Asus X555L kendiliğinden kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
onlada uğraşmaya gerek yok sadece şu en son yazdıgımda işte windows etkinleştir yazısı geliyor onu bile halletsem yeter bu ubuntu dedigin işletim sistemimi ?
ubuntu işletim sistemi linux dağıtımı macosx'in esin kaynağı ...
bill uncle macten araklama yaptı diyen apple oda ubuntudan çaldı...

sahmeran44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ubuntu işletim sistemi linux dağıtımı macosx'in esin kaynağı ...
bill uncle macten araklama yaptı diyen apple oda ubuntudan çaldı...
onuda denerim ama bunuda kurarken yine pc reset atmayacakmı kendisine :D sonuçta yeniden başlatınca kapanıyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
onuda denerim ama bunuda kurarken yine pc reset atmayacakmı kendisine :D sonuçta yeniden başlatınca kapanıyor
ubuntu boot ediyorsun kur yada dene çıkıyor orda dene ile devam edersen restart gerekmiyor kurulum bitince devam et restart seçimi sunuyor restart gerekmiyor.

sahmeran44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ubuntu boot ediyorsun kur yada dene çıkıyor orda dene ile devam edersen restart gerekmiyor kurulum bitince devam et restart seçimi sunuyor restart gerekmiyor.
ee peki pc nin normale dönüp dönmedigini nasıl anlayacagım bunu kurduktan sonra ürün kimliğinin yok yazması falan

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ee peki pc nin normale dönüp dönmedigini nasıl anlayacagım bunu kurduktan sonra ürün kimliğinin yok yazması falan
ubuntu free ücretsiz key istemez lisanlı olupta kar amacı gütmeyen şirketin işi herkes linux kullanabilsin düşüncesi ile yapılıyor yani key yok ürün kimliği yok hatası yok.

sahmeran44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ubuntu free ücretsiz key istemez lisanlı olupta kar amacı gütmeyen şirketin işi herkes linux kullanabilsin düşüncesi ile yapılıyor yani key yok ürün kimliği yok hatası yok.
anladım bir denemek lazım ben yakın zamanda denerim onu

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bizde xpci ablamda denemiştik ubuntu9.04 kullanabildi sorunsuz...