Babam Beni Dövüyor

Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar. Konuyu yanlış yere açmış olabilirim, kusura bakmayın. Babam beni ben kendimi bildim bileli dövüyor. Derslerim kötü değil. Hafta sonu sadece 1 saat pc oynayabiliyorum. 1 saati geçerse dövüyor ve 1 ay yasaklıyor. En ufak şeylerde bile dövüyor. Daha bugün yanlışlıkla bir kadının ayağına bastığım için alışveriş merkezinde dövdü. Eve geldiğimde kardeşim birşey yaptı diye boğazından tutup tavana kadar kaldırdı, yere bıraktı ve dövmeye başladı. Annem geldi engelledi dövmesini bu seferde anneme bağırdı, küfür etti kadın sinirden ikinci gözlüğünü kırdı. Lütfen yardım edin.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Annene şiddet uyguluyorsa veya sana uyguladığı şiddette haddini aşıyorsa polise haber ver, yapılacak birşey yok.
Yapılan kötü bir işin bile raconu yani çizgisi vardır.
O çizgiyi geçerse işler birkaç saniyede geri dönülmez şekilde sonsuza kadar kötü olabilir.
Ancak insanlar özünde iyi niyetlidir, tedavi vs edilirse geçebilir.
O yüzden psikiyatriste götürüp ilaçla tedavi yapılırsa iyileşecektir.
Mümkünse kardeşlerin ve annen birleşip babanızı doktora gitmesi için ikna etmeye çalışın.

Arrup Tayyup

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Evet arkadaşlar. Konuyu yanlış yere açmış olabilirim, kusura bakmayın. Babam beni ben kendimi bildim bileli dövüyor. Derslerim kötü değil. Hafta sonu sadece 1 saat pc oynayabiliyorum. 1 saati geçerse dövüyor ve 1 ay yasaklıyor. En ufak şeylerde bile dövüyor. Daha bugün yanlışlıkla bir kadının ayağına bastığım için alışveriş merkezinde dövdü. Eve geldiğimde kardeşim birşey yaptı diye boğazından tutup tavana kadar kaldırdı, yere bıraktı ve dövmeye başladı. Annem geldi engelledi dövmesini bu seferde anneme bağırdı, küfür etti kadın sinirden ikinci gözlüğünü kırdı. Lütfen yardım edin.
hala dövüyor mu