Barış Manço - Fairground

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir manço kolik olarak 50 kez izleyipte hiç fark etmemiştim inanılmaz bişey gerçekten bu omu ya o filimi hala işzliyorum youtubede var inanırmısın : ) Tüm şarkılarını Dinlerim hala bazen bana anttika deler ama inanın mançonun yeri dolmaz Türk rock müziginin demirtaşlarından birisi

---------- saat 08:45 eklendi ---------- önceki mesaj saat 08:44 eklenmişti ----------

bu arada anlatıldıgı gibi barış manço malesef ki sebebini araştırmama ragmen bulamadım bir tek filmde oynamış oda bu filimdir bu filimin bir özelligide benim için şuan çıkan kolbastı şamatasının aslında barış mançonun o yılda zaten söyledigidir yani kolbastı barış manço zamanında çok evelden adam gibi söylenmiştir (adam gibi) .

elmeo

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Çok güzel bir parça 60'ların müziğinin tüm izlerini taşıyor, her zaman derim 40 yıldır müzik yapılmıyor diye. Gerçek müzisyenlerde tıpkı Barış yada Cem abimiz gibi teker teker göçüyor. Şimdi bu parçanın Mp3'ünü nasıl bulabileceğimi bana söyleyebilirmisiniz bunu gün aşırı dinlemekten büyük haz duyacağım.

realmanager

Profesör
Reaksiyon puanı
99
Çok güzel bir parça 60'ların müziğinin tüm izlerini taşıyor, her zaman derim 40 yıldır müzik yapılmıyor diye. Gerçek müzisyenlerde tıpkı Barış yada Cem abimiz gibi teker teker göçüyor. Şimdi bu parçanın Mp3'ünü nasıl bulabileceğimi bana söyleyebilirmisiniz bunu gün aşırı dinlemekten büyük haz duyacağım.

ortak ben de bulamadım
video hq olarak indirdim sonra sesini ayıkladım:cool:
sabahtan beridir sadece bunu dinliyorum inanın hiç sıkmadı