Barış Özcan'a Fetöcü İddiaları!?

Sizce Barış Özcan Fetöcü mü?

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
Videoyu izledim saçma geld o öyle bu böyle demekten öteye gidememiş bir teori var fakat kanıtlanmıyor. Teoride kalmış o yüzden bence fetöcü değil... Olsa zaten devlet icabına bakardı.

furqan.

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Videoyu izledim saçma geld o öyle bu böyle demekten öteye gidememiş bir teori var fakat kanıtlanmıyor. Teoride kalmış o yüzden bence fetöcü değil... Olsa zaten devlet icabına bakardı.
Bende öyle düşünüyorum.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Bu Benim İçin Zeki Olduğunu Değiştirmedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende öyle düşünüyorum.
Adam Amerika'da Yaşıyor Siz Hangi Yıldasınız?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,999
Ama önceden bağı olduğu biliniyor. Amerika da nerede çalışıyor vs. öğrenmek lazım.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Bu aralar epeyi bir karşıma çıkmaya başladı. Barış Özcan'a yapılan fetö iddiaları artık canımı sıkmaya başladı. Bunu aslını anlatan bir kişinin videosunda var.
sildiği için fotoğraf göstereceğim diyor. sağtık>incele ve silmiş diyor ısrhjshmsr

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
Ama önceden bağı olduğu biliniyor. Amerika da nerede çalışıyor vs. öğrenmek lazım.
Bir şirketin sahibi mi genel müdürü mü neydi yanlış hatırlamıyorsam...

Bu Benim İçin Zeki Olduğunu Değiştirmedi.

Adam Amerika'da Yaşıyor Siz Hangi Yıldasınız?
Bana mı hangi yıldasın dedin knks

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Bir şirketin sahibi mi genel müdürü mü neydi yanlış hatırlamıyorsam...

Bana mı hangi yıldasın dedin knks
onu lafın gelişi söyledim yani adam amerikada sen devlet icabına bakardı diyosun usrhgsh

AYRICA; fetöcü olsa ne yazar olmasa ne yazar adam güneşi anlatırken süblimünahgjah neyse işte o mesajdan mı vercek?

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Teori : )
Videolarında Gizledikleri Mesajlar.
İnternet Alemindeki Boy boy Resimler ki Bazıları Silindi
Eşi ve Kendisinin Açıklamaları Yazışmaları Bunlar Teori Ha.

Bir Videosunda Fetoya Ait Kitap Vardı.
Yorumcunun Biri O Falancanın Kitabı Değilmi Dedi.
Yorumu Silmesi vs.
15 Temmuz'dan Sonra Amerikaya Yerleşmesine Ne Demeli.

Hadi Sıkıysa Çıksın Gelsin Türkiyeye Diyenlerdenim Bende.
Gelemiyor Gelemez. Her Gurbetçi Azami 2-3 Yılda Bir Gelir Fetöcüler Gelmez Gelemez ;)

Youtube Üzerinde Barış ve Üç Kağıtçı Japonic Var Fetonun Bunlar Süzme Fetöcü ...

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
onu lafın gelişi söyledim yani adam amerikada sen devlet icabına bakardı diyosun usrhgsh

AYRICA; fetöcü olsa ne yazar olmasa ne yazar adam güneşi anlatırken süblimünahgjah neyse işte o mesajdan mı vercek?
Knka devlete güvenmezsem kime güvenicem sen de hele... Vardır devletinde bir hesabı... Vatan sevdalıları oldukça bu devlet de yıkılmaz gün gelir hesabı sorulur

• Beğen
Reactions: _X_

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,426
Ses değiştirici ile yayın yapan ve 2 aboneli YouTube hesabıyla Barış Özcan'a çamur atarken rezil olan bir kullanıcı.
Böylelerini asla ama asla ciddiye bile almayın.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Ses değiştirici ile yayın yapan ve 2 aboneli YouTube hesabıyla Barış Özcan'a çamur atarken rezil olan bir kullanıcı.
Böylelerini asla ama asla ciddiye bile almayın.
Abone Sayısıylamı Niyet Belirliyorsunuz ?
Kaldıki Bu Konu Yeni Değil Çok Eski.
Birileri Ara Ara Isıtıp Veriyor.
Araştırırsanız Hiç Abonesi veya Okunurluğu Olmayan Bir Kaynak Bile Size Kafi Gelebilir ;)

furqan.

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Screenshot_2020-06-08-02-18-21-665.jpeg

Reaksiyon puanı
3,027
Bu kadar bilgili bir insanın cemaat ile işi olacağını sanmıyorum. Bu arada kendisini Flash'taki Harrison Wells'e benzeten sadece ben miyim? İzlerken garip oluyorum ?

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Bu kadar bilgili bir insanın cemaat ile işi olacağını sanmıyorum. Bu arada kendisini Flash'taki Harrison Wells'e benzeten sadece ben miyim? İzlerken garip oluyorum ?

Belki Yaşın Yetmiyor Bilmiyorsun veya Çevrenden Hiç Bilen Biri Anlatmamıştır Ama Feto Yıllarca Zeki ve Çalışkan Öğrencileri Parasız/Burslu Okullarda Okuma ve Dershanelerde Daha İyi Eğitim Veririz Adı Altında İlerde Büyük Adam Olacak Vaadiyle Ailelerden Kopardı ;)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Belki Yaşın Yetmiyor Bilmiyorsun veya Çevrenden Hiç Bilen Biri Anlatmamıştır Ama Feto Yıllarca Zeki ve Çalışkan Öğrencileri Parasız/Burslu Okullarda Okuma ve Dershanelerde Daha İyi Eğitim Veririz Adı Altında İlerde Büyük Adam Olacak Vaadiyle Ailelerden Kopardı ;)

Tamamda bu söylediklerin insanları FETO'cu yapmaz. Kıstaslar vardır. Tarihler vardır söylemler vardır.
17-25 Aralık 2013 Öncesi Cemaate olmanın onlarla gezmenin onların kurumlarında çalışmanın yasal olarakta hiç bir sıkıntısı cezası yok. Bu tarihter Darbe olana kadar yani 15 Temmuz 2016'ya kadar onlarla muhattam olanlar taraftarı olanlar destekleyenlerde veya fiilen yardım edenler gene kısmen suçsuz sayılıyor. ( Devlet memuru ise kamudan atılıyor. Madur ve kandırılmış statüsüne giriyorlar hapis yatanda max 2-3 yıl yatıyor.) Ama 15 Temmuza bir fiil katılan destekleyen o gece olaylara karışan veya sonrasında destekleyen o yolda söylemleri olanlar alenen FETO'cudur ve Darbeciler ile aynı statüdedir. Burada bulunduğu konum ve etkiside önemlidir. 15 Temmuz zamanı oranın çaycısı ile En üst düzey İmamları bir değildir kabul edersin ki.

Bir insanı onların okulunda kaldı destekledi veya kandı diye hemen FETO'cu laftası yapıştıramayız. Tarihlerdeki tutumlarına ve sonrası söylemlerine bakmak lazım. Yoksa Türkiye'nin yüzde 70-80'ini FETO'cu ilan etmen gereken illaha onlar ile yolları kesişen arkadaş olan veya ilişkisi olan insan bulabilirsin.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,999
Japonic sizce FETÖ cümü?

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Ne zararı var ki adamın ? Bu kadarda cadı avcısı olmasın.
Adamın hakkında bir suç duyurusu yok mahkeme kararı yok dava yok hadi geçtim bir söylemi olur canlı yayınlara çıkar videolarında ülkeye millete söver anlarım takip ediyorum gençler için faydalı olma çabasında sadece.
Zaten eskiden bağı varsa şu an içinde değilse sorun yok ancak hala içindeyse sıkıntı. İftira atmak istemem o yüzden kesin bir şey diyemem ama ne zararı var ki dememek lazım gizlenen kişilerin hala olduğu kesin.En basitinden 15 temmuzda yayınladığı video gibi şeylerin amacı eğer onlar içinse beyin yıkamak başlı başına bir zarardır.

Japonic sizce FETÖ cümü?
Ya bu insanların Fetöyle ilişkisi olmuş olabilir ancak şu an ayrılar mı yoksa hala onları savunuyolar mı bilmiyoruz. Yani bunu bilmeden iftira atmak da olmuyor en iyisi uzak durmak değilse de yolu açık olsun ne yapalım.Ama ilişkisi varsa ortaya çıkarılmalı kesinlikle.

Reaksiyon puanı
3,027

Dediğinize bakacak olursak iyi eğitimli kişiler potansiyel terörist olabilir. Özcan'ın terör örgütü üyesi olduğunu söyleyen gerçekten 2 aboneli bir YouTube kanalı mı?

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Dediğinize bakacak olursak iyi eğitimli kişiler potansiyel terörist olabilir. Özcan'ın terör örgütü üyesi olduğunu söyleyen gerçekten 2 aboneli bir YouTube kanalı mı?
Dedigimin Aksini Iddia Eden Varsa Buyursun Hodri Meydan.
Fakat Bu Her Akli Basinda Insanin Oraya Bulasacagi Anlamina Gelmez.
Kaldiki Kaynagin Asil Sahibi O Kanal Degil. Olsa Bile Abone Sayisi Uzerinden Inanip Inanmama Dusuncesi Bana Sacma Geliyor. Yani X Adli Bir Kitap Basilip 1 Satin Alma Olunca Kitap Degersizmi Oluyor ?

@OzkanK. Yolu Kesisen Kim Olursa Olsun Cocuk/Deli Degildir veya Sahipsiz Degildir En Azindan Akil Daniasacagi Biri veya Birileri Vardir. Feto 10 Yilin 20 Yilin Hesabi Degil Bunlar Bayrak Yariscisi ki Feto 1960'in Baslarinda Bayragi Devraldigi Bilgisine Ulasiyoruz. Yapilanma Karsilikli Menfaat Oldugundan Amac Islam/Muslumanlik/Teblig/Kardeslik vs Olmus Olsaydi Akli Basinda Biri Icraatlarina Bakip Karar Verirdi. Kisaca Sahsi Dusunceme Gorede Yolu Feto Ile Kesisen Kim Olursa Olsun Masum Degildir. Bu Dogrultuda Bakilacak Olursa Her Kim Bunlarla Baglantili Olduysa Bir Menfaat Icin Gitmistir O Yuzden Abartili Olacak Ama Selam Dahi Vereni Masum Bulmuyorum. O Derece Yok Ben/Biz Anlamadik Bilmiyorduk vs Laf Salatasina Karnim Tok. Aktif Olarak Bölücü/Yikici Faaliyette Bulunan Kisi Öz Kardesimde Olsa Alacagi Ceza Idam Olsa Canim Yanmaz. Bu Baglamda Her Kimi Mesrulastirmak Istiyorsan Masumiyet Bindirmek Istiyorsan Bindirmeye Devam Et.

Imamida Caycisida Abiside Ablasida vs Hepsinin Cani Cehenneme Hepsi Benim Gozumde Ayni.

Hepsinden Ilahi Mahkemede Yitirilen Canlar/Yillar/Hayatlar/Umutlar'in Hesabi Sorulacak.

Son düzenleme:

furqan.

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Dedigimin Aksini Iddia Eden Varsa Buyursun Hodri Meydan.
Fakat Bu Her Akli Basinda Insanin Oraya Bulasacagi Anlamina Gelmez.
Kaldiki Kaynagin Asil Sahibi O Kanal Degil. Olsa Bile Abone Sayisi Uzerinden Inanip Inanmama Dusuncesi Bana Sacma Geliyor. Yani X Adli Bir Kitap Basilip 1 Satin Alma Olunca Kitap Degersizmi Oluyor ?

@OzkanK. Yolu Kesisen Kim Olursa Olsun Cocuk/Deli Degildir veya Sahipsiz Degildir En Azindan Akil Daniasacagi Biri veya Birileri Vardir. Feto 10 Yilin 20 Yilin Hesabi Degil Bunlar Bayrak Yariscisi ki Feto 1960'in Baslarinda Bayragi Devraldigi Bilgisine Ulasiyoruz. Yapilanma Karsilikli Menfaat Oldugundan Amac Islam/Muslumanlik/Teblig/Kardeslik vs Olmus Olsaydi Akli Basinda Biri Icraatlarina Bakip Karar Verirdi. Kisaca Sahsi Dusunceme Gorede Yolu Feto Ile Kesisen Kim Olursa Olsun Masum Degildir. Bu Dogrultuda Bakilacak Olursa Her Kim Bunlarla Baglantili Olduysa Bir Menfaat Icin Gitmistir O Yuzden Abartili Olacak Ama Selam Dahi Vereni Masum Bulmuyorum. O Derece Yok Ben/Biz Anlamadik Bilmiyorduk vs Laf Salatasina Karnim Tok. Aktif Olarak Bölücü/Yikici Faaliyette Bulunan Kisi Öz Kardesimde Olsa Alacagi Ceza Idam Olsa Canim Yanmaz. Bu Baglamda Her Kimi Mesrulastirmak Istiyorsan Masumiyet Bindirmek Istiyorsan Bindirmeye Devam Et.

Imamida Caycisida Abiside Ablasida vs Hepsinin Cani Cehenneme Hepsi Benim Gozumde Ayni.

Hepsinden Ilahi Mahkemede Yitirilen Canlar/Yillar/Hayatlar/Umutlar'in Hesabi Sorulacak.
Çok haklısın ?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059

Bu nasıl bir bakış açısı ve mantık :) Tabi ki değersiz oluyor. O zaman Türkiyede ki 84 milyon insanın her yazdığı aynı değerde olması gerekir ipini koparak video atsın sende inan. Senin kendi aklın ve terazin ile tartacan milletin gözünden değil.

Hocam senin meslek neydi hakim savcı ? Bu yazdıklarını dünyanın neresinde gördün SUÇLAR ŞAHSİDİR. Selam veren bile aynı ise senin gözünde senin halin duman.
Üsttede yazdığım gibi olaylarda TARİHLER ve Söylemler önemlidir. Kanunda SUÇ olmadıkça suçları geriye doğru işletemezsin. Sana şöyle anlatayım senin bir kardeşin var ve çok seviyorsun bütüngün senin evide kalıyor ona para veriyon besliyon büyütüyon hergün fotolarını var sosyal medyada. Kardeşin bir kıza tecavüz etti öldür diyelim. ( Bu olay ve tarih bir milattır.) Sen bu olaydan sonrada kardeşine aynı davranır evine alır besler bakarsan sende suça ortak olursun. Ama kardeşim bir hata yapmış benim evime gelemez bende görürsem polise teslim edecem dersen sen başka olmuş olursun.

Benim daha sonradan çıkıp sana onlar aynı b.kun laciverti onlar çok iyidiler aynı evde kalıyorlardı bakın kardeşi ile fotoları var banka hesabına bakın paralar yatırmış aynı suçtan oda yargılanmalı diyebilirmiyim ? ( Tabii ki diyemem. 1.si SUÇ SAHSİ. 2. Olay tarihinden sonra ilişkini kesmişin ve yardım etmemişin. )

Ayrıca ben kimim ki insanları Mşrulaştıracam veya masümiyet bindirecem ? BANANE ayrıca. FETO'cu ise mahkemeler var hakimler var polisler var git şikayet et Barış Özcan şöyle şöyle de al bu 2 takipçisi olan videoda delil diye göster bakalım sana neresiyle güler polisler görek.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Bu nasıl bir bakış açısı ve mantık :) Tabi ki değersiz oluyor. O zaman Türkiyede ki 84 milyon insanın her yazdığı aynı değerde olması gerekir ipini koparak video atsın sende inan. Senin kendi aklın ve terazin ile tartacan milletin gözünden değil.

Hocam senin meslek neydi hakim savcı ? Bu yazdıklarını dünyanın neresinde gördün SUÇLAR ŞAHSİDİR. Selam veren bile aynı ise senin gözünde senin halin duman.
Üsttede yazdığım gibi olaylarda TARİHLER ve Söylemler önemlidir. Kanunda SUÇ olmadıkça suçları geriye doğru işletemezsin. Sana şöyle anlatayım senin bir kardeşin var ve çok seviyorsun bütüngün senin evide kalıyor ona para veriyon besliyon büyütüyon hergün fotolarını var sosyal medyada. Kardeşin bir kıza tecavüz etti öldür diyelim. ( Bu olay ve tarih bir milattır.) Sen bu olaydan sonrada kardeşine aynı davranır evine alır besler bakarsan sende suça ortak olursun. Ama kardeşim bir hata yapmış benim evime gelemez bende görürsem polise teslim edecem dersen sen başka olmuş olursun.

Benim daha sonradan çıkıp sana onlar aynı b.kun laciverti onlar çok iyidiler aynı evde kalıyorlardı bakın kardeşi ile fotoları var banka hesabına bakın paralar yatırmış aynı suçtan oda yargılanmalı diyebilirmiyim ? ( Tabii ki diyemem. 1.si SUÇ SAHSİ. 2. Olay tarihinden sonra ilişkini kesmişin ve yardım etmemişin. )

Ayrıca ben kimim ki insanları Mşrulaştıracam veya masümiyet bindirecem ? BANANE ayrıca. FETO'cu ise mahkemeler var hakimler var polisler var git şikayet et Barış Özcan şöyle şöyle de al bu 2 takipçisi olan videoda delil diye göster bakalım sana neresiyle güler polisler görek.

Öncelikle Sunu Bilmen Gerekirki Icerigi Konusunda Merakını Celbeden Bir Kaynak Varsa ve Sen Bilen Sayisinin Azligiyla Bir Degerlendirmede Bulunup Degersizlestirirsen Bu Cahillik OIur.
Ben Video Kaynagina Gore Konusmuyorum Ayri Mesele ;)

Ben Hakim veya Savci Degilim Ama Sen Hakim Savci Gibi Yazip Karalamissin Ama Bildigim Kadariyla Hakkinda Yakalama Karari Olan Birinin Gecmisi Gelecegi Onemli Degildir. Yani Suc ve Suca Ortakligin Kanunda Yeri Bellidir. Evvelce Ilisik Sonraca Pismanlikla Suc Isnad Edilebilir Ama Ceza Takdiri Adalet Organlarinindir.

Selam Örneginin Evvelinde Abartili OIacak Ama Diyerek Giris Yaptigimi ve Hala Fetocu Olsun veya Bulasmis Siyrilmis Olsun Ne Denli Tiksindigimi Anlaman Gerekirdiki Burayida Kendine Gore Bakip Yorumlamissin.

Önce veya Sonra X Kisinin Icli Disli Olmas Merhabalasilmasiyla Ayni Ortamlarda Bulunulmasi Farkinda Sohbetlere Bilumum Faaliyetlere Katilmasi Kisaca Destek Vermektir ki Menfaat Umularak O Ortamda Bulunulmustur Umdugunu Bulmus veya Basina Geleni Bulmus Ayrilmis Aklini Basina Almis Devam Etmemistir Hülasa Fetocudur Fetocuydu Yaftasindan Kurtulamaz. Evvele Tövbe Edip Adam Gibi Yolunu Cizmis Olmasi Ceza Almasa Bile Kanunda Karsiligi Olmasa Bile Onun Evvelindeki Yaftayi Degistirmez.

Ilisigi Olup Daha Sonra Siyrilanlara Masumiyet Karinesi Bicen Sen Sonrada Ben Kimimki Diye Siyrilmaya Calisiyorsun. Bu Tarz Konularda Tüm Kolluk Kuvvetleri Halkin Saglayacagi Istihparat Bilgileri Dogrultusunda SIKI Calisma Sonrasi Saglikli Bilgiye Ulasip Bu Kisileri Adalet Sistemi Teslim Edecegi Noktasinda Banane Ile Siyrilmak Basite Kacmaktir. Soz Konusu Suan Bu Konuda Paylasilan Videoyu Bir Kez Dahi Acip Izlemedim. Evvelce O Videoda Bahsediler ve Dahasinin Oldugu Bilgilerin Oldugu Videoyu ve Bircok Delil Niteliginde Olan Görselleri Gördüm. Suan Firari Olan Saniklar Olsun Bulasmisligindan Dolayi Korkularindan Kacip Gidenler Olsun Ülke Sinirlarina Girdiginde veya Mit Operasyonu Ile Getirildiginde Illaki Deliller Basina Yansiyacaktir.

Burda Baris Ozcani Yargilamiyorum Yargilamadim. Konuya Verdigim Ilk Mesajdaki Durusum Hala Ayni ve Sacmalazsa Kendisi Degismeyecek. Ne Oldugunu Kesin Bilgilerle Kaynaklarla Görsellerle Biliyorum. Adalet Organlarinin Delil Bulmakta Zorlandigi Yerde Bi Taraflariyla Gülecekleri Varsa Bile Elimdeki Delilleri Sunmaktan Geri Durmam.

Cevap Hakkin Olabilir Fakat Bu Konu Basligi Altinda Yazacagin Cevaba Karsilik Hicbirsey Yazmayacagimi Bilmeni Isterim. Saygi Duyup Susacagim ;)

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
ben uyurken ne dönmüş burda
niye ankette 3 seçenek isaretlenebiliyor

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
olay belli yeni başlamış kanal kendini izlettirecek bende Hakkı Alkan uzaylı çıktı yazsam olmayacak :)

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Barış Özcan’ı yaklaşık 8 yıldır takip ederim. Fetö ile ilgili bir misyonerlik yaptığına şahit olmadım ama arka planda böyle bir bağlantısı varsa -ki sanmıyorum- bilemem.
Ayrıca çoğu sözde youtuberdan daha iyi içerik üretiyor. Saygı duyduğum youtuberlardan biridir.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,406
Japonic sizce FETÖ cümü?
Değil büyük bir ihtimalle Süleyman cemaatinde yetişmiş olma ihtimali yüksek.

Barış Özcan FETÖcü olsa muhtemelen duyardım. Zamanında evlerinde kaldım dersanesinde öğretmenlik yaptım. 17-21 aralık olaylarının olduğu sene belediye seçimlerinden sonra ayrıldım.Kimler var alenen biliyordu cemaatte herkes. Mesela Enes Kanter, Bülent Arınç, Melih Gökçek, Kadir Topbaş vs. gibi.
Mesela bir anektod Bülent Arınç konusunu sorunca abilerden onay almış öyle milletvekili olmuş denirdi ve hiçbir yerde söyleme denirdi. Hiçkimse siyaset yapmazdı ama ayakkabı kutusu olaylarından sonra tamamen siyaset konuşulur oldu. Bakın nur cemaatinde bir söz var derler ki Said Nursi "Euzubillahimineşşeytanvesiyaset" yani şeytan ve siyasetten sana sığınırım dermiş. Bunu söyleyip siyaset konuşuluyorsa konuyu değiştirin ya da oradan ayrılın derlerdi. Buna uymadığı için cemaatin bu kolu FETÖ ilan edildi diğer karışmayan kolları hala çalışıyor. Ama bu cemaattekiler FETÖyü hiçbir zaman cemaatten saymadılar en başından beri. Her bağlantısı olan kişi direkt cemaatin derininde iş yapıyor anlamına gelmiyor. Onlar kendi işlerine yarayacak saf insanları kullanan tilki sürülerinden oluşuyor kimleri seçeceklerini çok iyi biliyorlar.Belki de denildiği gibi FETÖcü olma ihtimali de vardır.

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,426
Abone Sayısıylamı Niyet Belirliyorsunuz ?
Kaldıki Bu Konu Yeni Değil Çok Eski.
Birileri Ara Ara Isıtıp Veriyor.
Araştırırsanız Hiç Abonesi veya Okunurluğu Olmayan Bir Kaynak Bile Size Kafi Gelebilir ;)
Doğru bilgi paylaşmak istiyorsa bunu isimsiz kaynak olarak elindeki kanıtlarını bir haber ajansına sunabilir.
YouTube'da bu şahıs gibi uydurmasyon veya ufak tefek sözcükleri bir araya getiripte gizem yapan bir çok kanal var. :)

Bende çok benzetiyorum ya :D
Adamın yüz yapısı da farklı. Koskoca diziyi baştan sona bitiren biri olarak, Barış'ı Henry karakterine nasıl benzettiniz anlamış değilim.