Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12

staryum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Asusun forumuna baktım
http://www.asus.com/zentalk/forum.php?mod=viewthread&tid=1286
burada ki linkte sanırım Haziran'da gelecek diye yazıyor Tüm modellere ayni anda getirecekmiş o yüzden böle uzun sürmüş sanırım doğru anladım yine sizde linke bakabilirsiniz.
O yazıda zenfonelara ay sonunda gelecek yeni padfone infinity e ise haziranda gelecek yazıyor.
"For ASUS ZenFone4, ZenFone5, ZenFone6, ZenFone5 LTE and PadFoneS, the Android 5.0 update is provisionally planned for release by the END OF APRIL, 2015."

Shamshiel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugun uygulamalara lolipop içeren güncellemeler geldi bu ay alırız lolipopu

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Aynen uygulamalara 5.0 güncellemelerini verdiler keşke 5.1 felan gelse :) beklediğimize değse :D

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İyi forumlar beyler ben zenfone 5 de 3 saat 40 dakika ekran suresini gecemiyorum sizde durum nasil acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad::mad:arkadaslar zenfon 5 den tv nın netini görüyo wifi ama baglanamıyorum kimlik sorunu hatası alıyorum ıp kullanılamıyor diyo yardımcı olurmusunuz

lordreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lolipopu bu kadar bekledik ama bide adam akıllı bişey çıkmazsa diye korkuyorum birçok şey değişecek telefonda

lordreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BENİM ZENFONE 5 te şarjım saat 8:15 çıkarıyorum Akşam saat 16:30 gibi şarjım çok az kalmış oluyor. ya sizinki ??

staryum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Beyler asustan 2 kötü haber geldi birincisi lollipop mayısa ertelenmiş zenfone 5 için ikincisi ise Smart Motion gelmeyecekmiş zenfone 4-5-6'ya

lordreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım bu güne kadar yoktu :D bugünden sonra olmasada olur :D bu arada sizin sarj kaç saat gidiyor ???

aliykse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuşurken kesilme yaşayan var mı? 3g yi kapatınca düzeliyor ama başka bir çözümü olmalı.

thecran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zenfone 5 8gb olan modelden almıştım konuşurken kesilme sorunu bende de oldu. telefonu servise gönderdim anakart arızalı dediler iade aldılar. Yerine bu defa 16gb olan modelini aldım. yine ayni sorun oldu. zaten 1 aydır servisten iade raporu gelecek diye bekliyorum. Bunun başka bir çözümü varmıdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa kardeşim açma düğmesi ile ses kısmaya basılı tutarsan ekranın fotoğrafını alabilirsin. Hayırlı Günler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
konuşma yaparken kesilme bendede oluyor bir çözümü yok mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorunu çözdüm. 3g den kaynaklanıyor. konuşurken kapanıyordu. operatörü aradım 3g yi aktif yaptırdım şimdi kapanmıyor. aktif etmezseniz arama dahi alamıyorsunuz telefonun hattı kesiliyor.

thecran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorunu çözdüm. 3g den kaynaklanıyor. konuşurken kapanıyordu. operatörü aradım 3g yi aktif yaptırdım şimdi kapanmıyor. aktif etmezseniz arama dahi alamıyorsunuz telefonun hattı kesiliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar zenfone 6 sahibiyim ram sürekli 200 - 300 mb arasında telefonum yavaşa bu sorunu nasıl çözebilirim acil yardım teşekkürler

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar zenfone 6 sahibiyim ram sürekli 200 - 300 mb arasında telefonum yavaşa bu sorunu nasıl çözebilirim acil yardım teşekkürler
System tuneri bi kullanır misin orada RAMı tamamen temizliyebiliyordun yani sana kalan kısmı

aliykse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim de 3g kapalı imiş. Açtırdım şimdi bakalım işe yarayacak mı. Teşekkürler bilgi için.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de zenfone 5 kullanıyorum. ne olduğunu anlamadan çizikler oluştu hem de bariz görünür çizikler. gorilla glass 3 ama nasıl gg3 anlamadım. çok da titiz kullanırım daha önce kullandığım telefonlar da gg3 bile yoktu ama en ufak çizik olmadı. bunu daha titiz kullandım ama hemen oluşan çizikler canımı sıktı. evimizde bir de zenfone 6 var. o çocukların elinde yerlerde oyuncakların arasında ama bir tane küçük çizik yok gg3 olduğuna kanaat getirdim anlamdığım çok daha titiz kullanılan bu z5 nasıl bu hale geldi...sizce üretim hatası olabilir mi telefona özel...geri kalan herşeyinden çok memnunum çok iyi telefon ama bu çizkler hayal kırıklığı hem de bu kadar çabuk...

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
ben de zenfone 5 kullanıyorum. ne olduğunu anlamadan çizikler oluştu hem de bariz görünür çizikler. gorilla glass 3 ama nasıl gg3 anlamadım. çok da titiz kullanırım daha önce kullandığım telefonlar da gg3 bile yoktu ama en ufak çizik olmadı. bunu daha titiz kullandım ama hemen oluşan çizikler canımı sıktı. evimizde bir de zenfone 6 var. o çocukların elinde yerlerde oyuncakların arasında ama bir tane küçük çizik yok gg3 olduğuna kanaat getirdim anlamdığım çok daha titiz kullanılan bu z5 nasıl bu hale geldi...sizce üretim hatası olabilir mi telefona özel...geri kalan herşeyinden çok memnunum çok iyi telefon ama bu çizkler hayal kırıklığı hem de bu kadar çabuk...
Gorilla glass 3 kolay kolay çizilmez aslında ya dediginiz gibi üretim hatası olabilir yada sizin görmediğiniz bi ara darbe almış olamaz mi ?

bluvia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuşurken kesilme yaşayan var mı? 3g yi kapatınca düzeliyor ama başka bir çözümü olmalı.

Asus zenfone 6 var bende konuşma sırasında kesilme ve karşı tarafın sesi zaman zaman boğuk boğuk geliyor anlamak mümkün değil.
ayrıca gps sinyalini geç buluyor nedense