Baba çok ucuza bırrrlamış

Bu konuyu okuyanlar

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
42510.jpg

Rol aldığı reklam filminde Müslüm Gürses’in şimdi ne kadar aldığı merak ediliyor...
Rol aldığı reklam filminde “bırr” repliğiyle dikkatleri üzerine çeken Müslüm Gürses’in bunun karşılığında firmadan 400 bin YTL aldığı iddia ediliyordu... Ancak reklam filminin maliyetinin rol alan diğer sanatçılarla birlikte toplam 50 bin dolar olduğu söylentisi ortalığı karıştırdı. İddiaya göre, Gürses reklam filmi karşılığı 30 bin dolar alırken geriye kalan para ise diğer sanatçılar arasında bölüştürüldü... Kargo’nun solisti Koray 10 bin dolar alırken Pamela Spence ve Nuri Alço 5 bin dolara reklamda “bırr” ladı... 4 sanatçının toplam kazancı rakip firmanın reklam yıldızı Aysun Kayacı’nın aldığı 250 bin YTL’ye yaklaşamadı... Kayacı’nın öpüşmesi bırrlayanları solladı...

Haber müzik dünyasında kulaktan kulağa yayılırken “Baba çok ucuza bırrrrlamış” esprileri yapılmaya başladı.

Müslüm Gürses’in hayranlarından bazıları sanatçının reklamda “bırrr” diyerek sallanmasını eleştirmiş “gitti ’baba’nın karizması” diyerek tepkilerini dile getirmişti. Kimi hayranları ise “Baba’ya Aysun’u öpmek yakışır” diyerek internette Müslüm Gürses ile Aysun Kayacı’nın öpüşürken gösteren fotoşop resmini yayınlamıştı. Gürses’in reklamdan az para alması hayranlarını daha da üzeceğe benziyor.
kaynak

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
way beeee ben de cok para harcamışlardır die düşünmüştüm reklama ama harbiden cok ucuza gitmiş cünkü karizma yı cizdiriyor :D

87burc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bencede hemde baya bı cızılmış karızma cok sacma bı reklam saten

fire

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bencede çok saçma.neymiş o öyle bıırrrrrrrrrr başka slogan bulamamışlarmı.üstelik müslüm gibi bir sanatçıyada yakıştıramadım doğrusu...

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Zaten şu an reklamın saçması makbul :D ;D bırrrrrr

fire

Asistan
Reaksiyon puanı
0
doğru söylüyorsun.reklamlarda mantıklı öğretici bir şey yok..

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu kadar ucuz olacağına inanmıyorum.

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Müslüm'ün paraya ihtiyacı varmış öle yazıyodu

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Gündeneme tekrar gelmek için üstüne bir de para alıyor niye bırlamasın. 30.000 $ o açıdan Müslüm için iyi para. Bu açıdan Coca Cola da tilki kurnazlığıyla şu anda gündemde olmayan ama bilinen isimleri reklam için seçiyor ki bu kişiler çok ucuza hemence oynamayı kabul ediyorlar.
Pepsi ise şu anda gündemde olan isimlerden birini oynatmış ve 250.000 $'ı bayılmış..

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Benim açımdan aysun kayacı'nın öpüşmesini izlemek, müslüm'ün bırrrlamasını izlemekten daha güzel :D ;)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Şu Müslüm'ün Brrrr reklam filmi, paranın kudreti hakkında bazı ipuçları veriyo değil insana. Kadir İnanır 'ın Komiser Sheakspear 'de etek giymesini anlarım ki profesyonellik bunu gerektirir. Ama Müso 'nun kaygıları tamamen maddi.Herhangi bi' reklamveren olarak yeteri kadar para verirseniz, kime neler yaptırabileceğinizden pay çıkarın artık bu reklam filminden !

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
lucifer dedi ki:
Benim açımdan aysun kayacı'nın öpüşmesini izlemek, müslüm'ün bırrrlamasını izlemekten daha güzel :D ;)
seni gidi seni ;D

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
annem bu reklamdan nefret ediyo :# :D reklam çıktığında kanal değiştiriyo ;D