Babam İçin Telefon Önerisi Rica Edebilirmiyim

Bu konuyu okuyanlar

Cvnmrt

Profesör
Premium'dan kastınız malzeme kalitesiyse Mi Note 10 Lite da düşünülebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Realme 7 Pro
- 65W hızlı şarj
-Daha stabil ve optimize bir ara yüz (Daha kaliteli bir yazılım yani)
-Stereo hoparlör
-Ön kamerada daha iyi fotoğraf (Ön kamera bokeh modu M51 daha iyi)
- Arka kamerada daha iyi video
- Video ve fotoğrafta renk doğruluğu
Poco X3 NFC
-120Hz
-Stereo hoparlör
-Arka kamerada daha iyi fotoğraf
-Güncellemelerin optimize gelmemesi ve sadece 1 android sürüm güncellemesi alması
M51
- İkisinden de daha az ömürlü bir yazılım
- Batarya performansı
- Ön kamerada daha iyi video
Poco 2 android güncellemesi alacak diye biliyorum video konusunda da izlediğim kadarıyla Realme 7 Pro bu üçü arasında en geride olan.

Merhaba Arkadaşlar Babama Bir Telefon Almayı Düşünüyoruz Poco X3 NFC Ve Samsung Galaxy S8+ Düşündük İkisininde Fiyatı 3700 TL Sizce Hangisi Alınmalı Benim Galaxy S8+ Düşünme Sebebim Biraz Daha Premium Bir Cihaz Olması Önerileriniz Nedir Redmi Note 9 Ve Realme Modellerinden İstemiyorum Onu Baştan Diyeyim Önerileriniz İçin Şimdiden Teşekkürler
İkinci el İphone 8 de alabilirsin.

Ekto02

Doçent
Tekrardan Yardımcı Olanlara Teşekkürler Babamla İyice Konuştuk Tercihini Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB Modelinden Yana Yaptı Umarım Memnun Kalır Herkese Tekrardan Teşekkürler

LoKi*

Asistan
Merhaba Arkadaşlar Babama Bir Telefon Almayı Düşünüyoruz Poco X3 NFC Ve Samsung Galaxy S8+ Düşündük İkisininde Fiyatı 3700 TL Sizce Hangisi Alınmalı Benim Galaxy S8+ Düşünme Sebebim Biraz Daha Premium Bir Cihaz Olması Önerileriniz Nedir Redmi Note 9 Ve Realme Modellerinden İstemiyorum Onu Baştan Diyeyim Önerileriniz İçin Şimdiden Teşekkürler
M51(kalin ve agir olmasi sorun olmazsa)ya da oppo reno 4

alper2009

Asistan
realme 6 pro diyorum

SDN Son Haberler

Son mesajlar