Bende iphone 4 aldim..pasaport lazim:)

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar bende iphone 4 alanlar arasına katıldım..haftaya salı günü elimde..usa dan aldım..arkadaş ipadde alayımmı dedi ama ben yok dedim...aynı fiat heralde..iphone 4 ü arkadaş vergisiz ve unlocked 700 dolara adı..webcam den hasret giderdim :) ama pasaport sorunum var..imei için pasaport varsa satın alabilirim hakkını...yoksa beklicez :( -- ve usa den başka ne aldırabilirim..ipod touch 4 -- 16 gb lık 199 dolar
ipod touch 32 gb 299 dolar...nasıl fiyatlar..

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Pasaport bulabilirsin sanırım. Tasarım olarak çok beğendiğim bi telefon. Tabi kullanmak nasip olmadı hiç :D

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bende kirmizi pasaport var :) ama iphone alamiyoz
usa dan alman daha iyi olmus burdaki iphone 4 ler farkliymis

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
2 gün önce aldım 40 dk sonra iade ettim :( 2 dk lık telefon görüşmesi yapamadım :( halbuki ne heyecanla gitmiştim internete bir şey demiyeceğim çünkü ne 3g ne de edge geliyor şebekeden dolayı :( bende bi hışımla gidip samsung galaxy s i9000 aldım çok memnunum :)

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ne gibi mesela? İlerde alacak olursak aklımızın bi köşesinde bulunsun.

amerikada ilk ciktiginda almis arkadas,satilan fiyattan biraz fazla verip diger iphonlarin tasarimindan daha farkli,parlak cekici gibi ozel urun olarak yapilmis galiba sinirli sayida

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bana da arkadaşım Amerika'dan getirdi bir tane. Pasaport da bulamadım. Düşünüldüğü kadar basit değil sanırım. Öylece kayıtsız bekliyor telefon :(

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
verin iphonelari ben kayit yaparim:) cevrenizde veya tanidiginizdan yardim isteyin pasaportu olan vardir muhakkak

cycloner

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Doğubankta kayıt ettirebilrsiniz. Etrefa soruşturun 130 lira civarı max kayıt ederler.

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Okuldan arkadaşlarda buldum aslında ama kayıt işine yanaşmadılar. Akıllarından ne geçiyor bilmiyorum. Doğubank işi de benim için zor. Çünkü Ankara'da yaşıyorum.

maydemir34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yakında hac dönemi baslayacak.cevreni bi kolaçan et bakalım,gidip gelecek biri var mı? eğer var ise onların pasaportunu kullanabilirsin.

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bir pasaportta birden fazla telefon kaydi yapilabiliyormu ?

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
kendin alsana bi tane pasaport yahu çok mu zor ? :)

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Benim pasapporta bir tane kayitli , ben ikinci birtane kayit ettirebilirmiyim diye merak ediyorum. Ben pasaportumu kimseye vermem onuda belirteyim :)
Birde yabanci pasaportlar icin de kayit olayi varmi bilen varmi ?

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
2 gün önce aldım 40 dk sonra iade ettim :( 2 dk lık telefon görüşmesi yapamadım :( halbuki ne heyecanla gitmiştim internete bir şey demiyeceğim çünkü ne 3g ne de edge geliyor şebekeden dolayı :( bende bi hışımla gidip samsung galaxy s i9000 aldım çok memnunum :)

demekki düzeltmemişler iphone şebeke sorununu yani yanlışmı anladım yoksa bulunduğun bölgeden kaynaklı bir sorunmu bu.??

eddiebg

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Benim pasapporta bir tane kayitli , ben ikinci birtane kayit ettirebilirmiyim diye merak ediyorum. Ben pasaportumu kimseye vermem onuda belirteyim :)
Birde yabanci pasaportlar icin de kayit olayi varmi bilen varmi ?
Yürürlük degismediyse 2 yilda pasaportuna sadece bir telefon kayit yaptirabiliyorsun. Yabanci pasaportlarada kayit oluyor ayni sekilde 2 yilda bir telefon ve sadece tek bir numaraya kayit acabiliyordun. Yabanci pasaportlarin o dezavantaji var. Degismediyse en son bu sekildeydi.