Bende burdayım

ottoman53

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s.a millet ben beyti fanatik rizeliyim ;Dhemşolar bir derdiniz sıkıntınız varsa gelin paylaşın gerçi ben diğerlerine de açığım kıskanmayın hemen :) bu siteyi dergide filan görmedim kendi çabalarımla aradım ve buldum ^^ buranın demirbaşlarından olacam galiba daha ilk günden çostum hadi grsmez üzere hosçakalın Zzz

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
hoşgeldin hemşerim bende rizeliyim.. siteye yeni geldigin belli bu saatte onlinesin ama ö.m. larına bakmıyorsun :D neyse sen bakar bana msj atarsın. artık bir rizeli daha olduğuna göre SDN Rize Buluşmasını gerçekleştirebiliriz ;D

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
hoşgeldin karadenizli sayısıda artıyor güzel güzel :)

ottoman53

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hosbulduk abi ö.m larıma baktım cevapladım walla kuralım bir rizelileri şubesi ama kardenizliler şubesi olmasın bizim üniversitede de vardı karadenizliler derneği tabzonlular üste çıktı derneği yaptılar trabzonlular derneği gene böyle bir durumla karşılaşmayalımda:)

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ottoman53 dedi ki:
hosbulduk abi ö.m larıma baktım cevapladım walla kuralım bir rizelileri şubesi ama kardenizliler şubesi olmasın bizim üniversitede de vardı karadenizliler derneği tabzonlular üste çıktı derneği yaptılar trabzonlular derneği gene böyle bir durumla karşılaşmayalımda:)
Hoşgeldin (&)

ottoman53

Asistan
Reaksiyon puanı
0
h.b abiler umarım bende birgün sizin gibi prof. olurum

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
uuiiiyy! haçan bi horon tepin daaa ha şöyle forumun ortasunda :D