Ayağa kalkınca başım dönüyor

Bu konuyu okuyanlar

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Merhaba sdn üyeleri nedenini bilmediğim bir soruyla karşınızdayım bir yerde 30 dakikakadan fazla o civarlarda işte oturduktan sonra ayağa kalkınca başım dönüyor son 8 aydır böyle nedenini bilmiyorum başım dönerken gözlerim ağrıyor ciddi bir sorun yoktur değilmi yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu baş dönmesi 12 saniye civarlarında sürüyor

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Bana ara sıra oluyor. Fazla bir şeye kafa yorup yada yanlış şekilde oturduğumda falan. Ama sana her zaman oluyorsa bir doktora görün derim. Şekerin de düşüyor olabilir.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Geçen iki gün Bende işte olduğumda Nedenini bilmediğim şekilde Baya başım dönüyordu. Bu gün biraz iyi gibiyim. Sanki havada iple sallamışlar beni öyle geziyordum ortamda.
Garip bir hissti

DMT müziğini dinlediğimden sonra oldu sanırım. Ama ne alakası olabilir ki? Hüzurlu bir müzikti. Arka fonda çanlar çalıyordu hafif Su sesinin efekti filan vardı.
Hiç anlamadım

Edit ---- Aha bu muzik ten sonra Benim kafa Bir milyon. Daha 2 defa art arda dinledim sabahı Yüzüm gülüyordu ve havada uçuyordum gibi hafiflemiştim. Başım dönüyordu ama sanırım Ben o ben değildim Başka dünyadaydım.

Son düzenleme:

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Bu arada uzanırken nedense kafamı yastığa koyasım gelmiyor arada boşluk bırakıyorum ondan olabilirmi

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Bence olmaz. Kan basıncını ölçtür bir eğer her gün böyle durumdaysan.

Kan azlığı olunca baş dönmesi sıklıkla yaşanır.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Siz sarhoş sunuz.
(Tansiyonunuz düşüyor)

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Grip başlangıcında da oluyor böyle şeyler. Ama hafif ateş ile birlikte.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Sıkıntı etmeyin normal bir şey o.

Reaksiyon puanı
7,999
Düzeltme: Mesaj yanlış anlaşılıyordu sildim özür dilerim.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2,554
Spor yapmadığım zamanlar çok hareketsiz kalınca bende de olurdu son zamanlarda olmuyor artık.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Geçen iki gün Bende işte olduğumda Nedenini bilmediğim şekilde Baya başım dönüyordu. Bu gün biraz iyi gibiyim. Sanki havada iple sallamışlar beni öyle geziyordum ortamda.
Garip bir hissti

DMT müziğini dinlediğimden sonra oldu sanırım. Ama ne alakası olabilir ki? Hüzurlu bir müzikti. Arka fonda çanlar çalıyordu hafif Su sesinin efekti filan vardı.
Hiç anlamadım

Edit ---- Aha bu muzik ten sonra Benim kafa Bir milyon. Daha 2 defa art arda dinledim sabahı Yüzüm gülüyordu ve havada uçuyordum gibi hafiflemiştim. Başım dönüyordu ama sanırım Ben o ben değildim Başka dünyadaydım.

müziği on saniye önce açtım ama video 1,5 dakika olmuş. haklısınız :D
Edit: Pardon 2,5 :D

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Merhaba sdn üyeleri nedenini bilmediğim bir soruyla karşınızdayım bir yerde 30 dakikakadan fazla o civarlarda işte oturduktan sonra ayağa kalkınca başım dönüyor son 8 aydır böyle nedenini bilmiyorum başım dönerken gözlerim ağrıyor ciddi bir sorun yoktur değilmi yardımcı olursanız sevinirim

Bu baş dönmesi 12 saniye civarlarında sürüyor
8 AY ! Yahu birincisi bu kadar zaman niye doktora gitmedin ? İkincisi neden bu tür sağlık konularını forumda tartışıyorsunuz ? Birisi dese şunu yap bende vardı yaptım geçti diye.Ölsen sonra n'olacak.Ya tabi bazı şeyler sorulur tecrübeye bağlıdır ama onlar da bellidir hani.Lütfen bu tür muayene gerektiren durumlar için doktora gidin.

Herkeste olur o. Bir anda ayağa kalkmayın yavaş kalkın. Yatar pozisyondan oturmaya daha sonrasında ayağa kalkın. Bir anda fırlayınca o baş dönmesi ile düşebilirsiniz (Kendim düşmüştüm :D)
Ya hacıt adam 12 saniye diyor.Sırf bir şey yazmış olmak için yazmayın ya.O dediğini herkes biliyor zaten.Adamda (Allah göstermesin) tümör vs. olsa sana uyup doktora gitmezse ne olacak.Ne düşüncesizsiniz ya.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Garip bir hissti

Hiç anlamadım

Hocam Siz Ne Gönderdiniz 2 Dakikada 10 Dakika Oldu :D 1 Saatlikmiş Tamam Bu 20 Dakikada Biter :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Hocam Siz Ne Gönderdiniz 2 Dakikada 10 Dakika Oldu :D 1 Saatlikmiş Tamam Bu 20 Dakikada Biter :D
Etkisi altına bu kadar hızlı mı girdin? ? Bu gidişle İlk videoda senin kafa bir milyon olur.
Ben 2 yada 3 defaya sallanıyordum

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Etkisi altına bu kadar hızlı mı girdin? ? Bu gidişle İlk videoda senin kafa bir milyon olur.
Ben 2 yada 3 defaya sallanıyordum
Hem Kod Yazıp Hem de Müzik Dinliyordum. Baktım 10 Dakika Olmuş Buraya Yazdım Koda Devam Ediyordum Ne Yazacağımı Unuttum. Sonra 10 Saniye Falan Düşündüm Tekrar Baktım 15 Dakika Olmuş

Daha Dinlemesem mi Acaba?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Hem Kod Yazıp Hem de Müzik Dinliyordum. Baktım 10 Dakika Olmuş Buraya Yazdım Koda Devam Ediyordum Ne Yazacağımı Unuttum. Sonra 10 Saniye Falan Düşündüm Tekrar Baktım 15 Dakika Olmuş

Daha Dinlemesem mi Acaba?
Bence dinleme abi. Ben bıraktım biraz kendime geldim. Hakkatten çok garip olmuştum. Sanki Canlı Ruhtum uçuyordum ama bilincim yerindeydi.

Reaksiyon puanı
7,999
8 AY ! Yahu birincisi bu kadar zaman niye doktora gitmedin ? İkincisi neden bu tür sağlık konularını forumda tartışıyorsunuz ? Birisi dese şunu yap bende vardı yaptım geçti diye.Ölsen sonra n'olacak.Ya tabi bazı şeyler sorulur tecrübeye bağlıdır ama onlar da bellidir hani.Lütfen bu tür muayene gerektiren durumlar için doktora gidin.

Ya hacıt adam 12 saniye diyor.Sırf bir şey yazmış olmak için yazmayın ya.O dediğini herkes biliyor zaten.Adamda (Allah göstermesin) tümör vs. olsa sana uyup doktora gitmezse ne olacak.Ne düşüncesizsiniz ya.
Bana ne bağırıyorsun ben mi yapmışım hastalığını? Biz de biliyoruz doktora gitmesi gerektiğini. Ben herkeste olduğunu belirttim saçma sapan atarlara girmenize gerek yoktu.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Bence dinleme abi. Ben bıraktım biraz kendime geldim. Hakkatten çok garip olmuştum. Sanki Canlı Ruhtum uçuyordum ama bilincim yerindeydi.
Zaman Algım Bozulmasın Diye PHP İle Tarih Ve Saati Yazdım :D

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Bana ne bağırıyorsun ben mi yapmışım hastalığını? Biz de biliyoruz doktora gitmesi gerektiğini. Ben herkeste olduğunu belirttim saçma sapan atarlara girmenize gerek yoktu.
Yahu arkadaşım sen adamda ne hastalığı olduğunu bilmiyorsun ki herkeste olduğunu savunasın.Ben tam da bu boşboğazlığa kızıyorum zaten.Savunmaya bak bir de demiş ben mi yaptım hastılığı diye.Atarım saçma sapan değil.Sağlık önemli (hem de çok önemli ) bir konu.Sizin kimsenin kararlarını yanlış etkilemeye hakkınız yok.Dersin doktora git diye Ok.

Reaksiyon puanı
7,999
Yahu arkadaşım sen adamda ne hastalığı olduğunu bilmiyorsun ki herkeste olduğunu savunasın.Ben tam da bu boşboğazlığa kızıyorum zaten.Savunmaya bak bir de demiş ben mi yaptım hastılığı diye.Atarım saçma sapan değil.Sağlık önemli (hem de çok önemli ) bir konu.Sizin kimsenin kararlarını yanlış etkilemeye hakkınız yok.Dersin doktora git Ok.
Allahım yarabbim ayağa kalkınca baş dönmesi çoğu kişide var dedik diye suçlu olduk. Ben git şu doktora tedavi ol git şu ilacı al veya doktora git gitme demedim. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Yahu arkadaşım sen adamda ne hastalığı olduğunu bilmiyorsun ki herkeste olduğunu savunasın.Ben tam da bu boşboğazlığa kızıyorum zaten.Savunmaya bak bir de demiş ben mi yaptım hastılığı diye.Atarım saçma sapan değil.Sağlık önemli (hem de çok önemli ) bir konu.Sizin kimsenin kararlarını yanlış etkilemeye hakkınız yok.Dersin doktora git diye Ok.
Tamam Hocam Kavga Etmeyin.

Ayağa kalkma o zaman
Yazacaktım Çekindim Ben :D

muhsinozer0

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Merhaba Kardeşim, sana harika bir çözüm sunacağım umarım bunu görürsün. Kalktığın zaman gözün karardığı zaman namazdaki rüku hareketini yaptığın zaman saniyesinde geçiyor. Ben hep yapıyorum
1590773118058.png

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Merhaba Kardeşim, sana harika bir çözüm sunacağım umarım bunu görürsün. Kalktığın zaman gözün karardığı zaman namazdaki rüku hareketini yaptığın zaman saniyesinde geçiyor. Ben hep yapıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 101799
Namaz kılsın Dua etsin geçer öyle mi?
Teyzem Namaz kılıyordu ama kansere yakalanmamıştan öncede Onda baş dönmeleri oldu ve yatağdan kalkamayınca Doktora götürdük. Kansere yakalandığını öğrenince dünya anında ters döndü gözümde.

O gün bu gündür Böyle şeylerin şakası olmaz. Ne kadar yaşamasına çalışsakta Kanser onu bizden aldı.

Son düzenleme:

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Namaz kılsın Dua etsin geçer öyle mi?
Teyzem Namaz kılıyordu ama kansere yakalanmamıştan öncede Onda baş dönmeleri oldu ve yatağdan kalmayınca Doktora götürdük. Kansere yakalandığını öğrenince dünya anında ters döndü gözümde.

O gün bu gündür Böyle şeylerin şakası olmaz. Ne kadar yaşamasına çalışsakta Kanser onu bizden aldı.
Geçmiş Olsun :(.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Allahım yarabbim ayağa kalkınca baş dönmesi çoğu kişide var dedik diye suçlu olduk. Ben git şu doktora tedavi ol git şu ilacı al veya doktora git gitme demedim. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim.
Anlatmak istediğim şey şu arkadaşım.Senin yazdıklarını gören kişi çok normal bir şeymiş gibi algılayabilir ve doktora gitmekten vazgeçebilir.Yoksa benim başka bir derdim yok.

Reaksiyon puanı
7,999
Anlatmak istediğim şey şu arkadaşım.Senin yazdıklarını gören kişi çok normal bir şeymiş gibi algılayabilir ve doktora gitmekten vazgeçebilir.Yoksa benim başka bir derdim yok.
Teşekkürler uyarınız için ben onu düşünmemiştim. Yorumumu sildim bu arada tekrardan özür dilerim.

zade7474

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Normal bir şey kanka sorun etme fazla ayağa kalkarken birden kalktığında oluyor