Bebişime İthafen..

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Şimdi başlık size gayet saçma gelecektir. :D Bana da saçma geldi. :D Ama bu 40.000 (di galiba :D) üyeli SDN ailesine yapılan en büyük itiraftır belki de. :happy:

Öhöm öhöm, öncelikle şunu belirteyim, başlık yanlışsa lütfen yanlış demeyin. :D Burada ciddi bir şey konuşmak istiyorum. :donatello:

Peküü, nerden çıktı bu konu? İki şey bana ilham verdi. Birincisi red-bird'ün mükemmel duygularının olduğu hortlamış konusu, ikincisi de konunun ana teması olan bebişim, ajqum, bitanem, canım, herşeyim, bebeğim...(vs. vs. daha ne denilebilir ki.. :D)

Şimcik, şunu da belirteyim, bir yerlere gitmiyorum. :D Uzun ince bir yola da çıkmıyorum. :D Size tabir-i caizse bir ilan-ı bebiş yapıyorum. :D

Siteye Ağustos'un 22 (idi galiba. :D) kaydoldum. Kaydolma hikayem bambaşka zati. Siteyi çoo..k uzun zamandır biliyordum ancak forumunun olduğundan haberim yoktu. O gün öylesine girdim. Anasayfadaki "Forumdan Son Başlıklar" kısmında "SDN'e değil SDN'ye" isimli konuya girdim. Niye girdim bilmiyorum ama bir şeyler çekiyordu sanki. :D Girdim, yorumları okuyordum. Türkçe'ye değer veren biri olduğumdan konuyu açan arkadaşı tebrik ettim ve en son yorumu okumaya başladım. Adını hatırlamadığım ama "Nerden:" kısmında "Kayseri" yazan arkadaşı gördüm. Kayseri'nin benim için ayrı bir anlamı olduğu için hemen üye oldum. (Sevgülüm oralııı.. :D) :D Sonra yorum yazdım ve siteden bir daha çıkamadım. :D Profilime biri geldi çünkü. Profil mesajı yazdı. :D O kişi sizin "Daş galpli" (Siz öyle sanın. :happy:) Stone'unuzdu. Sonra inanılmaz bir şey oldu ki, biz profilden mesajlaşmaya başladık. (bkz: Chester Merve) :D İşi o kadar abarttık ki hergün oradaydık. :D 2 günün sonunda ona pm attım. Üzgün olduğumu ve siteden çıkacağımı söyledim. Msn'imi yazdım, isterse msn'den konuşabileceğimizi söyledim. O da ekledi ve konuşmaya başladık. O günden itibaren inanılmaz yakınlaştık, anlatamam. Çok kavga ettik, hergün ediyoruz ve kavgalarımız hep kıskançlıklardan dolayı oluyor. :mrgreen: Ben onu çooo..kk kıskanıyorum. :D O da bunu biliyor ve beni deli ediyor. :D Benim bitanem o yaaa. :) Yalnız şu 2 gündür biraz gerginiz. :D Geçen gün bir şaka yaptım da, çatıda elimi demir keserle kestiğimi ve sol elimin 4 parmağının koptuğunu, doktorların da dikemediğini söyledim, deli oldu. :D Sonra intikamını çok pis aldı o ayrı. :D Ancak büyük intikam 1-2 yıl sonraymış, hayırlısı. :D:D

Şimdi bunun neresi itiraf? :D İtiraf şu;

Ya ben öyle biriyle tanıştım ki anlatamam. Ne zaman üzülsem orada olacağını bildiğim biri. Ne zaman kötü düşüncelerim beni ele geçirmeye çalışsa gene de orada olacağını bildiğim biri. Ne zaman düşsem beni ilk tutacak kişi. (Msn'de düştüğümde tutmuyor ama o ayrı. :D:D) Hani, kimseye güvenemezdim ya ben, ona güveniyorum gerçekten. Güvendiğim iki kişiden biri. Hayatıma jet hızıyla girdi ve farkında değil belki, kaç kere intihar etmemi engelledi..

Ya bebişim, ajqum, bebeğim, bitanem, canım, canımın köşesi, herşeyim, biriciğimmmm..

Beeen Seeeniii Çooo...kk Seviyorum Yaaaa... :)

Bu bir itiraftır arkadaşlar. :D Böyle sevgi mazide yoktu, gelecekte de olamaz. :D:D Şimdi ben bunları yazarken aramız biraz limoni, konuşmuyoruz. Ama bunları yazdıktan sonra kimseye gülümsemeyen bebişim gene gülümseyecek biliyorum. :) (Hatta yaşadıklarımızı hatırlayıp gene dudaklarını ısıracak gülmemek için. :D:D)

Şimdi bu kadar yazdım, bir şeyi daha itiraf etmek istiyorum. Dün amesfa'ya Stone için bebişim dediğimde çok şaşırmıştı. :mrgreen: Hepiniz onu soğuk ve ciddi biliyorsunuz ama güldü mü susmuyor.. :D:D:D

Güldüğü nadir insanlardan biriymişim. :wassat: Belki de tekimdir kim bilir? :happy:

İtiraf da buradan doğuyor. :D Stone "Daş galpli" değill, :D:D O birtane yaaaa. :)

Edit: Bunu unutmuşum. :DBebişimle ortak sevdiğimiz ve kullandığımız 4 dilde ona ilan-ı bebiş yapmak istiyorum. :D:D

Seni seviyorum. :D

I love you. :D

Je t'aime. :D

Bir deeee;

Kimi o ai shiteru. :D:D

Değerini bilin. :D

Saygılar.. :D

(Dipnot: amesfa konumu kilitleme. :D Bugün tersinden kalkmışsın ya. :D)

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bebiş yaaaaaaaaaaaaaaa :D canım benim bende Seni Çok seviyomm valla dilim tutuldu kaldım böyle gariban gariban bakıyom ekrana :D. Bi tanem benim üzdüysem seni affola :D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İntikam soğuk yenen bir yemektir bebişimmmmmm. :D:D

"Sana çok kötü bir şey yapacağım." demiştim. :D:D

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
ee napalım.. :mrgreen:

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
bebiş Kötü değildi bu yaaa :D Aksine Mutlu oldum :D Ama intikamımdan yırtacağını sanma :D:D:D:D

SoundOfLife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Size mutluklar.. Birşey daha Hiç buluştunuzmu Reelde :)

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ahah kıyamam, iyiymiş sevindim bari.
Ama siz konuya yine özelden devam edin, şansınızı fazla zorlamayın derim :D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Alengirli, anladım onu ben. :D

SoundOfLife, görüşerek tanışsaydık, bu kadar sevemezdim onu. :) Emin ol. ;) Ama görüşmeye son 1 ay kaldı. :D

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Kıyma zaten Alengirliii :D:D:D

bilmiş*gülücük

Profesör
Reaksiyon puanı
48
ay siz ne şekersiniz yaa :D merve sıton seni çok anlattı bana ama bi tanışamadık yahu :D
bu arada sıton cicim hep gülüyo zaten taş kalpli olamaz bence o :D :D

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Taş kalpliyim ben bi kerem :D Sadece özell insanlara karşı yumuşuyo biraz :D

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ama benim bildiğim Stone koyu Microsoft'çudur :p

Siz nasıl anlaşıyorsunuz :D

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ne desem bilmiyorumkii;

"Bi yastıkta kocayın." :D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ama benim bildiğim Stone koyu Microsoft'çudur :p

Siz nasıl anlaşıyorsunuz :D

Yahu sorma. :D Az kavga etmedik. :D "Linux'a geçeceğim." diye tutturduğum zamanlarda demediği kalmadı. :D Sırf sussun diye vazgeçtim. :stuart: :D Önemli olan işletim sistemleri değil kalpler ve mantıktır Alengirlii. :D:D

bilmiş*gülücük dedi ki:
nerden biliyosun seni bana anlatmadığını konuşmalarda sen var mıydın :D :D

Yoktum ama kavga çıkacak o kesin. :devil: :D

Stone dedi ki:
hahhahaa :D Merve'yide çekecem Microsoft'a doğruuuu :devil:

Çok beklersin bebişim. :D Microfost'la tek yakınlığım kullandığım Xp olabilir. :D

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben bu kadar smileyi bir postta görmedim ömrüm boyunca.. Gözüm ağrıdı yahu..

48x:D 4x:) ver gerisinden de birkaç tane.. Vay be demekten alıkoyamıyorum kendimi :D

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ooo bebiş yine az kullanmışsın be :D

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Vay be, gün gelecek insanlar birbirini görmeden sevecek deseler inanmazdım.
Bu işin sırrı nedir anlamadım.

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Sırrı çok basit :) Fiziki şeylere önem vermiyoruz o kadar Ayrıca aramızda aşk değil ona göre :D

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Bebişler küçülünd cebime girin ya :D :D

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sırrı çok basit :) Fiziki şeylere önem vermiyoruz o kadar Ayrıca aramızda aşk değil ona göre :D

Ben de önem vermiyorum. :D
Benim sözlüğümdeki tanıma göre aranızdaki aşk olamaz zaten. :) (Yanlış anlamayın, ben biraz derin düşünürüm. :) )

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
sizz nolmayınn emiii :)
hıhh buldumm ayrılmayınn:)

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
amesfa senin cebine girmem ben. :D Onu da kilitlersin sen. :D:D:D

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Olaya bak ya :D Görüşünce umarım bişeyler ters gitmez genelde öyle oluyor.