Ayarlar Açılmılyor

Bu konuyu okuyanlar

KingOfTheEarth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
ayarlar ve windowsun tuşu varya klavyede oraya basıyorum orasıda açılmıyor sebebi nedir acaba win 10 pro kullanıyorun prodan sonra oldu adam pro yükledi ama homeye geri dönülmüyor sebebi nedir acaba ayarlar dan başka hesap makinesi falan gibi şeylerde açılmıyor update yapmak istiyorum oda açılmıyor neden acaba

Son düzenleme:

?Eggman?

Asistan
Reaksiyon puanı
164
ayarlar ve windowsun tuşu varya klavyede oraya basıyorum orasıda açılmıyor sebebi nedir acaba win 10 pro kullanıyorun prodan sonra oldu adam pro yükledi ama homeye geri dönülmüyor sebebi nedir acaba
Windows tuşuyla açılan kısım bende de açılmıyor nedenini anlayamadım :(.

KingOfTheEarth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Orası bende açılıyor... Bilgisayarı yeniden başlat belki sende işe yarar, bende işe yaramamıştı.
aslında bu tür olaylar elektrikler bir an kesilip geliyo açıyoz ya sorunlar o an patlak vermeye başlıyor proda öyle birşey oldu ama homede öyle birşey yaşamadım elektrikler gitsede açtım homede öyle hiç hata almadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orası bende açılıyor... Bilgisayarı yeniden başlat belki sende işe yarar, bende işe yaramamıştı.
ekran kartından olabilirmi amd radeon 6510 series internette okudumda böyle bir ekran kartı yok diyolar ölü pixel falan diyolar

KingOfTheEarth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Konsola şu komutu yazarmisiniz
slmgr /xp

Hahahaha :D, ne konsolu ya
Fazla cs go oynamanın zararlı xD
CMD ye yazın
cmd de açılmıyor nasıl yapcam işte kısayolu falan yokmu reis

Konsola şu komutu yazarmisiniz
slmgr /xp

Hahahaha :D, ne konsolu ya
Fazla cs go oynamanın zararlı xD
CMD ye yazın
eqwqweqwe orayı okumadan yazdım qweqwe

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
ayarlar ve windowsun tuşu varya klavyede oraya basıyorum orasıda açılmıyor sebebi nedir acaba win 10 pro kullanıyorun prodan sonra oldu adam pro yükledi ama homeye geri dönülmüyor sebebi nedir acaba ayarlar dan başka hesap makinesi falan gibi şeylerde açılmıyor update yapmak istiyorum oda açılmıyor neden acaba
Bilgisayara gir
C: diskine sağ tık yap
özellikler e bas
üst sekmelerden araçları seç
şimdi denetleye bas
ben sorunum oldumu böyle çözüyom

cmd de açılmıyor nasıl yapcam işte kısayolu falan yokmu reis
windows+R ye bas
cmd.exe yaz
ve cmd açılır

S

SDN Anonim 320986

SDN Okuru
1- Sisteminizi sağlıklı çalışan bir zamana geri yükleyin. Sorunlarınız düzelir. Sistem geri yükleme ayarlarınız üzerinden bu işlemi rahat şekilde yapabilirsiniz. Olmazsa eğer +
2- Sistemi shift tuşuna basılı tutarak bırakmadan pc'i yeniden başlatın, onarım ekranı geldiğinde, onarım menüsü üzerinden sistemle ilgili olan seçeneklerden sistem onarma işlemlerini deneyin.
3- Sistem ön bellek ve arka plan meşkuliyetlerinden "explorer dosya yöneticisini" meşkul eden uygulamalardan kaynaklı olarak, Settings manager açılmıyor olabilir buna mukabil yapılacak işlem sistem genel temizliğide çözüm olabilir. Ben kendim için komutlarla yazdığım GST'i (genel sistem temizlik aracını) kullanarak sistemi ilk günki gibi tertemiz yapabilirsiniz. işlemler sonunda tekrar'dan ayarlar girmeyi deneyin yüksek ihtimal sorununuz çözülecektir.
GST'i indirme linki: GST.bat (Kendi account'um'dan)
+ Olarak_
4- Advanced systemcare uygulamasınıda önerebilirim buda free/ücretsiz olarak kullanılabilen sistemde bakım onarım hızlandırma oyun için turbo mode vb. işlemlere sahip güzel bir uygulama.
Kaynak: Free PC optimizer and cleanup for PC & Windows - Advanced SystemCare Free

İyi Forumlar | Saygılarımla. :)