Başarılı orta segment telefonlara rağmen amiral gemisi alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
Kamerasıyla, performansıyla, ekranıyla kısacası her yönüyle başarılı orta segment telefonlar giderek artıyor. Bunlara ek bir de amiral gemisi gücünde olup kamera ekran gibi uçları biraz kırpılmış amiral gemisi katiIi cihazlar var. Sizce amiral gemisi telefonların yarı fiyatına bu telefonlar alınabiliyorken, hala en tepe seviye Android telefon almak mantıklı mı?

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Kamerasıyla, performansıyla, ekranıyla kısacası her yönüyle başarılı orta segment telefonlar giderek artıyor. Bunlara ek bir de amiral gemisi gücünde olup kamera ekran gibi uçları biraz kırpılmış amiral gemisi katiIi cihazlar var. Sizce amiral gemisi telefonların yarı fiyatına bu telefonlar alınabiliyorken, hala en tepe seviye Android telefon almak mantıklı mı?
İçerik üreticisi falan olmadıkça çok mantıksız. Özellikle türkiyedeki fiyatlar göz önüne alındığında çok saçma

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Ekran kalitesi benim için olmazsa olmaz. Bu yüzden orta seviye bir cihaz tercih etmiyorum. Eskiden, önce ki seneye ait de orta seviye değil Android amiral gemi tercih ediyordum. Ancak fiyatlar çok yükseldiği için kendime iphone aldım uzun yıllar Allah izin verirse telefon alma işlemini rafa kaldırmak istiyorum.