Babam İçin Telefon Önerisi Rica Edebilirmiyim

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Doçent
Merhaba Arkadaşlar Babama Bir Telefon Almayı Düşünüyoruz Poco X3 NFC Ve Samsung Galaxy S8+ Düşündük İkisininde Fiyatı 3700 TL Sizce Hangisi Alınmalı Benim Galaxy S8+ Düşünme Sebebim Biraz Daha Premium Bir Cihaz Olması Önerileriniz Nedir Redmi Note 9 Ve Realme Modellerinden İstemiyorum Onu Baştan Diyeyim Önerileriniz İçin Şimdiden Teşekkürler

_ByYuSuF06_TR

Doçent
Cezalı
Realme 7 pro olabilir yada poco x3 Nfc iyi seçim olacaktır:)Realmeyi neden istemiyorsunuz tam f/p ürünü ?

Cvnmrt

Profesör
Poco X3, Realme 7 Pro, M51 üçü de bu fiyatlarda alınabilecek gayet iyi cihazlar. Stereo hoparlör ve 120hz (LCD) ekran için Poco X3, stereo hoparlör ve 65W hızlı şarj için Realme 7 Pro, batarya ve kamera için M51.

batuhan67

Doçent
Merhaba Arkadaşlar Babama Bir Telefon Almayı Düşünüyoruz Poco X3 NFC Ve Samsung Galaxy S8+ Düşündük İkisininde Fiyatı 3700 TL Sizce Hangisi Alınmalı Benim Galaxy S8+ Düşünme Sebebim Biraz Daha Premium Bir Cihaz Olması Önerileriniz Nedir Redmi Note 9 Ve Realme Modellerinden İstemiyorum Onu Baştan Diyeyim Önerileriniz İçin Şimdiden Teşekkürler
poco x3 nfc, m51, oppo reno 4
realme önermedim

Realme 7 Pro
- 65W hızlı şarj
-Daha stabil ve optimize bir ara yüz (Daha kaliteli bir yazılım yani)
-Stereo hoparlör
-Ön kamerada daha iyi fotoğraf (Ön kamera bokeh modu M51 daha iyi)
- Arka kamerada daha iyi video
- Video ve fotoğrafta renk doğruluğu
Poco X3 NFC
-120Hz
-Stereo hoparlör
-Arka kamerada daha iyi fotoğraf
-Güncellemelerin optimize gelmemesi ve sadece 1 android sürüm güncellemesi alması
M51
- İkisinden de daha az ömürlü bir yazılım
- Batarya performansı
- Ön kamerada daha iyi video

grbzz

Android, iOS, Smartphones...
Yönetici
Moderatör
S8+ vadesini doldurdu artık bence bulaşmayın. Onun yerine M51'e bakın derim.

alpotter

Profesör
Ekleyeyim, premium demişsiniz yeni gördüm. O zaman hafif, ince, malzeme kalitesi yüksek bir cihaz arıyorsunuz.
M51 plastik kasalı, ağır ve kalın. 7000 mAh bataryaya göre normal ağırlık ve kalınlıkta ama.
Bu fiyatlarda önceliğinize göre Oppo reno 4 önerebilirim.

Ekto02

Doçent
Ekleyeyim, premium demişsiniz yeni gördüm. O zaman hafif, ince, malzeme kalitesi yüksek bir cihaz arıyorsunuz.
M51 plastik kasalı, ağır ve kalın. 7000 mAh bataryaya göre normal ağırlık ve kalınlıkta ama.
Bu fiyatlarda önceliğinize göre Oppo reno 4 önerebilirim.
Oppo Reno 4'de Güzel Cihaz Ama Poco X3 Daha Avantajlı Özellik Anlamında O Da Düşündürücü

S8 plus ı salla.Kalınlık ve ağırlık sorun değilse M51 yada Poco X3 ten birini almanı tavsiye ederim.İyi forumlar.

alpotter

Profesör
Oppo Reno 4'de Güzel Cihaz Ama Poco X3 Daha Avantajlı Özellik Anlamında O Da Düşündürücü
Bütçe arttırıp Samsung Note 10 Lite almanız mantıklı olabilir.
Bu fiyatlarda önerdiğim m51, oppo reno 4 ve realme 7 pro var. Realme istemiyorsunuz, oppo reno 4 ve m51 arasından tercihte bulunun bence.

SDN Son Haberler

Son mesajlar