan: 3 5.0%
  • Galatasaray kazanır.

Kullanılan: 35 58.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
  • Anket kapatılmış .

Blackout

Dekan
14 Nisan 2008
7,495
383
0
tebrikler G-A-L-A-T-A-S-A-R-A-Y

Siteyi sarı kırmızıya mı boyasak ne yapsak?

Bu arada maçın gollerini ayrı bir başlıkta kim paylaşabilir :D orada da eğlensek keşke :D

Öyle bir şey yapacaksan evvelden söyle de biz önden yol alalım admin. Kimse için sıkıntı olmasın sonra.

Cedriic

Profesör
29 Haziran 2011
2,652
15
218
Adamın biri Eboue yi dövmeye kalktı ya :D Sahaya inip :D Kundurayla çıkmış kel ya :D

acabuco4

Profesör
26 Ekim 2008
4,007
23
218
Gol pozisyonu ofsayt olabilir ama vicdanlı yorum yapmak lazım hakemin onu görme şansı yoktu .. İlk yarı bjk ye oynadı hakem resmen , ikinci yarı ortada yönetti ama taraftar oyuncuları gaza getirdi resmen , bu kadar yüklenilmemesi lazımdı

way_be

Dekan
2 Mayıs 2010
5,798
12
218
yok, doğru maçı izledim, sadece sizin gibi kendi açımdan değil her açıdan olaylara bakıyorum.
hakem kötü yönetti ama hakemin kötü yönetiminden kim fayda sağladı.

2 takıma yönelikte hatalı kararlar oldu. direk hakem galatasaraylı diyemezsin

malatya

Profesör
2 Aralık 2007
2,183
6
218
39
hakem aşırı derece kötüydü eboe aşırı derece tepki gösterdi.ben bu maçtan hiçbirşey anlamadım.

nevuser

Profesör
29 Mart 2010
1,665
2
0
yok, doğru maçı izledim, sadece sizin gibi kendi açımdan değil her açıdan olaylara bakıyorum.

Hocam bi git allah rızası için ya allah için diyorum 90+4 de penaltımız verilmedi daha birçok şey tek bir maça bakıp diyemezsin böyle ona bakarsan hakemlerin yarısından çoğu fenerli buna ne diceksin

acabuco4

Profesör
26 Ekim 2008
4,007
23
218

Birader deki şu pozisyonlarda hakem yanlış karar verdi gs lehine ? Ben maçı pür dikkat izledim ilk yarı en az bizim 4-5 pozisyonumuza faul olduğu halde faul vermedi , bjk lehine faul olmadığı halde 7-8 yerde faul verdi , ilk yarı bjk alehine tek yanlışı selçuğun frikik attığı pozisyon oldu . ikinci yarı daha ortada yönetti , ama bjk li futbolcular tribüne , tribün oyunculara gaz verdikçe saha karıştı , quaresma nın kırmızı kartlık pozisyonunda seyirciden korkusuna sarı kart verdi , bu hakem bu maç bize değil bjk ye çalıştı .

|BeyabaN|

Profesör
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
2 takıma yönelikte hatalı kararlar oldu. direk hakem galatasaraylı diyemezsin
Siz diyorsunuz ama, en ufak bir foul de bile bütün hakemleri Fenerbahçeli yapan siz değilmisiniz?

--- Mesaj Güncellendi ---

Hocam bi git allah rızası için ya allah için diyorum 90+4 de penaltımız verilmedi daha birçok şey tek bir maça bakıp diyemezsin böyle ona bakarsan hakemlerin yarısından çoğu fenerli buna ne diceksin
buyur bakalım, daha ben diğer mesajımı yazarken bütün hakemleri Fenerbahçeli yaptılar bile.

|BeyabaN|

Profesör
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
389325235507.jpg

Bu adamın adı: Hüseyin Göçek
Üzerindeki forma Galatasaray forması.

nevuser

Profesör
29 Mart 2010
1,665
2
0
Siz diyorsunuz ama, en ufak bir foul de bile bütün hakemleri Fenerbahçeli yapan siz değilmisiniz?

buyur bakalım, daha ben diğer mesajımı yazarken bütün hakemleri Fenerbahçeli yaptılar bile.

Bütün hakemlerimi ? mesajımı iyi oku hepsi demedim

Artı görüyoruz zaten twıtter hesaplarından hocam tebrik edip geçin bu kadar basit

|BeyabaN|

Profesör
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
Bütün hakemlerimi ? mesajımı iyi oku hepsi demedim

Artı görüyoruz zaten twıtter hesaplarından hocam tebrik edip geçin bu kadar basit
Tamam hepsini demedin ama işene geldiği sürece o büyük kısımda kaymalar olabilir değil mi?
Ayrıca ben sizin şampiyonluğunuzu Fenerbahçe - Galatasaray maçından sonra tebrik etmiştim, o konuda bir sıkıntı yok.

WarriorEagle

Profesör
2 Ağustos 2009
1,514
22
218
Rıdvan Dilmen :''Akşam Hüseyin Göçek maçı izlediğinde rahat uyuyabiliyorsa ben yorumculuğu bırakıyorum.''
Rıdvan Dilmen : Sokaktan 3 tane Galatasaraylı ve Beşiktaşlı Olmayan Vatandaş Bulsak Yemin Ederim Maçı Daha İyi Yönetirlerdi .

nevuser

Profesör
29 Mart 2010
1,665
2
0
Tamam hepsini demedin ama işene geldiği sürece o büyük kısımda kaymalar olabilir değil mi?
Ayrıca ben sizin şampiyonluğunuzu Fenerbahçe - Galatasaray maçından sonra tebrik etmiştim, o konuda bir sıkıntı yok.

O zaman sıkıntı yok hocam hakemler böyle nabalım bizimde sizinde maçlarda oluyor böyle ama hiç bir zaman bence hakemler yenilginin nedeni olamaz sonuçta takım oyunu bu beşiktaş oynadımı hayır peki ya biz sana soruyorum sadece bence iyi oynadık tabi sen hakemden dolayı oyuna bakmamsındır şimdi :)

Rıdvan Dilmen :''Akşam Hüseyin Göçek maçı izlediğinde rahat uyuyabiliyorsa ben yorumculuğu bırakıyorum.''

Puhahha hocam bu adam zaten fenerli ne bekliyorsunuz ki ?

way_be

Dekan
2 Mayıs 2010
5,798
12
218
A7 fena astı ama golü onu bunu bırakında :D
9769759.jpg

ismi A7
üzerinde ki forma GALATASARAY forması

|BeyabaN|

Profesör
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
O zaman sıkıntı yok hocam hakemler böyle nabalım bizimde sizinde maçlarda oluyor böyle ama hiç bir zaman bence hakemler yenilginin nedeni olamaz sonuçta takım oyunu bu beşiktaş oynadımı hayır peki ya biz sana soruyorum sadece bence iyi oynadık tabi sen hakemden dolayı oyuna bakmamsındır şimdi :)

Hocam benim sizden yani Galatasaraylılardan isteğim bu düşüncenizi bütün maçlara yaymanız, ama geçmiş konulara bak, sizin yenildiğiniz çoğu maçta hakemleri rakip takımın hakemi yaptınız, Hep hakem hatalarında hakemi Fenerbahçeli yaptınız, ama gel gelelim Manisaspor maçınızdaki hakem yönetimini desteklediniz,
Elinizi vicdanınıza koyun, şimdi bu adalet mi?

ahky

Profesör
16 Kasım 2007
4,548
65
228
Hakem kötü yönetmiş maçı, sakin olan taraf kazanmış durumun özeti bu, taraftarlarıda sonraki 2 maç kahvede izler bu olaylardan sonra.

skys

Profesör
Emektar
20 Eylül 2008
1,042
11
218
33
A7 fena astı ama golü onu bunu bırakında :D
9769759.jpg

ismi A7
üzerinde ki forma GALATASARAY forması

Dostum aydının golüyle ilgili tek bir laf eden oldumu ? Eminim maçı izleyen herkez aydının golünü takdir etmiştir.

Peki gelipte neden kışkırtıcı şeyler yazıyorsun anlamıyorum.

adoganses

Doçent
9 Ağustos 2009
771
28
0
şu rıdvan dilmen yok mu! yine coştu, kızdı köpürdü, ağzından köpük saçtı. çatla patla ne diyim. hakeme saldırıyo 2 saattir. hesapları alt üst oldu tabi. feneri şampiyon yapcak ya aklı sıra. ................. seni gidi.