Ben Ecrin

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben kübra (gerçek ismim, burda ecrini kullanıyorum çünkü bu ismi çok seviyorum birde yeğenimin adı ecrin olacak) bu siteye üye olalı 2 gün oldu güzel bir site tebraikler biraz kendimi tanıtayım ben balıkesirliyim meslek lisesinde okuyorum ve yaz stajımı yapıyorum belediye de lise 3 (anadolu bölümündeyim bölümüm bilgisayar) e geçtim.yazmayı seven biriyim ama şuan benim önümde daha önemli bişey var öss, öss ye hazırlanıyorum
galiba kafanızı şişirdim pardon...

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben Maximuse gerçek adımı boşver Türkiyede en az kullanılan isimlerden Marmara Üniversitesinde bilgisayar ve kontrol bölümünde okuyorum .Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.Sanırım buda benim ilk mesajım burada ,Umarım sınavı geçersin

eminoasit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hoş geldin aramıza ecrin öss için Allah yardımcın olsun derim.

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Maximuse gerçek adını merak ettim
gerçekten o üniversite de mi okuyorsun?
bu arada teşekkürler aminoasit

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet Marmara da okuyorum ve araştırmalarıma göre Türkiye'de en az kullanılan isim olan Şahin'lerden biride benim .Merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bölümün nasıl zor mu peki tavsiye eder misin?şahin(sana şahin diyebilirim dimi)
bu arada hoşbulduk

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında hazırlığıda sayarsak zor dersleri var benim alttan Teknik resim diye bi ders var ,sende bilirsin Bilgisayar bölümün de okumuşdum bende ,sonra bu derste neye göre not verildiğini anlamıyosun çünkü her yerden bırakabiliyo diğer dersler o kadar zor değil ama gelirsen kesinlikle biraz ingilizcen olsun ,derlerin bazılarında hocalar ingilizce anlatıyorlar.Bölüm normalde tamamen ingilizce olmasına rağmen biraz hocaların işgüzarlığından biraz da bizden dolayı Türkçe anlatıyolar dersleri.Hazırlık oldukça zor iyi çalışman lazım.Kampüsü hiç bi işe yaramıyor.İstanbulda olduğuna bakma aslında ben İstanbul da olduğuna baktım çünkü Ailem de İstanbulda herneyse başını ağrıttım bu kadar okuduğun yeter.Bu arada sitene girdim fakat o kadar da düzenli bulamadım.(Yapıcı eleştiri:))

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
YOOO BAŞIMI AĞRITMADIN peki üniversite nasıl hatta üniversite hayatı nasıl ben liseli olarak merak ediyorum sende meslek liseliymiydin?ilk sitem olduğu için olabilir mi sence?

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi kendimi tam bir üniversiteli olarak tanımlayamam çünkü hep ailemin yanındayım ama eğer kazanırsan sen tam bir üniversiteli olacaksın benim için liseden peki bi farkı yok şöyleki arkadaşlarım bile aynı ,üçümüzde aynı grupduk lisede atelyede şimdi hala aynı gurubuz.Yani yeni arkadaş pek katılmadı aramıza ama sen kazanınca yeni bir hayat başlayack senin için umarım kazanırsın.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Aramıza hoşgeldin ecrin umarım burda iyi vakit geçirirsin. :)

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zaten bende kazanmayı herşeyden çok istiyorum ki ben dışarıyı istiyorum çünkü dediğin gibi burda okursam lisede okuyormuşum gibi olucak hem dışarda okursam hayatı da daha fazla öğrenmiş olurum senin üniversite 5 yıl mı?

snra

Profesör
Reaksiyon puanı
22
İkiniz de hoşgeldiniz

Şahin, nadir isme sahip olma konusunda yarışabiliriz ;)

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haklısın sanırım fakat benim okuduğum yerde inan bende inanamadım çünkü benim bildiğim Şahin erkek ismidir yani kendimden öyle biliyoum:) fakat Türkiye'de daha fazla kız Şahin varmış,saol tekrar hoş bulduk

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gerçekten mi kız ismi olarak şahin var mı? çok şaşırdım ben hiç duymadım...
kaç puanla girdin şahin?(şuanki puanlar tıpla yarışıyoo)

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne güzel işte ikinizin de nadir isimleri var...

snra

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Güzel de bazen sorun olabiliyor. Sürekli Soner, Samet, Taner gibi isimlerle karıştırılıyor. Hatta biri bi keresinde adımı "Samer" anlamış öyle sesleniyordu. :D
Ben de Şahin'i erkek ismi biliyorum.

Neyse konu dağıldı yine, susayım ben :I

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ecrin ve maximuse, biz yokmuşuz gibi devam edin siz :D

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yo yo yo ,iyi gidiyoruz sevdim bende henüz Şahin isminde bir kız görmedim ama istatistikler yalan söylemez bu arada babamın adıda Muzaffer olaya bak onda da kız ve erkek ismi buluna biliyor.Şimdi de Ceren'e cevaben Üniversiteye girdiğimden beri 2 sene oluyo ben 354 gibi bir puanla girdim ve açıkçası ODTU o sene benim puanımla kapattı bizim bölümde 349 gibi bir puanla kapattı.ODTU ye niye gitmedin diye sorarsan ailemden ayrılmak biraz zor olur diye düşündüm,gerçi babamda sanırım bensiz yapamazdı ailemle aram çok çok çok iyi, o yüzden eğer dışarı gitmek istiyorsan biraz ben merkezli düşünmen lazım,böyle olunca da biraz aileyle aralar tam olmaz ama olan bağda çelikten sert olur.Ben nerelere getirdim konuyu herneyse bu sene belki 360 gibi bir puanla girilir.Yaparsın sen ya ecrin kendine güven

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oo troy abin sende mi katıldın muhabbete yakında Bill amcam kenardan göz kırpıyomuş ne olur biliyonmu :) Birde buradaki forumun neden bir programla bölümü yok merak ettim

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
yeni kategorilerimiz yakında geliyor. Bize biraz zaman verin ;)

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
ooooo muhabbet burda gayett iyiiymiş tüh kaçırdım :D ikinizde hoş geldiniz :)

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hoşbulduk seçiL, bende her konu altında senin ismini görüyorum bu arada ,baya bi etkinsin :)

vlk4n

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhabalar yanlış anlamdıysam muhabbet bilgisayar bölümü ile ilgili isteyen olursa
bende gazi mezunuyum bölüm hakkında bilgi verebilirim

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
hoşgeldiniz arkadaşlar şöle arkaya geçin siz bakım.. evet nerde kalmıstık arkadaslar :)

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hoşbulduk
ya aslında bilgisayar öğretmenliğiyle ilgili bilgi istiyorum vlk4n nasıl gazi üniversitesi bana bilgi verebilir misin?
bu arada şahin aslında haklısın ailenden kopmak zor olurr mesela ben hiç ailemden 10 gün dışında ayrı kalmadım ama dışarsını kazanırsam da ayrı kalırım çünkü bu fırsat kaçmaz ki ailem beni 7 günlük eskişehir paraşüt kampına göndermedi ama üniversite olursa gönderir herhalde şahinin dediği gibi kendime güvenmeliyim ki güveniyorum başarıcam öss yi kazanıcam...(bana bilgi verdiğiniz için teşekkürler)