Babam bu Laptop u almış nasıl sizce ? SAMSUNG NP350V5C-S0FTR

FurkanAkın

Öğrenci
Arkadaşlar bu laptopu almış babam bilgisayar programcılığı okuyorum. Genel olarak Visual Studio kullanıcam . Ama oyun için bu bilgisayar ne kadar yeterli olur high performanslar vs için ve de video hobim var after effects ve sony vegas gibi programlarıda kullanıcam.

Visual Studio-Oyunlar-After Effects bu programlar ve oyunlar açısından performans sizce nasıl olur ?

BELLEK 8 GB BELLEK TİPİ DDR3 1600 Mhz
GRAFİK TİPİ AMD Radeon hd 7670M
EKRAN BELLEĞİ 2 GB gDDR3
EKRAN BOYUTU 15,6"
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1366 x 768 Piksel
EKRAN ÖZELLİĞİ HD LED
İŞLEMCİ Intel Core i7 3630QM
İŞLEMCİ HIZI 2,40 GHz
İŞLEMCİ TİPİ Intel Core i7
MARKA SAMSUNG
MODEL NP350V5C-S0FTR
PİL TİPİ 6 Hücreli
SABİT DİSK 750 GB S-ATA

Kendi cebimdeki paramla alsam yine lafı sokar babam :D öyle bir babam var :p

Ayrıca laptop için idare eder diyenlere inanmaz özellikleriyle seni 3-4 sene götürür.

Oyun performansı hakkında yorum yapabilir misiniz peki ?=) Birde ekran kartını ileride değiştirebilme imkanım varmı yada yeni bir tane takma imkanım var mı ?

Amd benim için bitmiştir daha da almam soranlara da iyi demem bende bir amd hd 5470 var düşman başına zaten laptop hp bir ısınıyor bide kasmadan oynayabilsem eyvallah diyecem üniversitedeki arkadaşlarıma bakıyorum adamda geforce var raatına bakıyor.

Düzenleme yapamadım ilk mesajım için fotoğraflar burada;

tr_NP350V5C-S09TR_602_Right-Angle_silver

tr_NP350V5C-S09TR_601_Front-Open_silver

tr_NP350V5C-S09TR_605_Left_silver

tr_NP350V5C-S09TR_604_Right_silver

Çok teşekkür ederim arkadaşlar laptop elime ulaştı incelemesini yeni bir başlık altında paylaşıcam, umarım daha iyilerine sahip olursunuz.

Oyun konusun bf3 ve prototype2 yi oynayamadım ben oyun açısından pek iyi bir bilgisayar değil ısınma sorunu oyun oynarken soğutucu oldugu halde hafif ısınma oluyor

Bilgisayarın güzel şık bir görüntüsü var. Banada babam pc'aldı bana danışmadan hemde. Ama pc takır takır. 1 Senedir kullanıyorum 2 Kere fortmat attırdım oda benim hatalarım yüzünden. :)