Başım dönüyor

Bu konuyu okuyanlar

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Oturduğum yerden ayağa kalkarken zorlanıyorum, mesela cuma namazında hutbeden sonra ayağa kalkınca titriyorum. Arkadaşlarımın dediğine göre yere düşüp titriyorum. Annem bilgisayar telefon başında fazla vakit geçirdiğim için olduğunu söylüyor, bu sizde de oluyor mu oluyorsa siz ne yapıyorsunuz, paylaşırsanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haa bide eklemeyi unuttum gözümün önü kararıyor

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Oturduğum yerden ayağa kalkarken zorlanıyorum, mesela cuma namazında hutbeden sonra ayağa kalkınca titriyorum. Arkadaşlarımın dediğine göre yere düşüp titriyorum. Annem bilgisayar telefon başında fazla vakit geçirdiğim için olduğunu söylüyor, bu sizde de oluyor mu oluyorsa siz ne yapıyorsunuz, paylaşırsanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haa bide eklemeyi unuttum gözümün önü kararıyor
bunu burada konu açıp çözüm bulamazsın gerçekten bir aksilik olduğu için doktora gitmelisin

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
453
bence telefon ve bilgisayardan bi süre uzak dur (ders falan varsa onları yap sadece) geçmezse doktora git

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
İş hayatına atılmadan önceki hayatımda spor da yapmıyordum tabi o zamanlar bende de olurdu.Hareketli hayata adım atınca böyle bişey kalmadı bende.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Tansiyonun düşük. Aile hekimine bir görün. Kansızlık ta olabilir.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Milyon tane sebebi olabilir. Tansiyon düşüklüğü-yüksekliği, vertigo, beyinde tümör, vitamin eksikliği olabilir.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Çok fazla bilgisayar başında oturduktan sonra olabilir, önceden bende de vardı gözüm kararıyordu bilgisayardan kalkınca tutunacak bir yer bulamazsam ya çok zor ayakta kalıyordum yada düşüyordum, bilgisayarı kullanmayı bıraktıktan sonra çok şükür bir daha yaşamadım.

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
doktora git. hemen git. şimdi git. dersteysende hemen git. dersin bittikten sonra hemen git.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Doktora gitmeni öneririm. Bende de baş dönmesi oluyordu. Bazen yere patlıyordum. Hastaneye gidince D ve B12 vitamin değerlerim düşük çıkmıştı. Fakat seninki daha farklı titreme Vb. Normal değil.

Son mesajlar