Benim asistanım :))

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Değerli sdn üyeleri, artık RosenRood65 ben yokken asistanım olarak göreve alınmış bulunmaktadır, maaş yok :D

İnanıyorumki acil desteği aratmıyacaktır, bende buralardayım ama ilk onun cevap vermesini bekleyeceğim yanlışı olursa düzelteceğim :helpsmilie:

Herşey istediğin gibi olacak RosenRood65, hedeflerinin doğrultusunda ilerle hep, biz hep yanındayız..

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bişey anlamadım özür

:)
Yeğenim anaokuluna giderken anlatmıştı.
Çocuklar okula ısınsın diye öğretmen 2 öğrenciyi birbirine "yardımcı" olarak görevlendirirmiş.
Simit al, meyve suyu getir, kek ısmarla gibi bişey galiba ;)

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çocuklar okula ısınsın diye öğretmen 2 öğrenciyi birbirine "yardımcı" olarak görevlendirirmiş.
Sanırım Yanlıs anlamıssın düzeltmeni öneririm.+Mesaj sayını artırmak icin yazı yazıcak isen hic yazma

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Yani şimdi biz Acil Destek alamayacakmıyız, asistan hadi yanlış teshiş koyarsa ne ola halimiz ?

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lütfen latifede yapılsa herşey dozajında olursa sevinirim, her ikiside sensin manasını anlayamadım, açıklama yaparsan sevinirim ?

Ben yaklasık olarak 2 yada 3 ay olamıyacagım işlerimden dolayı Almanya -Berline uçuyorum ve bu zaman zarfında o arkadaşımı benim yerime koydum geçiçi olarak, honline senin bu tepkini anlayamadım?

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
yaa çoluk çocukmusunuz :S gece gece ne garip şeyler yaa...

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Yer6 sana hiç yakıstıramadım zamanında sana ne fedakarlıklar yaptıgımı bılırsın?

Benim kaç yaşımda olduğumu da biliyorsun, neyse sorun değil büyüklük bende kalsın ;)
onlıne destek, ben.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hacı bırak zamanında banlandığın siteye neden geri geldin? hem sitede konumun ne ki yerine adam bırakıyosun? sensiz bu site yürümüyo mu? töbe yarabbim ya gece gece...

Reaksiyon puanı
188
dostum ülke değişikliği foruma girememeye bahane değil, bak ben Hindistandayım hala giriyorum foruma :D

şaka bi yana tek parça halinde tekrar foruma bekliyoruz.

Hayırlı Yolculuklar...

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
StryKer hacı bırak zamanında banlandığın siteye neden geri geldin? hem sitede konumun ne ki yerine adam bırakıyosun? sensiz bu site yürümüyo mu? töbe yarabbim ya gece gece...
CZC´
yer6´isimli üyeden Alıntı
Derdiniz ne ya sizin?

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hacı bırak zamanında banlandığın siteye neden geri geldin? hem sitede konumun ne ki yerine adam bırakıyosun? sensiz bu site yürümüyo mu? töbe yarabbim ya gece gece...

Birincisi; banlandığım değil kendi istediğim üzerine forumda tanıştığım bir bayan arkadaşımı üzmemek için ayrılmıştım, sivildede onunla istanbulda görüştük, bu açıklamayı yapmak zorunda bıraktınız, ama onun isteği üzerine sonra yeniden onlinedestek üzerine giriş yaptım, mali müşavirlik sınavlarımdan dolayı siteye uzun zamandan gririş yapmadıgım için onlınedestek rumuzlu adresin şifresini unuttum ve bu adresle burada bulunmak istedim, vede şu an salı gününden itibraren işleriminden dolayı yurtdısında bulunacagım bikaç zaman durumu benim yerime bıraktıgım arkadasa durumumu aksettim.

Ama görüyorumki, senin gibi insanlara asla iyilik yaranmaz, hangi konu olursa olsun..

İnsanı bir konu açmaya pişman ediyorsunuz, gerekte yokmuş anti cevap yazan insanlara katkıda bulunmaya.

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
birbirimize saldırılarda bulunmak için ne kadar anlamsız tartışlamalar yapıyoruz.

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ne dicemi bilmiorum ama Ak ile Kara Çok iyi bir şekilde Belli oluyorr sağolun arkadaslar...
Ayrıca Konunun kimin açtıgına bakarsan iyi olur tabi okuman yazman varsa.O de get lafınıda hiç begenmedim.

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2

Mesaj sayını artırmak icin yazı yazıcak isen hic yazma

okumam yazmam var allaha çok şükür. bu biiir

ak ile kara belli oluyor demişsin, yukarıdaki alıntılardan da anlaşılacağı gibi birçok kişinin anlamayabileceği bir konuda ne anladığını paylaşan bir insana yaptığın yorum çok masum değil mi? gereksiz bir yorum değil mi. ve asıl olarak sence yaptığın o yorum AK mı KARA mı? bu da iki

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
okumam yazmam var allaha çok şükür. bu biiir

ak ile kara belli oluyor demişsin, yukarıdaki alıntılardan da anlaşılacağı gibi birçok kişinin anlamayabileceği bir konuda ne anladığını paylaşan bir insana yaptığın yorum çok masum değil mi? gereksiz bir yorum değil mi. ve asıl olarak sence yaptığın o yorum AK mı KARA mı? bu da iki

Sakin olunuz arkadaşlar, lütfen ?

İnanmıyorum bu şekilde verilen tavıra, inanın beni çok büyük bir hayal kırıklığına ugrattınız, ben sizleri hep değerli birileri olarak gördüm ve açtığım topicin başında değerli sdn üyeleri olarak belirtme yaptım, neyse tamam b u konu açılmamış varsayın ve de cevap yazma cürretini göstermeyin.

Birazdan konuyu sildiriyorum.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sana hayırlı yolculuklar Acil Destek.

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sana hayırlı yolculuklar Acil Destek.

Sağol kardeşim erkene aldık bileti kısmetse bu akşam, gelince bol bol resim paylaşırım. Zaten önceden de paylaşmıştım.

Senin gibi insanların bu forumda olduğunu bilmek, çok güzel birşey.

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
acil destek aşk olsun
ben ne güne duruyom bidaa senle konuşmuycam hıh

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Eyvallah kardeşim sende sağol.Bende seni tanıdığıma çok memnunum.
Peter merak etme o öyle bi adamki iyi niyetli herkese kapısı açık.Ayrıca peter seni sevmeyen ölsün :)

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Eyvallah kardeşim sende sağol.Bende seni tanıdığıma çok memnunum.
Peter merak etme o öyle bi adamki iyi niyetli herkese kapısı açık.Ayrıca peter seni sevmeyen ölsün :)
He yaw harbi adam bu herkese kapısı açık yalana hiç tahamulü yok
çok seviyorum kendini
Sağol ya beni sevmeyen ölsün ha :D

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sağol kardeşim erkene aldık bileti kısmetse bu akşam, gelince bol bol resim paylaşırım. Zaten önceden de paylaşmıştım.

Senin gibi insanların bu forumda olduğunu bilmek, çok güzel birşey.
Evet acil destek aradan 1 sene geçti nerede bizim resimler?

ibrhma

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bildiğim kadar Banned olanlar hepsine af geldi ama
Acil Destek hala Banned...!