Ben Yeniyim

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chimera

Dekan
Emektar
Başlık konu ile alakalı olmadığı için değişti. Aramıza hoşgeldin. Umarım burada iyi vakit geçirirsin. ;)

okan1122

Öğrenci
HOŞBULDUK ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYSİNİZDİR İNŞANLAHHHHHH NİCE_DİLARA MSNENİ VERİRSEN SEVİNİRİM YOKSA O BAÇKA

chimera

Dekan
Emektar
Okan forum içinde biraz dikkatli davranırsan sevinirim. Gözümü üstünden ayırmam ona göre. Eğer ayırmazsam bu senin forum hayatın için pek iyi olmaz bunu da bil. ;)

okan1122

Öğrenci
tamam sadece ben tanışmak için dedimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm........

tugbagaleri

Profesör
Bak okan sen iyibir cocuga benziyorsun. Kac yasındasın sen bakim bundan sonra senin adın adolescere olsun tamammı ... tammamı dedim sana... B)

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
chimera dedi ki:
Okan forum içinde biraz dikkatli davranırsan sevinirim. Gözümü üstünden ayırmam ona göre. Eğer ayırmazsam bu senin forum hayatın için pek iyi olmaz bunu da bil. ;)

Gözünü daha hayırlı işlerde kullanabilirsin chimera.. Yorulma boşuna gözetliyecem diye.. At gitsin.. Ben atıyorum..

mr.meseli

Doçent
nice_dilara dedi ki:
neden benimle tanışmak istiyorsun o_O sitede o kadar insan var bula bula benimi buldun sen ;D
Çok beğenmiştir :D

pesimist dedi ki:
chimera dedi ki:

Gözünü daha hayırlı işlerde kullanabilirsin chimera.. Yorulma boşuna gözetliyecem diye.. At gitsin.. Ben atıyorum..

Bu admin kardeşim ilk günden gözümü korkuttu benm yazdığım yazıyı 100 kez okicam artık :)

chimera

Dekan
Emektar
pesimist dedi ki:
chimera dedi ki:

Saolasın pesimist. Geldiği gibi giden bir üyecik daha. Madem sen konunun sahibini şutladın, sahibi olmayan bir konunun açık kalmasının da bir anlamı yok. Bende konuya Kilit vurayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler