Aynı sınıfta 33 kardeş

Bu konuyu okuyanlar

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
kardes.jpg

Muş'un Bulanık ilçesine bağlı Şatırlar köyünde, toplam mevcudu 40 olan ve eğitimin birleştirilmiş sınıfta verildiği Barbaros Kıran İlköğretim Okulu'nda 33 kardeş aynı sınıfta okuyor. 'Bir inat uğruna' 3 kez evlendiğini belirten Ziya Yaşar (61), birinci eşi Tevrat'tan (60) 13, ikinci eşi Saime'den (55) 19, üçüncü eşi Dilber'den (53) ise 17 çocuğu olduğunu kaydetti. Barbaros İlköğretim Okulu Müdürü Berat Artan ise öğrencilerinin tamamına yakınının bir ailenin çocukları olduğunu söyledi. Artan, sınıftaki 40 öğrenciden 33'ünün kardeş ve soyadlarının 'Yaşar' olduğunu dile getirdi.
kaynak: zaman...

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
vay maşşallah demek geliyo insanın içinden

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
abi 5 den sonra kısırlaştıracaksın bu adamları daha sonra çocuklarıyla ilgilenmiyorlar bu sefer çocuklarda iyi bir eğitim almayıp edep ve insanlıktan nasiplerini almadıkları için milletin başına kapkaçcı , hırsız , terörist olup çıkıyorlar ...

uçkuruna sahip olamayan bir aptal hiçbirşeyine sahip olamaz, neymiş efendim inat uğruna evlenmiş asacaksın abi böyle adamları neymiş efendim inatmış,senin inadın ugruna bu millete zarar vermeye hakkın var mı öküz herif ...

tarky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazık İşte Klasik Bir Türkiye Görüntüsü!.

Dünyada Varmıdır Başka Böyle Bir Örnek Acaba!.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
adam harbi iyi çalışmış, kim bilir böyle kaç aile var. yazıkk, eminim çoğu çocuğunun adını bile bilmiyodur bu angut :D

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bi de avrupa birliğine niye giremiyoruz diyolar :S

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Allah verir onun rızıklarını.:D

Diyenler bunlar herhalde :D. Burası türkiye

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bi kadın 19-17-13 çocuğu nasıl doğurur ya, ve nasıl bi sürede yatiştirdin naaptın be adam!!!

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
...birinci eşi Tevrat'tan (60)'ı bi okudum gözlerim açıldı sonradan 13'ü gördümde hafif küçüldü.. ama hafif böyle oldu o_O ahhahahahaaa

abi naaptın sen yaa! nasıl bi bel varmış sende :* :D

Reaksiyon puanı
0
adam ne güzel bütün çocuklarını okutuyo adlarını bile bilmiyodur diyosunuzya bence biliyodur sen 33 kişi adından sonrasını ezberliyemiyo musun... gerçi çok büyük cahillik adamın yaptığı.çocukların yerinde olmak istemezdim belli bi gelecekleri yok sonra dediğiniz gibi ne olcakları belli olmuyor.zaten dağa çıkan teröristlerde yoksul olup aç kaldıklarını bahane ediyolar terörist olma sebebi olarak.