Yardım Bana bir telefon önerin :)

KamtariR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,763
Ortaokula giden kızım için telefon alacağım. Sosyal medyada vakit öldürmesini istemiyorum. Sadece whatsapp olur. Okul başarısını engellememeli.

Tuşlu telefon maalesef olmaz, "babane telefonu" diyor, kısmen haklı.

Fiyat önemli değil, ben alacağım ya :)

Ahmet Alışık

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
35
Samsung A35 önerebilirim ortaokula giden biri için gayet uygun ve fiyat performans açısından iyidir bir yakınım kullanıyor çok memnun kendisi özelliklerini aşağıya yazdım

Ekran Boyutu 6.6 inch
Ekran Teknolojisi Super
AMOLED
Batarya Kapasitesi (Tipik) 5000 mah
Şarj USB-Type-c
Yonga Seti (Chipset)
Samsung Exynos 1380
Bellek (RAM) 8 GB
Dahili Depolama 128GB
ama isterseniz 256 GB'lık versiyonuda vardır
Çıkış Yılı 2024
Kamera Çözünürlüğü 50 MP
Video Kayıt Çözünürlüğü 2160p (Ultra HD) 4K

KamtariR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,763
Samsung A35 önerebilirim ortaokula giden biri için gayet uygun ve fiyat performans açısından iyidir bir yakınım kullanıyor çok memnun kendisi özelliklerini aşağıya yazdım

Ekran Boyutu 6.6 inch
Ekran Teknolojisi Super
AMOLED
Batarya Kapasitesi (Tipik) 5000 mah
Şarj USB-Type-c
Yonga Seti (Chipset)
Samsung Exynos 1380
Bellek (RAM) 8 GB
Dahili Depolama 128GB
ama isterseniz 256 GB'lık versiyonuda vardır
Çıkış Yılı 2024
Kamera Çözünürlüğü 50 MP
Video Kayıt Çözünürlüğü 2160p (Ultra HD) 4K
Teşekkürler ama bu baya iyi bir telefon. Bu telefonu alırsam sosyal medya bağımlılığından kurtaramam. :)

muroyint

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2. ele bulaşma. samsung m serisi veya a25 gibi en alt modellerini alablirsin fotoğrafta güzel çeker. Ama küçük çocuk lar hareketli o nedenle koruma kılıfları falan full koruma ürünlerini almayı unutmayın. Ekran kırıldımı çöp oluyor çünkü yetkili servislerde ekran değişimi yaparken telefonu bozuyorlar sonra uğraş dur thh'den mahkemeye kadar gidiliyor rezillik

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
149
2. el iphone 6 iş görür bence
O telefon kaldı mı? Tuşlu telefondan farksız. Konu sahibine diyorum dediğim telefon, telefon ile çok uğraşmayanlar için. İçindeki işlemci ilede uzun süre götürecek bir telefon. Tam sizin kullanım amacınıza uyuyor.

ahmetişcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
zaten konu sahibinede tuşlu telefon tarzı bişey lazım sadece kızı babaanne telefonu demesin istiyor anladığım kadarıyla iphone 6 var bende sosyal medyada kötü am whatsapp normal çalışıyor

KamtariR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,763
zaten konu sahibinede tuşlu telefon tarzı bişey lazım sadece kızı babaanne telefonu demesin istiyor anladığım kadarıyla iphone 6 var bende sosyal medyada kötü am whatsapp normal çalışıyor

6'dan whatsapp desteği kesilmedi mi? bir ara öyle bir şey okumuştum sanki.

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
149

Biliyorum zaten. Ama bunlar çocuk ilerde yenisini isteyecek belkide. Yavaşlayacak bir cihaz. Dediğim cihaz yavaşlamayacak ve güncel bir cihaz. Diğer yönleri iPhone 6’dan farksız. Ekran süresi 3-4 saat. Çocuğunuz fazla vakit geçiremez telefonda zaten.