Başıma gelen hack olayı hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Arkadaşlar ççok korkuyorum elim ayağım titriyor herşeyindeyim diyor.Tüm hesaplarımı patlatıyor.Discord instagram e posta hepsini patlattı.Lütfen yardım edin napıcam

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Arkadaşlar ççok korkuyorum elim ayağım titriyor herşeyindeyim diyor.Tüm hesaplarımı patlatıyor.Discord instagram e posta hepsini patlattı.Lütfen yardım edin napıcam
Hocam sakin olun. Önce e-postanızı kapatın. Sonra da instagram ve discorda mail atın. Geri dönüş yaparlar büyük ihtimal. Belli ki dikkat çekmeye çalışan bit çocuk. Eğer tehdit ederse direkt polise başvurun.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Şifreyi biliyorsa kurtarabilirsin, ama hesaplarını silmişse geçmiş olsun.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Hocam sakin olun. Önce e-postanızı kapatın. Sonra da instagram ve discorda mail atın. Geri dönüş yaparlar büyük ihtimal. Belli ki dikkat çekmeye çalışan bit çocuk. Eğer tehdit ederse direkt polise başvurun.
herşeyimi hekledi.yeni eposta açtım yeni insta açtım bi işe yaramadı hepsini hekledi benden para istiyor vermessen pc ni yıkacağım diyor :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şifreyi biliyorsa kurtarabilirsin, ama hesaplarını silmişse geçmiş olsun.
silmekle kalmadı herkese mesaj attı :(

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
herşeyimi hekledi.yeni eposta açtım yeni insta açtım bi işe yaramadı hepsini hekledi benden para istiyor vermessen pc ni yıkacağım diyor :(

Beklemeniz hata. Polise gidin tehdit ve şantaj en aşağı 2 yıldır. Beklemeyin. Yaşınız küçükse ailenize başvurun. Aileniz de yardim edemiyorsa forum olarak yardim ederiz.

Beklemeniz hata. Polise gidin tehdit ve şantaj en aşağı 2 yıldır. Beklemeyin. Yaşınız küçükse ailenize başvurun. Aileniz de yardim edemiyorsa forum olarak yardim ederiz.
Daha sabah biri CİMER e şikayet edildi.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
ailem benim pc durumumu pek önemsemiyor ne olursa kendine olucak düşünüyorlar kendileri pc düşmmanı :(

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749

Öncelikle geçmiş olsun, umarım içinde önemli şeyler yoktur. Savcılığa başvurabilirsin, özel hayatın gizliliği kanunu ihlal etmiş oluyor.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Üye olurken cep telefonunu verdiysen oradan geri alabilirsin belki. Cihaza da format at. Muhtemelen virüs olabilir.

Face ve İnstagram için destek kısmına yaz.

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Bence siber polise başvurun. Onlar hackerin IP adresini bulurlar. Ama hacker VPN ile hacklemişse işler çok sıkıntı. :(

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Üye olurken cep telefonunu verdiysen oradan geri alabilirsin belki. Cihaza da format at. Muhtemelen virüs olabilir.

Face ve İnstagram için destek kısmına yaz.
yazamam çünkü hesaplarımı sildi ve ayrıca cep telefonumu falanda değiştirdi epostamıda değiştirdi :(

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339

Bunun şakası mı olur. Polise başvur.

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
çok önemli şeylerim vardı fotolarım hesaplarım satın aldığım şeylerin hepsi epostama kayıtlıydı :(

13 yaşındayım :(
Sizden nefret eden bir sinif arkadaşınız var mı? Herşeyindeyim demesi zaten zeka seviyesini ve yaşını ele veriyor. Sizden nefret eden yada küstüğünüz bir arkadaşınız var mı?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
yazamam çünkü hesaplarımı sildi ve ayrıca cep telefonumu falanda değiştirdi epostamıda değiştirdi :(

Üye olmadan yazabiliyorsun. Eğer üye olurken doğru bilgilerini verdiysen kurtarma işlemi yaptıracaklardır.

Yeni mail aç ve destek talepleri oluştur.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Sizden nefret eden bir sinif arkadaşınız var mı? Herşeyindeyim demesi zaten zeka seviyesini ve yaşını ele veriyor. Sizden nefret eden yada küstüğünüz bir arkadaşınız var mı?
benden nefret ediyor sürekli bana küfür ediyor ve bilgisayarımı bile kapatıyor :(

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Forum sakinleri sizden ricam biz bir şeyler yapalım.

benden nefret ediyor sürekli bana küfür ediyor ve bilgisayarımı bile kapatıyor :(
Ama arkadaşınız mi?

Benim sorduğum sizden nefret eden biri var mı?

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
türk se şikayet edin siber kafasına vurur
format at bide

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Bence eğer okul notların kötüyse bundan dolayı yardım etmiyorlar olabilirler.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
1-%80 arkadaşıdır
2-keyloger atmıştır
3-uzaktan kontrol programı vardır (prorat benzeri)
4-komple format lazım
5-her şeyi sıfırla,önemli olmayanları at,yeniden başla

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
ve bence hacker değil bu 7-8 yaşında sadece rat ve ddos atmayı bilen diğer değişle lamer