Bende annemden terlik yedim diyenler buraya!

Anneniz size terlik fırlattı mı?

• Fırtlattı

Kullanılan: 168 69.1%
  • Fırlatmadı

Kullanılan: 15 6.2%
  • Terlik değil ama az dayak yemedim değil..

Kullanılan: 31 12.8%
  • Benim annem bir melek kıyamaz bana

Kullanılan: 29 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    243

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
bende yedim annemden terliği:D hatta birinde bi vurdu resmen gözlük gözüme girdi :D

viforcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lise 2de mi ne eve biraz geç geldim, halbuki en yakın arkadaşım ve annesiyle düğüne gitmiştik. bu kadar da abartmaz sanıyordum. terliği fırlatınca yanıldığımı anladım. sonra akşam ezanı okunmadan evdeyim:)

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ler arkadaşlarımızın dediği gibi aynen dürüst olalım

--- Mesaj Güncellendi ---

her çocuğun insanın annesi belki terlik fırlatmamış olabilir ama kesin terlikle vurmuştur ve vurmasa bile yavaşta olsa hızlıda olsa bir fiske tokat yemişsinizdir

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hepte nedense yorum yazanların fotosu anime orijinal fotolular yazmaya utanıyo galiba ;)

LamenT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yedim tabi terlik : D hatta bir defa tokat da yemiştim.. ama kimseden sopa yemedim: D

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Çocukken terlik yemiştim 1-2 defa. Hatta unutamadığım bir yiyiş var ki ne yiyiş :)

Ağır çekimdeymiş gibi yaşamıştım. Terlik geçerken sağ yanağıma sürttüğü için kıvılcımlar çıkıyor gibi gelmişti bana :D

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben terlikten kaçamazdım nede olsa fırlatacak ve beni bulacak. :D Sonra madem kaçamıyorum bırak kadın sinirini yatıştırsın diyorum nede olsa haketmişim :D.Menzilde kalıyorum.Zaten ilk vuruştan sonra kaçmadığım için annem 2'yi vurmuyor kıyamıyor, :)tek sağlam bir darbe ile onca atletik hareketlerden kurtuluyorum. :D

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Yeni moda hort konular :D

Keske sadece terlık gelseydı... Yastık tabak kumanda sargıbezı .... :D

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Bizimki popoya gudumlu atiyor kacsanda geliyor hedefi onikiden vuruyor

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
canım annem sanırım uzun mesafede terlikle vurmada rekor kırardı salondan odama kaçana kadar peşimden gelen kurşun gibiydi nasıl bir terlikse :))

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hiç ıskalamadı annem benim...birara sordum evet oğlum dedi nişancılık okulunu birincilikle bitirdim dedi :D

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
terlik ne ki, bir gün cezveyle vurmuştu kafama :p

ankarali_gnc"

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dur bi düşüneyim:) fırmala bir çoçuktum :D:D Terlik yedim Maşraba kırıldı kafamda :D yemek yaparken tahta yemek kepçesi kırıldı kafada:D sonra...oklava kırıldı popomda:D:D sonra..Bazlama tavası(masa tenisi raketi gibi ama büyüktür.)kırıldı:D:D
Çok dayak yedim ama anneciğimin elleirne sağlık çok fırlama haşere bir çoçuktum canım:D ondan dolayı dayak yemeden akıllanmazdık galibaa hahaha :pp ellerine sağlık benim melek annemin:)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
valla Annem hiç bana terlik fırlatmadı :D bi kaç istisna dışında bi darbesinide görmedim :D Allah razı olsun tüm annelerden...

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
oklava terlik süpürge sapı ile kovaladıgını bilriim yaa :)

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Anneden terlik yemeden büyümüş kişi eksik büyümüştür. Annenin vurduğu yerden gül çıkar

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Biz Terlige Uçan Terlik derdik çünkü havada uçup bizi vuruyordu

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Cok yemedim ama birkac kez yemisligim vardir :) pek oyle seyler yasamadim.

Tangalı Penguen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fazlasıyla Hemde .)
37756326136302057928123.jpg

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
evet arkadaşlar dürüst olalım annesinin terlik fırlatmalarına maruz kalanlar :D genelde her çocuk gibi başarı bir şekilde sırrılırdım ben :thumbup:

yok arkadaş evde zig zag çizerek kaçsamda, kapıdan çıkarken kurtuldum diye sevinsemde artık terliğe nasıl bir falso veriosa anacııım, o kapıdan , hedef kör noktadayken bile vururdu beni yahu

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
yok arkadaş evde zig zag çizerek kaçsamda, kapıdan çıkarken kurtuldum diye sevinsemde artık terliğe nasıl bir falso veriosa anacııım, o kapıdan , hedef kör noktadayken bile vururdu beni yahu

o an kaçmış olmayı düşünmenin verdiği sevincin bir anda yerini derin bir acıya bırakması bu olayla eş zamanlıdır.

CptShooter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim annem yakın dövüş sanatlarıyla uğraşırdı.Yani anlayacağızın terliği atmazdı , terlikle kol-bacak ikilisine yüklenirdi , iyikide yapmış. Anam o benim döverde severde :)

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
benim annem işi şansa bırakmazdı fırlatmaz gelir yakın dövüş sanatı uygulardı :D

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
annem benim bee :):) çok dövmüştür beni oklavayla dalar genellikle anne dedim birara seni bizim kavgalarımıza götüreyimmi :)

cold38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla benim annemdir diye soylemiyorum Terlik Firlatmada bir numara idi :D Gudumlu fuzeydi mubarek o terlikler her turlu adrese teslim :) :)

Son mesajlar