Ben Yeniyim

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okan1122

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
taanışalım mesaj gönderin

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Başlık konu ile alakalı olmadığı için değişti. Aramıza hoşgeldin. Umarım burada iyi vakit geçirirsin. ;)

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Hoş geldin...

okan1122

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HOŞBULDUK ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYSİNİZDİR İNŞANLAHHHHHH NİCE_DİLARA MSNENİ VERİRSEN SEVİNİRİM YOKSA O BAÇKA

mavil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
okan1122 dedi ki:
HOŞBULDUK ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYSİNİZDİR İNŞANLAHHHHHH NİCE_DİLARA MSNENİ VERİRSEN SEVİNİRİM YOKSA O BAÇKA
bu ne hiz.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Okan forum içinde biraz dikkatli davranırsan sevinirim. Gözümü üstünden ayırmam ona göre. Eğer ayırmazsam bu senin forum hayatın için pek iyi olmaz bunu da bil. ;)

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
;D ;D Kötü Adam Chimera iş başında ona göre
Ne hız varmış,Mübarek Ferrari

okan1122

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam sadece ben tanışmak için dedimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm........

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Bak okan sen iyibir cocuga benziyorsun. Kac yasındasın sen bakim bundan sonra senin adın adolescere olsun tamammı ... tammamı dedim sana... B)

nice_dilara

Asistan
Reaksiyon puanı
1
neden benimle tanışmak istiyorsun o_O sitede o kadar insan var bula bula benimi buldun sen ;D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
chimera dedi ki:
Okan forum içinde biraz dikkatli davranırsan sevinirim. Gözümü üstünden ayırmam ona göre. Eğer ayırmazsam bu senin forum hayatın için pek iyi olmaz bunu da bil. ;)

Gözünü daha hayırlı işlerde kullanabilirsin chimera.. Yorulma boşuna gözetliyecem diye.. At gitsin.. Ben atıyorum..

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
nice_dilara dedi ki:
neden benimle tanışmak istiyorsun o_O sitede o kadar insan var bula bula benimi buldun sen ;D
Çok beğenmiştir :D

pesimist dedi ki:
chimera dedi ki:

Gözünü daha hayırlı işlerde kullanabilirsin chimera.. Yorulma boşuna gözetliyecem diye.. At gitsin.. Ben atıyorum..

Bu admin kardeşim ilk günden gözümü korkuttu benm yazdığım yazıyı 100 kez okicam artık :)

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Okana Hoşgeldin demiştim yaa Vazgeçtim Güle Güle :)

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
okan1122 dedi ki:
merhaba arkadaşlar ben yeniyim. :) B)
Atılme rekoru arkadaşte heralde. Ben yeniyim diye açtığı topicte aynı konu içersinde banlandı. BU bir uluslar arası forum banned rekoru olsa gerek :D

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
mr.meseli dedi ki:
okan1122 dedi ki:
merhaba arkadaşlar ben yeniyim. :) B)
Atılme rekoru arkadaşte heralde. Ben yeniyim diye açtığı topicte aynı konu içersinde banlandı. BU bir uluslar arası forum banned rekoru olsa gerek :D

Ewet evet aynen öle rekor okanın :D :D

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Hoşgeldin diyemedim güle güle diyeyim bari."Allah iniş takımlarına zeval vermesin" :D

burningblade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
muhahahahaha Bu bayram da eğlence dorukta:)Bu konu başlığının ana fikiri tanımadığın kimselerden msn isteme (&)

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
pesimist dedi ki:
chimera dedi ki:

Saolasın pesimist. Geldiği gibi giden bir üyecik daha. Madem sen konunun sahibini şutladın, sahibi olmayan bir konunun açık kalmasının da bir anlamı yok. Bende konuya Kilit vurayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...