Atakan reyiz - Kurtlar Vadisi Pusu

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Atakan reyiz Kurtlar Vadisinde oynamış :)

1-)Sesin hiç benzemiyor
2-)Abi çok çabuk konuştun bea :)

206.bölüm 10.dakikalar da felan

vEvy9m.jpg

BM5GkQ.jpg

5d1qbD.jpg

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Bu dizi hâlâ izleniyor mu ya?

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Dün doğru mu diye şey ettim bulamadım demek oynamış :)

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Evet biliyorduk :D Ferdi diye bi yazar daha vardı oda oynamıştı :D

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Evet, 10 yıldır reytinglerde birinci
Sen git Bu tarz benimi felan izle.

Televizyonda eğlence programı ve dizi izlemeyi tercih etmiyorum. Arada denk geldiğinde sahnelerin ne kadar yapmacık olduğundan ve konunun baya uçuk olması gibi etkenlerden izlenmesini şaşırtıcı buluyorum. Bu ülke de reytingler de birinci olması normal.

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Televizyonda eğlence programı ve dizi izlemeyi tercih etmiyorum. Arada denk geldiğinde sahnelerin ne kadar yapmacık olduğundan ve konunun baya uçuk olması gibi etkenlerden izlenmesini şaşırtıcı buluyorum. Bu ülke de reytingler de birinci olması normal.

Senin normal dediğin bir olur iki olur ancak bir dizi on yıldır reytingde birinci ise bunun bir sebebi vardır.

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Her şey tadında güzeldir. Bu dizinin tadı artık acımaya başlamıştır sanırım.

Magnum44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet, 10 yıldır reytinglerde birinci
Sen git Bu tarz benimi felan izle.

Pusu'yu izlemeyenler Bu Tarz Benim gibi yarışmaları mı izliyorlar?

Fanatizme gerek yok. Pusu özellikle son 2-3 senedir bozuldu. İzlenecek yanı kalmadı. Başrol bile doğru düzgün oyunculuk sergileyemiyor. İlk Kurtlar Vadisi (2003-2005) Türkiye'nin en iyi dizisidir bana göre. Ama Pusu ilk Vadi'nin ismine leke sürdü resmen. Nerde o Çakır, Aslan, Konsey karakterleri vs. bir de şimdi ki adamlara bak.

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Pusu'yu izlemeyenler Bu Tarz Benim gibi yarışmaları mı izliyorlar?

Fanatizme gerek yok. Pusu özellikle son 2-3 senedir bozuldu. İzlenecek yanı kalmadı. Başrol bile doğru düzgün oyunculuk sergileyemiyor. İlk Kurtlar Vadisi (2003-2005) Türkiye'nin en iyi dizisidir bana göre. Ama Pusu ilk Vadi'nin ismine leke sürdü resmen. Nerde o Çakır, Aslan, Konsey karakterleri vs. bir de şimdi ki adamlara bak.

[h=2]"""Yalçın Doğan'ın açıkladığı rakamlara, Ortadoğu ve Türk cumhuriyetleri eklenince ortaya müthiş bir tablo çıkıyor.[/h]

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi’ni kaç kişi izliyor. Hürriyet gazetesi yazarlarından Yalçın Doğan bu konuyla ilgili elindeki bilgileri köşesine aktardı, kamuoyuyla paylaştı. Doğan, “Kurtlar Vadisi son yıllarda Türkiye'de ve dışarıda en çok izlenen dizilerin başında geliyor” dedi, ekledi: “Avrupa'da iki yüz milyon kişi izliyor. Çin'de 100 milyon kişi, Afrika ve Balkanlar'da yine milyonlarca kişi izliyor…”

Yalçın Doğan’ın verdiği bu rakamlar alt alta gelince ortaya en azından 350 milyonluk bir izleyici tablosu çıkıyor. Buna bir de Ortadoğu, Kafkaslar, Azerbaycan’dan Kazakistan’a Türk dünyası eklendiği zaman da bu rakam 400 milyonu aşıp, 500 milyonluk bir izleyici kitlesine yaklaşıyor. Geriye sadece kırılması çok zor bir rekor kalıyor."""

kendi yazındada belirttiğin gibi sana göre onlar, izlenecek yanı kalmamış 500 milyon kişi afedersin "mal"mı da izliyor.
ben konuyu atakan için açmıştım uzatmak istiyorsan gel buyur.

Magnum44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"""Yalçın Doğan'ın açıkladığı rakamlara, Ortadoğu ve Türk cumhuriyetleri eklenince ortaya müthiş bir tablo çıkıyor.

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi’ni kaç kişi izliyor. Hürriyet gazetesi yazarlarından Yalçın Doğan bu konuyla ilgili elindeki bilgileri köşesine aktardı, kamuoyuyla paylaştı. Doğan, “Kurtlar Vadisi son yıllarda Türkiye'de ve dışarıda en çok izlenen dizilerin başında geliyor” dedi, ekledi: “Avrupa'da iki yüz milyon kişi izliyor. Çin'de 100 milyon kişi, Afrika ve Balkanlar'da yine milyonlarca kişi izliyor…”

Yalçın Doğan’ın verdiği bu rakamlar alt alta gelince ortaya en azından 350 milyonluk bir izleyici tablosu çıkıyor. Buna bir de Ortadoğu, Kafkaslar, Azerbaycan’dan Kazakistan’a Türk dünyası eklendiği zaman da bu rakam 400 milyonu aşıp, 500 milyonluk bir izleyici kitlesine yaklaşıyor. Geriye sadece kırılması çok zor bir rekor kalıyor."""

kendi yazındada belirttiğin gibi sana göre onlar, izlenecek yanı kalmamış 500 milyon kişi afedersin "mal"mı da izliyor.
ben konuyu atakan için açmıştım uzatmak istiyorsan gel buyur.

Yukarıda bahsettiğin o dandik program Bu Tarz Benim de milyonlar tarafından izleniyor. Arka Sokaklar da milyonlar tarafından izleniyor. Milyonlar tarafından izlenmesi dizinin iyi oldugu anlamına gelmez. O 500 Milyonluk kesim izliyordur ama çoğu eskisi kadar memnun değildir. İlk Vadi'nin hatrına izliyorlardır. İzlenme sayısına bakıp dizi hakkında değerlendirme yapılmaz. Pusu çok bozdu. Aksiyon sahneleri çok yapmacık. Hikaye desen hikaye değil masal...