BDO oynanırmı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Chapulers

Üyecik
oynayanlar varmı aramızda başlanırmı sizce aktif oyuncu sayısı nedir bdoyamı path of exileamı başlamalıyım

Stazou

Üyecik
BDO için P2W demek doğru olmaz bence. P2Skip demenin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Ayrıca oyuncuların hepsini destekleyen etkinlikler de yapıyorlar. Pek geri kalmıyorsun. Mesela 2. Yıldönümü Kutlamaları etkinliği var. 1 ay boyunca her girişinde hediye veriyor. 500Tl değerindeymiş toplam. Ya da haftasonu bonus exp veriyor. Başlayacaksan doğru zamanlar bu zamanlar. İyi eğlenceler şimdiden :)

KimBuGamzeli

Profesör
BDO için P2W demek doğru olmaz bence. P2Skip demenin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Ayrıca oyuncuların hepsini destekleyen etkinlikler de yapıyorlar. Pek geri kalmıyorsun. Mesela 2. Yıldönümü Kutlamaları etkinliği var. 1 ay boyunca her girişinde hediye veriyor. 500Tl değerindeymiş toplam. Ya da haftasonu bonus exp veriyor. Başlayacaksan doğru zamanlar bu zamanlar. İyi eğlenceler şimdiden :)
Ben şimdi tekrardan devam ediyorum oyunu bırakan çok benim zamanımda oyunun ağa baba adamları vardı hepsi bıraktı gitti TR sürümü pek iyi değil herkes EU'ya başladı.

stat counter