Beni Türk Hekimlerine Emanet Etmeyin..

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
8 aylık bir oğlumuz var adı Kadirhan..

Kadirhan 5 gündür yüksek ateşler içinde.bu 5 günde 2 defa acile gittik bunun dışında da iki defa 2 ayrı çocuk doktoruna gittik.Her gittiğimiz doktor boğazında kızarıklık var dedi.Ateşi düşürmek için fitil,ılık pansuman ateş düşürücü yazdılar.Antibiyotik başlatan bile oldu.

Bugün son gittiğimiz çocuk uzamanı(!)kan tahlili,idrar tahlili ve röntgen verdi.Hepsini aptırdık anamız ağladı çocuk perişan oldu.

Sonuçları aldık gittik bişeyi yok dedi.o sırada annem aradı''oğlum bence bu çocuk kızamık çıkaracak doktora söyle''dedi.Ben annemi tersledim doktora akıl mı vereceğim anne?dedim

Bugün eve geldik baktıkki karnında döküntüler var kızamık çıkarıyor.Kızamık çıkaran çocuğa antibiyotik vermek de çok tehlikeli.Ve bizim ülkemizin harika doktorları yüzünden binbir türlü ilaç verdik çocuğa.

Biris de demedi ki bu çocuk kızamık olabilir.

Az önce uzmantv de kızamık belirtilerini anlatan 2 dakkalık bir video izledim.Videodaki dktor belirtileri anlattı anlattığı her şey kelimesine kadar var bizim çocukta.
O doktor çocuğumu görmeden internetten kızamık oldugunu söyleyebiliyor da bizim 4 akıllı doktor çocuga işkence çektiriyor.

Çok kızgınım çok.Keşke doktor olsaymışım.Çok kolaymış doktorluk valla....

Bir anlık hışımla bu yazıyı sizlerle ppaylaştım sürçü lisan ettiysek affola..

Keşke taa baştan annemi dinleseydim!!!!!!!

uzman tvdeki doktor:http://www.uzmantv.com/kizamik-hasta...ileri-nelerdir
işte bu doktora emanet edebilirsin
z benii:)

Bütün doktorları aynı kefeye koymuyorum.Bu bahsettiklerim istisnadır umarım.Yoksa tam tersimi düzgün doktorlar mı istisna durumunda?

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Salla başını Al maaşını yapıyorlar.Genelde Böyle bi kac kişi degil.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Öncelikle çok geçmiş olsun Zorhak.
Evet malesef ülkemiz doktorlarının bazıları doktorluktan çok uzaklar.Zamanında benimde çok başıma geldi bu tür olaylar.Neyse daha fazla konuşursam kötü konuşacağım.Allah acil şifalar versin ufaklığa.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
KatılıyoruM Sana kardeşim Sonuna Kadar Benim hiç bişeyim yokken beni amelyat Masasına Yatırcaklardı.

Karın ağrısı İle gittim Doktora gitmediğim Doktor Kalmadı biri diyor açıp bakmamız lazım Öbürü diyor Taş var Öbürü diyor üşütmüşsün Ve En Son Hastane ismi vermicem İsteyene özelden vercem istanbul un göbeğinde özel bi hastane adam dediki bana apandisit patlamıs amelyat yapmamız lazım yaw dedim apandisit patlasa Ben ölürüm Bende buyıllardır var Ve Ben Amelyat olmadım ve o günden beri daha öle bi sorunum olmadı ve Ben Kimseye Güvenmiyorum bukadar!

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Zamanında bir doktorun birinin karşımda tit tir titrediğini hatırlıyorum. :sweatdrop:
Sabah tükürdüğünü akşam yalamıştı ve elimden zor almışlardı. :angry:
Allah böylelerine düşürmesin kimseyi.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu doktorlardan ülkemizde çok var malesef.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Böyle doktorları yağlı kazığa oturtturacaksın..:)

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Seninkinden daha büyük olaylar var:)

Benim abim uykusuzluk şikayeti ile doktora gitti,doktor şizofren ilacı vermiş:D 1 tane içti böyle ayakta falan duramadı,hastahaneye gittikten sonra anladık yanlış ilaç olduğunu:S:S

Ama tüm doktorlarıda genellememek lazım.

rower

Asistan
Reaksiyon puanı
1
geçmiş olsun ucuz kurtulmuşsunuz
kuzenim 3 yasında havale geçirdi götürrdükleri doktorun yanlış iğnesi yüzünden 8 senedir bitkisel hayatta hayatla hiç bir baglantısı yok vücudun hıc bır uzuvunu kullanamıyor başını cevıremıyor.. Allah herkesee acil şifalar versinn

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
allah(cc) acil şifalar versin kardeş
allah(cc) kimseyi hastanelere düşürmesin

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
Geçmiş olsun. bu arada uzman.tv mükemmel bir hizmet

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
GEçmiş olsun dileklerinde vbulunan herkese teşekkür ederim.Beterin beteri var buna da şükür daima şükür..

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Gemiş olsun zorhak kardeş
Allah şifa versin

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Allah Acil Şifalar Versin...

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
geçmiş olsun ucuz kurtulmuşsunuz
kuzenim 3 yasında havale geçirdi götürrdükleri doktorun yanlış iğnesi yüzünden 8 senedir bitkisel hayatta hayatla hiç bir baglantısı yok vücudun hıc bır uzuvunu kullanamıyor başını cevıremıyor.. Allah herkesee acil şifalar versinn

bu mesajı gördükten sonra:(

Söyleyecek kelime bulamıyorum.

xxBlackPearl

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle Kadirhan bebeğe çok geçmiş olsun... Allah acil şifa versin...
Bütün doktorları aynı kefeye koymamak lazım ama doktorum diye geçinen insanlar ülkemizde malesef oldukça fazla ve sağlıgımıza kavuşmak için başvurduğumuz cerrahlar , baytar kadar olamıyor çok yazık...

Son mesajlar