Bencil Bir Yazı

Bu konuyu okuyanlar

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
Nasıl birşey bu, hala aklıma gelebilme lüksünü hissettiriyorsun damarlarıma.
Her çekilişinde bedenim, kanımda adım adım dolaşıyorsun. İstemiyorum işte, istemiyorum bu şarkıyı dinlemeyi ve seni unutmayı istemiyorum aynı zamanda hatırlamakta. Canımı yakıyor ulaşılmazlığın. Sen benimken, ulaşılmazlığını oluşturduğum duvarları kırmaktan korkuyorum. Çok direndim o duvarları örebilmek için. Ölümle yüzleştiğim her anda aklımda bitiyorsun. Engelleme beni, engelleri ben koymadım mı bu sevda da! Şimdi sen kuralları bozarak yine beni seçiyorsun. Nasıl anlatılır hani! yeni bir insan olmak istiyorum ama kimsenin tanımadığı yalnız sen tanı beni. Alnıma karalar çalınmasın, babamın şapkası eğilmesin ve annemin saçlarına aklar düşmesin daha fazla. Ölümümle ilgili haberler yayılsın, herkes bilsin yok olduğumu. Ben sende olayım… Ya da kaçayım bu şehirden, gözlerini unutmak istiyorum… İstemiyorum aslında ama acı veriyor bana hayalin, içim ürperiyor işte, saplanıyor birşey sol tarafıma ve damarlarım çekiliyor baştan aşağıya. Özlem duyuyor ağlıyorum. Günaha giriyorum işte, cehennemlik bu salak çiçek ölsün istiyorum, sulama beni yalvarıyorum…

‘Gelsem sana, benimsin biliyorum ama ne ben seni hak ediyorum, ne de hayat bana seni verecek kadar cömert davranıyor ‘

red-bird

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Yazı çok küçük gözlerimi yoruyor

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
Ben hep yazıyorum Group XR ;)

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
red-bird çok etkileici bir yazı.Duygular kelime olmuş kağıda dökülmüş.Yüreğine sağlık.Aşk kabuk bağlamış bir yara gibidir.Oynadıkça hem canın acır hem de haz alırsın.

Allah gönlüne huzur doldursun.

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
Zorhak, cok tesekkur ediyorum sonunda guzel bir yorum alabildim. Okudugun icin tesekkurler.

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
Sanirim artik normal :)

kullanıcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Nerelerdesin sen? :wassat:
Hüzünlü olmuş. :'( Kalemine sağlık. :'(