Bana uygun iş?

gundi26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
yer ve bölge olarak neredesin bilmiyorum, ama Erenist2020 nin dediği gibi. bir çok bakkal veya tekel bayi paket teslim etmek için eleman ihtiyacı duyabiliyor. genelde bahşişte veren oluyor belki 2-3 haftalık bir period da istediğin rakama ulaşabilirsin. bozulan monitörünüz LCD miydi CRT miydi. ?
LCD'ydi herhalde

Ahmet Eren OZD

Doçent
Reaksiyon puanı
268
Başın Sağolsun Allah Mekanını Cennet Eylesin Sizede Dayanma Gücü Versin.Mevsimlik İşlerde Çalışabilirsin Bizim Burada Karpuz Satılıyor Mesela Elemanada İhtiyaç Duyulabiliyor.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ben 15 yaşındayım yakın bir zamanda bilgisayarımızın monitörü bozuldu 8 yaşında ki kardeşim de oynamayı çok seviyor bozulduğundan beri oynayamıyor canı çok sıkılıyor hep morali bozuk onu öyle görünce çok üzülüyorum ona yeni bir mönitor almak istiyorum çalışıp para kazanacağım bir iş var mı yaşıma uygun?
Okulda Satış Yap Ne Bilim Oyun Film vs sat

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Berber veya sanayiyi deneyebilirsin.Çırak olarak çalışırsın.İlla ki arayan vardır.Çok bir şey geçmez eline ama.

gundi26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
biz burda iş için konuşmamaya başladık
Hepinizin tavsiyeleri için teşekkür ederim garsonluk yapıcak bir yer buldum ve orda çalışıyorum günlük 60 alıyorum 8 saat çalışıp bana göre cidden iyi bir para temelli kalmayı düşünüyorum sanırım