Öneri Avrupa Lokasyonlu Web Hosting Önerileri ??

Bu konuyu okuyanlar

acmakapamatusu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
17
Selamlar herkese öncelikle.

Yapım aşamasında olan bir web sitemiz için müşteri odaklı, biraz da fiyatı uygun bir hosting şirketi arayışına girdim. Müşterimizi memnun etmek adına özellikle kesintisiz bir hizmet önemli bizim için uptime ı yüksek olan. Sürekli ulaşılabilir bir yer olması önemli yani kısaca.

Lütfen çalıştığınız firmaları artısıyla eksisiyle yorumlara yazarsanız sevinirim.

Reaksiyon puanı
94
Selamlar herkese öncelikle.

Yapım aşamasında olan bir web sitemiz için müşteri odaklı, biraz da fiyatı uygun bir hosting şirketi arayışına girdim. Müşterimizi memnun etmek adına özellikle kesintisiz bir hizmet önemli bizim için uptime ı yüksek olan. Sürekli ulaşılabilir bir yer olması önemli yani kısaca.

Lütfen çalıştığınız firmaları artısıyla eksisiyle yorumlara yazarsanız sevinirim.
GoDaddy.

ardatdev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
56
Ben websitemi oraya koydum. Dosyalarını falan ama sorunsuz çalışıyor.
Ben çok fazla sorun yaşadım. Bir ayarı değiştirmek için panele giriyorum ama panel hata veriyor. Az sonra tekrar deneyin diyor. Aylarca düzeltmediler hatayı. Ondan sonra Güzel Hosting'e geçtim. 1 aydır kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Destek ekipleri gayet iyi. Hızlıca yardımcı oluyorlar.

Reaksiyon puanı
94
Ben çok fazla sorun yaşadım. Bir ayarı değiştirmek için panele giriyorum ama panel hata veriyor. Az sonra tekrar deneyin diyor. Aylarca düzeltmediler hatayı. Ondan sonra Güzel Hosting'e geçtim. 1 aydır kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Destek ekipleri gayet iyi. Hızlıca yardımcı oluyorlar.
Güzel hosting şirketin adımı? Yoksa reklam olmasın diye öylemi dedin?

kartonbardak

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Çok yüksek trafik alan web sitelerimde oldu benim. Güzel hosting, veridyen firmaları hizmet olarak iyidir ama ben de yaklaşık 3 senedir güzel hostingle çalışıyorum. Hosting ve sunucu ihtiyaçlarım için buraya taşımıştık. Sunucuların hızları gayet stabil. Diğer firmalara göre de Avrupa fiyatları bence çok önde. TL bazlıydı.