Baba çok ucuza bırrrlamış

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye

Rol aldığı reklam filminde Müslüm Gürses’in şimdi ne kadar aldığı merak ediliyor...
Rol aldığı reklam filminde “bırr” repliğiyle dikkatleri üzerine çeken Müslüm Gürses’in bunun karşılığında firmadan 400 bin YTL aldığı iddia ediliyordu... Ancak reklam filminin maliyetinin rol alan diğer sanatçılarla birlikte toplam 50 bin dolar olduğu söylentisi ortalığı karıştırdı. İddiaya göre, Gürses reklam filmi karşılığı 30 bin dolar alırken geriye kalan para ise diğer sanatçılar arasında bölüştürüldü... Kargo’nun solisti Koray 10 bin dolar alırken Pamela Spence ve Nuri Alço 5 bin dolara reklamda “bırr” ladı... 4 sanatçının toplam kazancı rakip firmanın reklam yıldızı Aysun Kayacı’nın aldığı 250 bin YTL’ye yaklaşamadı... Kayacı’nın öpüşmesi bırrlayanları solladı...

Haber müzik dünyasında kulaktan kulağa yayılırken “Baba çok ucuza bırrrrlamış” esprileri yapılmaya başladı.

Müslüm Gürses’in hayranlarından bazıları sanatçının reklamda “bırrr” diyerek sallanmasını eleştirmiş “gitti ’baba’nın karizması” diyerek tepkilerini dile getirmişti. Kimi hayranları ise “Baba’ya Aysun’u öpmek yakışır” diyerek internette Müslüm Gürses ile Aysun Kayacı’nın öpüşürken gösteren fotoşop resmini yayınlamıştı. Gürses’in reklamdan az para alması hayranlarını daha da üzeceğe benziyor.
kaynak

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
way beeee ben de cok para harcamışlardır die düşünmüştüm reklama ama harbiden cok ucuza gitmiş cünkü karizma yı cizdiriyor :D

fire

Asistan
bencede çok saçma.neymiş o öyle bıırrrrrrrrrr başka slogan bulamamışlarmı.üstelik müslüm gibi bir sanatçıyada yakıştıramadım doğrusu...

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Gündeneme tekrar gelmek için üstüne bir de para alıyor niye bırlamasın. 30.000 $ o açıdan Müslüm için iyi para. Bu açıdan Coca Cola da tilki kurnazlığıyla şu anda gündemde olmayan ama bilinen isimleri reklam için seçiyor ki bu kişiler çok ucuza hemence oynamayı kabul ediyorlar.
Pepsi ise şu anda gündemde olan isimlerden birini oynatmış ve 250.000 $'ı bayılmış..

lucifer

Profesör
Benim açımdan aysun kayacı'nın öpüşmesini izlemek, müslüm'ün bırrrlamasını izlemekten daha güzel :D ;)

Jerusalem

Profesör
Şu Müslüm'ün Brrrr reklam filmi, paranın kudreti hakkında bazı ipuçları veriyo değil insana. Kadir İnanır 'ın Komiser Sheakspear 'de etek giymesini anlarım ki profesyonellik bunu gerektirir. Ama Müso 'nun kaygıları tamamen maddi.Herhangi bi' reklamveren olarak yeteri kadar para verirseniz, kime neler yaptırabileceğinizden pay çıkarın artık bu reklam filminden !