Ayağa kalkınca başım dönüyor

Bu konuyu okuyanlar

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Çok merak ediyorum bu forumda doktor, hacı,hoca veya üfürükçü mü var ? Yoksa insanlar bu kadar mı boş hale geldi ki sağlık problemlerini bile bir uzmana danışmadan internetten çözmeye çalışıyor

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Benimde her gun aralıksız başlım ağrıyor bunun sebebi izole günlüklerinde kafayı yediğimizden olmalı. Neyse konuna gelecek olursak tansiyonun olabilir şu virüs muhabbeti bittikten sonra geç kalmadan doktora gözükmeni şiddetle tavsiye ediyorum

muhsinozer0

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Namaz kılsın Dua etsin geçer öyle mi?
Teyzem Namaz kılıyordu ama kansere yakalanmamıştan öncede Onda baş dönmeleri oldu ve yatağdan kalkamayınca Doktora götürdük. Kansere yakalandığını öğrenince dünya anında ters döndü gözümde.

O gün bu gündür Böyle şeylerin şakası olmaz. Ne kadar yaşamasına çalışsakta Kanser onu bizden aldı.
namaz kıl demiyorum kardeşm. ben sana ayaga kalktiginda basin donunce bu pozisyona gec. saniyesinde gecer diyorum. ama hastalıksa bilemem

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Limon gibi tansiyon düşürücü şeyler yiyor musun.( Ben kabuğuna kadar yerdim çok hoşuma giderdi benim de başım aynı şekilde olurdu)

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Bunu buraya sormak yerine hastaneye gitmeniz daha iyi olabilir. ben hekimim. Baş dönmesinin tahmin edemeyeceğiniz kadar nedeni vardır. Yakın zamanda bir ameliyat geçirdiniz mi? Bu fazla oturmaktan bile olabilir. Verdiğiniz bulgulara göre gözlerinizde bir sorun olabilir. Kısa süreki baş dönmesinin sebebi genelde gözlerdir. Astigmat,, miyop veya hipermetrop olabilir. Bende de astigmat var kalkınca oluyor. Göz sorununuz var mı?

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Ayağa kalkma o zaman
Hiç oturmiyim oda olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu buraya sormak yerine hastaneye gitmeniz daha iyi olabilir. ben hekimim. Baş dönmesinin tahmin edemeyeceğiniz kadar nedeni vardır. Yakın zamanda bir ameliyat geçirdiniz mi? Bu fazla oturmaktan bile olabilir. Verdiğiniz bulgulara göre gözlerinizde bir sorun olabilir. Kısa süreki baş dönmesinin sebebi genelde gözlerdir. Astigmat,, miyop veya hipermetrop olabilir. Bende de astigmat var kalkınca oluyor. Göz sorununuz var mı?
Daha önce ameliyat olmadım gözlerimdede bir bozukluk yok bence uzun süre hareketsiz kalmamdam olabilir