BDO oynanırmı

Bu konuyu okuyanlar

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
oynayanlar varmı aramızda başlanırmı sizce aktif oyuncu sayısı nedir bdoyamı path of exileamı başlamalıyım

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
oynayanlar varmı aramızda başlanırmı sizce aktif oyuncu sayısı nedir bdoyamı path of exileamı başlamalıyım

Hocam steam'da 600 Saat oynama sürem var BDO'da aşırı derecede hile var ve ağır derecede p2w oldu oyun. Ben bıraktım başlıyacaksan hiç başlama 1 2 güne bırakırsın bir yere gelemezsin oyunda.

Stazou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
BDO için P2W demek doğru olmaz bence. P2Skip demenin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Ayrıca oyuncuların hepsini destekleyen etkinlikler de yapıyorlar. Pek geri kalmıyorsun. Mesela 2. Yıldönümü Kutlamaları etkinliği var. 1 ay boyunca her girişinde hediye veriyor. 500Tl değerindeymiş toplam. Ya da haftasonu bonus exp veriyor. Başlayacaksan doğru zamanlar bu zamanlar. İyi eğlenceler şimdiden :)

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
BDO için P2W demek doğru olmaz bence. P2Skip demenin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Ayrıca oyuncuların hepsini destekleyen etkinlikler de yapıyorlar. Pek geri kalmıyorsun. Mesela 2. Yıldönümü Kutlamaları etkinliği var. 1 ay boyunca her girişinde hediye veriyor. 500Tl değerindeymiş toplam. Ya da haftasonu bonus exp veriyor. Başlayacaksan doğru zamanlar bu zamanlar. İyi eğlenceler şimdiden :)

Ben şimdi tekrardan devam ediyorum oyunu bırakan çok benim zamanımda oyunun ağa baba adamları vardı hepsi bıraktı gitti TR sürümü pek iyi değil herkes EU'ya başladı.