Ben Agresif Miyim?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,624
E biraz ama olsun alıştık artık :)

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Gerek burada gerekse gerçek hayatta bu aralar birçok kişi agresifsin neden böyle diyorlar. Sizce ben agresif miyim?
Ya da neden agresifim? Acaba derslerin ağırlığı mı yoksa pandemiden dolayı mı?
Cevap: Evet

Hocam sizden gördüğüm tek konu cevapları Turk.Net'e karşı saldırganlıklar oluyor. Siz öyle bir şey yaşadıysanız herkes yaşamayacak diye açıkladıklarında yine karalayıcı atak moduna geçiyorsunuz ben yaşadım siz yaşamayın, pişmanlıkltır o bu vs. Gereksiz bir şekilde Turk.Net'e karşı agresifsiniz.

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
Yalan söylemeyelim agresif davranıyorsun ama yinede hoşsun

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Beni görmezlikten gelerek agresifliğini kanıtladın ne diyem yolun açık olsun o zaman?
Görmedim neden takmayayım
Agresifsin biraz bana laf çarpmıştın bu yeni üyeleri hiç sevmedim diye :D
Güzel bahane ben beğendim.
Birçok kişi senin yüzünden suçsuz yere ban yedi.İnsanları kışkırtıyorsun.
Multi falansın galiba. Cezaları ben vermiyorum hakeden cezasını alıyor.
Cevap: Evet

Hocam sizden gördüğüm tek konu cevapları Turk.Net'e karşı saldırganlıklar oluyor. Siz öyle bir şey yaşadıysanız herkes yaşamayacak diye açıkladıklarında yine karalayıcı atak moduna geçiyorsunuz ben yaşadım siz yaşamayın, pişmanlıkltır o bu vs. Gereksiz bir şekilde Turk.Net'e karşı agresifsiniz.
Aha Türknet kullanıcısı 1 ay bedava için her yere link bırakan türkneti göklere çıkaran arkadaş geldi.

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Gerek burada gerekse gerçek hayatta bu aralar birçok kişi agresifsin neden böyle diyorlar. Sizce ben agresif miyim?
Ya da neden agresifim? Acaba derslerin ağırlığı mı yoksa pandemiden dolayı mı?
Bendede herkese karşı soğukluk var ama neden bilmiyorum

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Biraz öylesin. Günlük hayatta sinirliysen ve bunu foruma yansıtıyorsan (En azından ben öyle düşünüyorum :) ) Ben gün içinde sinirim tavan yaptığında ya Discord'da biraz arkadaşların kafasını ütülüyorum. Sonra CS:GO giriyorum. Rus'lar sağ olsun sinirimi boşaltmada yardımcı oluyorlar. Sinirliyken foruma birinin kalbini kırarım diye girmiyorum. Sende deneyebilirsin. (Forumda birine kızarsam CS:GO giriyorum.)

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Aha Türknet kullanıcısı 1 ay bedava için her yere link bırakan türkneti göklere çıkaran arkadaş geldi.
Hocam ben Turk.Net'i göklere çıkarmıyorum siz neden bu kadar değişik anlıyorsunuz? Her ISS'de olabildiği gibi Turk.Net de sorunlar yaşayabiliyor ama zaten taahhüt olmadığından ve ucuz olduğundan bunu kullanmak çok daha mantıklı. Sorun yaşarsan çıkarsın zaten. Çok ucuz ve stabil hizmet veriyorlar eğer bölgenizdeki hizmet sorunlu değilse. Dört aydır 95Mbps sabit kullanıyorum hiçbir sıkıntım olmadı. Sanki Turk.Net mükemmel diyorum, değil ancak ucuz ve hizmetleri benim için güzel. Ona bakarsanız Türk Telekom'un çok fazla şikayeti oluyor ama bu da kullanıcı sayısına bağlı normal bir oran. Sadece pahalılığı sıkıntı. Sizin favorileriniz Superonline ve Kablonet hakkında ise Superonline'ın fiyatı biraz tuzlu. Eğer Turk.Net'de güzel hizmet alacaksa neden pahalı olanı seçsin? Kablonet ise trafik saatlerinde iğrenç hızlara düşürüyor. Ben akşam kullanmıyorum çok diyen için güzel ama ihtiyaçları görmeden direkt Turk.Net'i pas geçmek saçmalıktan başka bir şey değil benim için. Hâlâ neden ısrarcısınız anlayamıyorum.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Hocam ben Turk.Net'i göklere çıkarmıyorum siz neden bu kadar değişik anlıyorsunuz? Her ISS'de olabildiği gibi Turk.Net de sorunlar yaşayabiliyor ama zaten taahhüt olmadığından ve ucuz olduğundan bunu kullanmak çok daha mantıklı. Sorun yaşarsan çıkarsın zaten. Çok ucuz ve stabil hizmet veriyorlar eğer bölgenizdeki hizmet sorunlu değilse. Dört aydır 95Mbps sabit kullanıyorum hiçbir sıkıntım olmadı. Sanki Turk.Net mükemmel diyorum, değil ancak ucuz ve hizmetleri benim için güzel. Ona bakarsanız Türk Telekom'un çok fazla şikayeti oluyor ama bu da kullanıcı sayısına bağlı normal bir oran. Sadece pahalılığı sıkıntı. Sizin favorileriniz Superonline ve Kablonet hakkında ise Superonline'ın fiyatı biraz tuzlu. Eğer Turk.Net'de güzel hizmet alacaksa neden pahalı olanı seçsin? Kablonet ise trafik saatlerinde iğrenç hızlara düşürüyor. Ben akşam kullanmıyorum çok diyen için güzel ama ihtiyaçları görmeden direkt Turk.Net'i pas geçmek saçmalıktan başka bir şey değil benim için. Hâlâ neden ısrarcısınız anlayamıyorum.
Hiç okumadım alıntılarken kablonetin hızı demişsiniz. Kablonetin akşamki hızı türknetin normal hızından iyi.
Bu konuyla alakasız olduğu in sizinle daha fazla tartışmayacağım.

SkateBoard???

Asistan
Reaksiyon puanı
218
Görmedim neden takmayayım

Güzel bahane ben beğendim.

Multi falansın galiba. Cezaları ben vermiyorum hakeden cezasını alıyor.

Gene aynısını yapıyorsun multisin galiba? İşte kavga çıkarıyorsun ve bunu kabul etmelisin

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...