Yazılım Başıma gelen hack olayı hakkında

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Marco Diaz

Asistan
Arkadaşlar ççok korkuyorum elim ayağım titriyor herşeyindeyim diyor.Tüm hesaplarımı patlatıyor.Discord instagram e posta hepsini patlattı.Lütfen yardım edin napıcam

Sfatihmehmed

Asistan
Yasaklı
Arkadaşlar ççok korkuyorum elim ayağım titriyor herşeyindeyim diyor.Tüm hesaplarımı patlatıyor.Discord instagram e posta hepsini patlattı.Lütfen yardım edin napıcam
Hocam sakin olun. Önce e-postanızı kapatın. Sonra da instagram ve discorda mail atın. Geri dönüş yaparlar büyük ihtimal. Belli ki dikkat çekmeye çalışan bit çocuk. Eğer tehdit ederse direkt polise başvurun.

Marco Diaz

Asistan
Hocam sakin olun. Önce e-postanızı kapatın. Sonra da instagram ve discorda mail atın. Geri dönüş yaparlar büyük ihtimal. Belli ki dikkat çekmeye çalışan bit çocuk. Eğer tehdit ederse direkt polise başvurun.
herşeyimi hekledi.yeni eposta açtım yeni insta açtım bi işe yaramadı hepsini hekledi benden para istiyor vermessen pc ni yıkacağım diyor :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şifreyi biliyorsa kurtarabilirsin, ama hesaplarını silmişse geçmiş olsun.
silmekle kalmadı herkese mesaj attı :(

Sfatihmehmed

Asistan
Yasaklı
herşeyimi hekledi.yeni eposta açtım yeni insta açtım bi işe yaramadı hepsini hekledi benden para istiyor vermessen pc ni yıkacağım diyor :(

Beklemeniz hata. Polise gidin tehdit ve şantaj en aşağı 2 yıldır. Beklemeyin. Yaşınız küçükse ailenize başvurun. Aileniz de yardim edemiyorsa forum olarak yardim ederiz.

Beklemeniz hata. Polise gidin tehdit ve şantaj en aşağı 2 yıldır. Beklemeyin. Yaşınız küçükse ailenize başvurun. Aileniz de yardim edemiyorsa forum olarak yardim ederiz.
Daha sabah biri CİMER e şikayet edildi.

FelyCity

Doçent

Öncelikle geçmiş olsun, umarım içinde önemli şeyler yoktur. Savcılığa başvurabilirsin, özel hayatın gizliliği kanunu ihlal etmiş oluyor.

mila12

Dekan
Onursal Üye
Üye olurken cep telefonunu verdiysen oradan geri alabilirsin belki. Cihaza da format at. Muhtemelen virüs olabilir.

Face ve İnstagram için destek kısmına yaz.

Sfatihmehmed

Asistan
Yasaklı
çok önemli şeylerim vardı fotolarım hesaplarım satın aldığım şeylerin hepsi epostama kayıtlıydı :(

13 yaşındayım :(
Sizden nefret eden bir sinif arkadaşınız var mı? Herşeyindeyim demesi zaten zeka seviyesini ve yaşını ele veriyor. Sizden nefret eden yada küstüğünüz bir arkadaşınız var mı?

Son mesajlar