Bebişime İthafen..

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Niye Ters gidecek ki ? iki Dost bi araya gelicez ?

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Oturup onu saydıysan helal olsun sana. :D:D

Yazıyı okumadım açıkçası :) Sanal olan herşeye karşıyım. gerçek hayatta da sanallığa karşıyım. Tabi arkadaşlarım var birsürü ama konuştuklarım Dışarıdan da arkadaşım genelde. Bu forumda yok ama :D Ha onları saydım biraz yalnış olabilir. Ne diyelim fani şeyler bunlar siz de takılın ;) yureii ile aynı şeyleri düşünüyorum :)

webmaster

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Şşş dikkat et Merve, bu windowsçu seni windows'a çekmesin; hoş mimkinatı yok ama yine de sen kendine dikkat et :) Hadi bakalım hayırlısı ... tanıştıktan sonra da yazarsınız gelişmeleri artık :) Sevmişsin belli baksana itirafında yazıdan çok smiley var :)

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Hahahhaa :D Webmaster :D:D yok Ben sadece Windows'cu değilim ihtiyacıma göre takılıyom Makinemde

Windows Vista X64 Sp1
Mac os X Leopard 10.5.4
Ubuntu 8.1

Var ne lazımsa ona göre :D:D:D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Şşş dikkat et Merve, bu windowsçu seni windows'a çekmesin; hoş mimkinatı yok ama yine de sen kendine dikkat et :) Hadi bakalım hayırlısı ... tanıştıktan sonra da yazarsınız gelişmeleri artık :) Sevmişsin belli baksana itirafında yazıdan çok smiley var :)

Adminim sen merak etme. :ph34r: Linux tarafından PenguenAcanlar timinin başındayım. :ph34r: Şu anki görevimiz bütün Microfost'çuları tarafımıza çekmek. :ph34r: Şşş, aman bebişim duymasın. :ph34r:

:D

Şaka bir yana, tanışığız biz zaten. :D Yani şimdi yolda görsem onu tanırım. :D Kii zati görüşeceğiz hayırlısıyla 1 ay kaldı. :) Yazıdan çok smiley olmasının sebebi anlatamadığım duyguların yerini doldurmaktı. :innocent:

justsetmefree; ters gidecek bir şeyler, haklısın. Mesela Stone Konya Ova'sını turlayacak, tabii ki arkasında da ben. :)

tudRoY; sanaldan aşk da yaşıyorum, çok iyi bir dostluk da. Benim maddiyatta gözüm yok. ;) Sonuçta ilerde beraber olacağımızı bildiğim için sorun da yok. ;) Zaten bu kadar yakın olduktan sonra buna sanal demek çok zor geliyor insana. :) Yaşamadan bilemezsiniz, umarım birgün hepiniz böyle güzel duygular yaşarsınız. :happy:

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Adminim sen merak etme. :ph34r: Linux tarafından PenguenAcanlar timinin başındayım. :ph34r: Şu anki görevimiz bütün Microfost'çuları tarafımıza çekmek. :ph34r: Şşş, aman bebişim duymasın. :ph34r:

:D

Şaka bir yana, tanışığız biz zaten. :D Yani şimdi yolda görsem onu tanırım. :D Kii zati görüşeceğiz hayırlısıyla 1 ay kaldı. :) Yazıdan çok smiley olmasının sebebi anlatamadığım duyguların yerini doldurmaktı. :innocent:

justsetmefree; ters gidecek bir şeyler, haklısın. Mesela Stone Konya Ova'sını turlayacak, tabii ki arkasında da ben. :)

tudRoY; sanaldan aşk da yaşıyorum, çok iyi bir dostluk da. Benim maddiyatta gözüm yok. ;) Sonuçta ilerde beraber olacağımızı bildiğim için sorun da yok. ;) Zaten bu kadar yakın olduktan sonra buna sanal demek çok zor geliyor insana. :) Yaşamadan bilemezsiniz, umarım birgün hepiniz böyle güzel duygular yaşarsınız. :happy:

Bebişim yine içimden geçenleri yazmış :D Konya ovasıda baya büyük kaç kaç bitmez :D:D:D

Linux olayınıda Görmezlikten geliyoruz :H :D

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Kastım aşk değil zaten. Sanaldan kastım da bilgisayar başında olan birşey değil. Gerçekte olup da yalan olan şeyleri kastettim :) Yanlış anlamayın tecrübe diyelim buna biraz ;) Neyse ya işim olmayan şeylere niye böyle burnumu sokuyorum bilmiyorum :D

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Demekki Kötü bi anın var senin tudRoY :D

işte güzel olanda bu ya bizim aramızda Yalan yok :)

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kastım aşk değil zaten. Sanaldan kastım da bilgisayar başında olan birşey değil. Gerçekte olup da yalan olan şeyleri kastettim :) Yanlış anlamayın tecrübe diyelim buna biraz ;) Neyse ya işim olmayan şeylere niye böyle burnumu sokuyorum bilmiyorum :D

Yok estafirullah, ben seni anladım zaten. :) Bende de var o tecrübe. Gene bebişimden önce 3 kişiye daha böyle yakın olma yolunda ilerliyordum. 3'ü de beni artık arkadaşça sevmemeye başlayınca yolları ayırmak zorunda kaldım. :)

İşte bebişimle aramdaki bu müthiş sevgi de buradan geliyor ya. Ne yalan var, ne güvensizlik. :)

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
umarım hep böyle sever mutlu olursunuz ve hiç ayrılmazsınız

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
ikinizede bol bol mutluluklar... :)

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Verin bakalım çoşkuyu böyle sanal dünyadan, ama unutmayınki gerçek hayat bambaşkadır ;)

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu sanal bir şey değil ki. :D

İnşallah hiç ayrılmayız. Tanıdığım en iyi iki insandan biri. Yani dost desen değil, kanka desen değil. İsimsiz bu. Sadece bebiş işte. :)

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Al işte her iki yakın kişiyi Aşık mı zannedersiniz siz ? Merve'nin zaten bir sevgilisi var eF.E Biz çok yakın dostuz hatta Dosttanda öte ama "AŞK" değil ;)

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
eğleniyoruz yahu ciddiye almayın :)

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Hep böyle başlar zaten..biz ona aşk diyoruz :D;)

Reklam kokan hareketler bunlar :D Bir kız ve bir erkek asla en iyi arkadaş olamaz :devil: :devil:
Daha doğrusu ateş ve barut yan yana gelir ama bir yerde patlama olur mutlaka onu demek istiyorum...

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Demekki siz yanlış biliyosunuz be Maxxdump :) öyle değil işte :)

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım + ummadık taş baş yararmış derler :)

Ben kendime göre doğruyu biliyorum ama sana göre yanlış olabilir tabi... Ama ateş barut konusunda ısrarcıyım ;)

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Yahuu Maxxdump biz bunları geçtik diyorum zaten Olmaz aramızda böyle birşey emin ol ;)

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Olmayacağı için bi problem yok :D

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
maxx söylediklerinini tamamen destekliyorum :D ( ateş <=> barut)

Stone yanlış anlama siz yan yana değilsiniz :D :D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Aboww, ajqu biz evlenelim yahu. Ateş-barut olayına girmişiz de haberimiz yok. :D:D:D

Parayı da SDN ödesin. :D:D:D:D

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
heee Düğün Masrafları SDN'den olur nihahaha :D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ajqummmmmmmmmmmmm benimle evlenir misiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn??????????????? Nihahahaha. :D:D:D